Įkraunama...
Įkraunama...

Savaitgalis Paryžiuje

QUOTE(jazva @ 2010 03 01, 21:58)
Nebutina nakvoti su kitais,Tikrai yra uz 50e dviem zmonem tam paciam Monmartre,tokiam nekokiam rajone.....su nemokamu dusu ir tualetu,dar ir virtuve.
Bet,kai porele nori pabut tik dviese,tai jie kainu neziuri  biggrin.gif .

Nuo Monmartro reikia i centra vaziuot su metro,cia tikslumo vardan ax.gif O kainas as ziuriu visada,dviese vaziuojam,ar ne.

As tikrai nenoriu gincytis del to,kur yra pigiau-geriau-labiau apsimoka ir pan.Tam yra tema ''Paryzius'' mirksiukas.gif Cia tiesiog mano keliones ispudziai.Ir jie tikrai neprivalo visiems patikti.
QUOTE(Gatita @ 2010 03 01, 22:40)
O toks kvailas klausimas - o vyniuka, sampaniuka tiesiog parduotuvej nusiperkat, kuprineje nesates ir rade proga atsikemsat? smile.gif

Tikrai taip biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū labai už gražų reportažą 4u.gif Mes tryse gegužės mėnesį lekiam savaitgaliui į šį miestą ir būtinai pasinaudosiu jūsų pasakojimu. biggrin.gif
Atsakyti
Paryzius, Senos upe, Tiuirli sodai..... Vienintelis miestas is visu mano kelioniu, i kuri as tikrai noreciau ir planuoju sugrizti wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liekna: 05 kovo 2010 - 23:13
wub.gif wub.gif
Atsakyti
thumbup.gif labai geras pasokojimas ir puikus reportazas thumbup.gif
Atsakyti
Aciu uz pasakojima! Praskaidrino nuotaika ir labai sukele dideli nora aplankyti si miesta!
Atsakyti
Super pasakojimas, kazkaip niekada manes Paryzius neviliojo, bet susigundziau perskaityti visa sia tema - ir ka jus manot - Susigundziau pamatyti Paryziu, nes arteja 5 metu vestuviu metines, reikia vyrui siurpriza padaryti.tik idomu arbuna pigesniu bilietu?manau, kad turetu buti.
Atsakyti
super paskojimas 4u.gif ,ir mes ten skrisim uz poros savaiciu...laukiu nesulaukiu wub.gif
Atsakyti
Nuotabus pasakojimas thumbup.gif Kūnas jau virpa ir džiaugsmo ašaros kaupiasi, pagalvojus, kad jau už nepilnų trijų parų būsiu ten wub.gif Mūsų viešbutukas taip pat Lotynų kvartale. Ach, pasakojimas tiesiog sužavėjo ir padėjo išspręsti kai kuriuos klausimus. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Na, dabar tai visai negaliu atsispirti norui važiuoti į Paryžių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zaliaake333 @ 2010 03 30, 15:42)
super paskojimas 4u.gif ,ir mes ten skrisim uz poros savaiciu...laukiu nesulaukiu wub.gif

QUOTE(saulėlydis* @ 2010 04 07, 23:40)
Nuotabus pasakojimas  thumbup.gif Kūnas jau virpa ir džiaugsmo ašaros kaupiasi, pagalvojus, kad jau už nepilnų trijų parų būsiu ten  wub.gif Mūsų viešbutukas taip pat Lotynų kvartale. Ach, pasakojimas tiesiog sužavėjo ir padėjo išspręsti kai kuriuos klausimus. Ačiū  4u.gif


zaliaake333,saulelydi* ,labai lauksiu Jusu ispudziu mirksiukas.gif
Labai dziaugiuos,kad patiko mano pasakojimas 4u.gif ,bet dar labiau dziaugiuos,kad skrisit i Paryziu wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif Tikiuosi,kad jausites taip pat nuostabiai mirksiukas.gif
Atsakyti
rasa32, aciu uz toki puiku silta pasakojima! 4u.gif Paryzius - mano mylimiausias miestas pasaulyje, jau ne karta esu jame buvusi, bet man niekada nenusibosta po ji klaidzioti, nors kai kurie kvartalai jau skersai isilgai isvaikscioti. Paskaiciau tavo reportaza, paziurejau nuotraukas, ir vel noriu i Paryziu! wub.gif Vyras uz galvos susieme isgirdes biggrin.gif
Atsakyti