Įkraunama...
Įkraunama...

Savaitgalis Paryžiuje

Niekada Paryzius nebuvo vienas is pirmuju miestu mano norimu aplankyti miestu sarase, taciau po sio reportazo, jis issiverze i prieki!!!! Nuostabus pasakojimas, pasakiskos nuotraukos ir judu! Is tikruju, tai - nuostabu! Linkiu jums abiems dar ne karta sugrizti i Paryziu ir aplankyti dar kruva saliu bei svarbiausia dziaugtis kiekviena kartu praleista minute! 4u.gif
Atsakyti
Pažįstamos vietos. ax.gif O La Defense arka ir pats rajonas, atvirkščiai nei Jums, man labai patinka. Beje, nors nuo jos matoma Triumfo arka, atstumas tap jų 10km. biggrin.gif Šiaip labai šiltas reportažas, matosi, kad mėgavotės kiekviena akimirka. Kadanors aš irgi būtinai SB čia atsitempsiu. blush2.gif
Atsakyti
Kaip grazu ir gera wub.gif Vel noriu i Paryziu biggrin.gif Turbut banalu, bet tai - mylimiausias mano miestas wub.gif
Atsakyti
Kaip smagu buvo ta foto paziuret.... pasiilgau jau Paryziaus wub.gif
Atsakyti
Kaip miela skaityt Jusu atsiliepimus 4u.gif Dziaugiuos,kad ne veltui rasiau biggrin.gif

Visiems linkiu aplankyt Paryziu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasa32: 03 sausio 2010 - 16:16
Banalu nebanalu - viskas turbut priklauso nuo to, kaip pats i tai ziuri ir kaip tai pateiki... Pasakojimo autorei - nuosirdus aciu uz toki silta ir jauku ispudziu perteikima! Taip pat esu is tu, kurios svajoja "kada nors butinai aplankyti Paryziu". Gana svajoti - metas veikti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bavtav: 07 sausio 2010 - 20:39
Nuostabus foto reportažas 4u.gif 4u.gif Tikrai labai gražiai aprašyta.
Aš pati esu buvusi ten, bet tikrai norėčiau dar kartą ramiai ten pabūti, nelekiant per muziejus....

Dar norėčiau paklausti, kaip vadinosi Jūsų viešbutis ir kaip ten Jūs vietas rezervavote? smile.gif
Atsakyti
Aciu 4u.gif

Musu viesbutukas cia,rezervavau internetu,reikalinga kreditine kortele.
Uz rezervacija kokius 3 ar 5 eurus reikejo sumoket papildomai.
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2010 01 17, 23:17)
Musu viesbutukas cia,rezervavau internetu,reikalinga kreditine kortele.Uz rezervacija kokius 3 ar 5 eurus reikejo sumoket papildomai.

nesugebejau pasiziuret, kiek kainuoja? Labai geroje vietoje
Atsakyti
Kainuoja tikrai nedaug,aisku,prabangos ner biggrin.gif Bet vieta thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2010 01 18, 23:09)
Kainuoja tikrai nedaug,aisku,prabangos ner biggrin.gif Bet vieta thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Prabangos ir nereik. O kokia kaina?
Atsakyti
Dabara tik supratau,ko klausiat rolleyes.gif

kambariu kainos ,mes emem dvivieti be duso ir tualeto uz 49eur.
Atsakyti