Įkraunama...
Įkraunama...

Savaitgalis Paryžiuje

taigi,niekaip nepribaigiu pasakot apie penktadienį.....

Grįžę į centrą ,t.y. netoli Eifelio,pradedam ieškoti ,kur užkąsti.Ir ką?liekam alkani....
Eifelio rajone(aš tai pavadinau tą teritoriją) kavinių nepalyginamai mažiau negu Lotynų kvartale,ir šiaip tuštoka,nenorėčiau čia apsistoti.Na,gal ne taip ir visai mažai,bet jos kažkokios mums pasirodo brangios,o pigesnes dar nedirba,nors jau 18val unsure.gif Kur beužeinam,sako,kad dirbs nuo 18val.,o kai rodom į laikrodį,kuris jau rodo 18val.,tai sako,kad dirbs vėliau blink.gif Taip vis vaikštom pirmyn ir atgal,''tik iki to kampo'',bet nieko gero nerandam...Aš jau visai alkana ir pikta,jau viskas nervina....Tada nusprendžiam jau keliaut prie Eifelio bokšto,tikiuosi ten rasti kokių greito maisto užkandinių.
Netoli tikslo-didžiulis parkas,juodaodžiai paaugliai įsijautę šoka pagal M.Džeksono muziką,tiesog negali nepažiūrėt bigsmile.gif Labai gražu! Susėdam ant suoliuko,išsitraukiam šampano butelaitį,šiek tiek užkandos ir nuotaika po truputį šviesėja biggrin.gif Netgi labai šviesėja! biggrin.gif Pamirštu alkį,vėl tarp mūsų įsiviešpatauja idilė wub.gif
Tiesa,dar nepaminėjau,kad kai išlipame iš metro, dangus žydras ir šviečia saulė blink.gif ,nors La Defens rajone,ir aplamai,visą dieną buvo tirštai apniukęs dangus. Kol pageriam šampaniuko,vėl apsiniaukia ,pakyla vėjas.Toks įdomus tas Paryžiaus oras, sakyčiau,kaip prie jūros,nuolat keičiasi ir keičiasi.

Prie Eifelio bokšto pastovime kokį pusvalanduką eilutėje ir kylame į patį viršų.
Bestovėdama žaviuosi ir stebiuosi jauna elegantiška moteriške,kuri apsirengusi plonytį paltuką,dailius batelius,paltukas atsagstytas,didžiausia iškirptė,be prištinių,bet jos net blakstienos nevirptėli,nors visi aplinkiniai jau su pirštinėmis,susisukę į šalikus trypčioja vietoje.Jos vaikinas ją apsikabinęs ir susikišęs rankas į JOS paltuko kišenes biggrin.gif Štai kur aukojimasis dėl grožio! biggrin.gif

Keletas vaizdelių.Pradžioj gėdinausi dėti tamsoje darytas nuotraukas(mūsų fotikas jau nebeišnešė fotkinti kokybiškai blush2.gif ),bet nuspredžiau įdėti.Tebunie tie vaizdai ,tarsi žiūrėtum išgėręs šiek tiek šampano mirksiukas.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Pakilę į viršų geriame šampaną iš.....mineralinio buteliuko biggrin.gif (neleidžiama neštis butelių).Tiesa,galima nusipirkti mažą taurelę tikro šampano už 10-15eur vietoje,bet gerai ir taip.Vaizdai pribloškia wub.gif negaliu patikėti ,kad esu EIFELIO BOKŠTE bigsmile.gif Kažkaip neįtikėtina..... wub.gif wub.gif Ech,nuostabu taip gerti šampaną,bučiuotis ir dalintis mintimis su mylimu vyru wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasa32: 23 spalio 2009 - 12:10
Aciu,madam Jollyk aciuks.gif

Deja,deja,tavo norimos nuotraukos neturiu blush2.gif Viena yra,bet tai yra ne tai....Teks dėl to grįžti biggrin.gif Arba įsivaizduoti,kaip turėjo atrodyti mirksiukas.gif

Tęsiu toliau.....
Šeštadienis man buvo pati šviesiausia ir gražiausia Paryžiuje praleista diena wub.gif Monmartras,šampanas,vynas ir vėl vynas,ir daug romantiškų pasivaikščiojimų wub.gif
Oriukas buvo nuostabus-švietė saulutė,buvo gal ne taip šalta,kartais nukrapendavo lietutis,bet nieko jis negadino.
Sėdam į metro ir važiuojam į Monmartrą bigsmile.gif dar po žeme stabtelim pasiklausyti styginių orkestrėlio,grojančio klasikinę muziką ,lipam į paviršių,ir Monmratras manęs nenuvilia-jis toks,kokio aš ir tikėjausi:jaukios gatvelės,muzikantai,dailininkai,parduotuvėles,restoranėliai ir t.t. wub.gif

user posted image

user posted image

Nuostabaus balso savininkė traukia prancūziškas dainas
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image



Papildyta:
Taip malonu,kai į tave kreipiasi madmuazel wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Lipadami nuo Šv.Širdies bažnyčios prisėdame ant suoliuko,mėgaujamės šampanu.Praeiviai mums šypsosi,pritariančiai linkčioja,vėl stebime atsipalaidavusius žmones,ech,kaip gera wub.gif thumbup.gif

Nulipę laiptais randame šaunią grupę,labai nuoširdžiai groja vaikinai....Jie šypsosi mums,mes šypsomės jiems.....
user posted image

dar pavaikštome po Monmartrą,per tą šampaną u-mirštame,ką dar reikėjo pažiūrėti,bet nieko tokio,viskas buvo ir taip nuostabu wub.gif
Parduotuvėlėj renkame ,kokia katarinką parvežti dukrytei.Išrenkam Kan-kan,bet išėjus dainuoju kažkokią kitą pada-badam,tad grižtam atgal ir perkam dar ir pada-badam biggrin.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Grįžtam į centrą,labai noriu pamatyti Mone ''Lelijas'',todėl einam į D'Orsey muziejų.Eilėj,garbė Dievui,nestovim,kažkodėl mus pakviečia per kitą įėjimą.Nusiperkam automate bilietus po 5,5eur,apsirodo,jie studentiški doh.gif ,bet kitų pirkt nesiruošiam,drąsiai einam ir kontrolierius nė kiek nesuabejoja mūsų studentišku amžiumi lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Kaip jau žinovai suprato,''Lelijų'' mes ten neradome,nes ten jų ir nėra rolleyes.gif ,aš supainiojau muziejus.....taip man ir reikia,žinosiu,kaip neruošt pamokų rolleyes.gif

Užtat randame ''Vistlerio motiną''(jei tik teisingai atsimenu pavadinimą ax.gif ),taip,tai tas pats paveikslas,kurį Ponas Bynas ''pagražino'' filme biggrin.gif Ar būtent dėl to,ar dėl to,kad jis labai gražus(nors nuojauta sako,kad būtent dėl filmo biggrin.gif ),paveikslą visi fotografuoja.

Išėję iš muziejaus dar sutariam pakeliui link viešbučio prasukti pro Invalidų namus ir Liuksemburgo sodus.
Prie Invalidų namų padarome paskutinius kadrus,ir mūsų fotiko batareikos ''numiršta''.... verysad.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Ilgai ilgai einame namo,vėliau keliaujame vakarieniauti į graikišką restoranėlį,nes graikiškas maistas yra thumbup.gif
Fotikas dar atgyja,ir įamžinam nors restorano langą su mūsų norimais kepsniais bigsmile.gif
user posted image

Tai štai ir viskas mirksiukas.gif Vakarienė,rožės,vynas,be galo skanūs kepsniai ant iešmų,romantika wub.gif wub.gif wub.gif Tiek ir norėjau Jums papasakoti cool.gif

P.S. dar noriu pasakyt,kad labai myliu savo vyrą,kuris,žinau,skaito darbe šitą reportažą oro_buckis.gif ,kuris ištveria keliones su manimi ir reanimuoja mano telefonus biggrin.gif Būtinai dar tave kur nors nusivešiu romantiškam savaitgaliui!!!!!!!!!!!!! mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai AČIŪ už reportažą. ''Suvalgiau'' jį vienu ypu thumbup.gif . Mano svajonė aplankyti šį nuostabų meilės miestą. Gal galėtumet atsakyti į nekuklų klausimą , kiek apytiksliai kainavo Jūsų kelionė blush2.gif . Suprantu, kad kiekvieno poreikiai skirtingi, bet ... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ugnaizole @ 2009 10 25, 11:22)
Labai AČIŪ už reportažą. ''Suvalgiau'' jį vienu ypu  thumbup.gif . Mano svajonė aplankyti šį nuostabų meilės miestą. Gal galėtumet atsakyti į nekuklų klausimą , kiek apytiksliai kainavo Jūsų kelionė  blush2.gif . Suprantu, kad kiekvieno poreikiai skirtingi, bet ... 4u.gif  4u.gif  4u.gif


Dziaugiuos,kad patiko smile.gif Tiksliai galiu pasakyt,kad viesbutukas kainavo 150eur+skrydis 1400lt,o islaidos gal kokie 200eur g.gif
Ant bilietu galima stipriau sutaupyti,jei paieskoti geriau ir anksciau ar koks tiesioginis skrydis atsirastu.Su tais persedimais ir brangiau, ir kiek laiko sueda doh.gif

Rozyte,tikiuosi,kad tikrai apsilankysite mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai smagus pasakojimas thumbup.gif Sukyla seni prisiminimai. Labai norėtųsi ramiai po Paryžių pasivaikščioti, pasėdinėti, stebėti žmones wub.gif Tikiuosi dar ten sugrįžti kada nors ax.gif
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Kiek skaiciau kelioniu aprasymu, tai sis labiausiai patiko smile.gif Labai siltas ir mielas fotoreportazas wub.gif super wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katex: 09 gruodžio 2009 - 21:58
Dievulėliau kaip mieeeeeeeeeeeeeela wub.gif bigsmile.gif 4u.gif
nuotraukos superinės, nesvarbu, kad kai kur "pro šampano akinius" mirksiukas.gif Jūsų pora irgi labai miela..ech, ką tik supratau, kad aš irgi įgyvendinsiu senokai rezgamus planus, nusivežti SB į meilės miestą wub.gif cool.gif
Atsakyti
Aciu mergaites mirksiukas.gif Linkiu visoms svajojancioms apsilankyti siame nuostabiame mieste wub.gif
Atsakyti
Tiek ir norėjau Jums papasakoti cool.gif

P.S. dar noriu pasakyt,kad labai myliu savo vyrą,kuris,žinau,skaito darbe šitą reportažą oro_buckis.gif ,kuris ištveria keliones su manimi ir reanimuoja mano telefonus biggrin.gif Būtinai dar tave kur nors nusivešiu romantiškam savaitgaliui!!!!!!!!!!!!! mirksiukas.gif
[/quote]

TIEK buvo visiskai pakankamai, kad pajausti nuotaika ir ziauriai,ziauriai uzsinoreti ten nuvaziuoti 4u.gif Bravo! Ir pasakojimas, ir nuotraukos, ir jus abu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamucis: 13 gruodžio 2009 - 18:05
Labai grazu wub.gif
Atsakyti
noriu ten vel sugrizti wub.gif grazu smile.gif
Atsakyti