Įkraunama...
Įkraunama...

Žarnyno kandidozė

Gavau atsakymą, dariausi Kaune nvspl aušros 44.
daviau ir išsamiam diagnostiniam ir candidai.
Ir atseit viskas kaip ir būtų norma, tik yra cituoju "rastos atskiros candida kolonijos, bet tai norma"
Tai nežinau nei ką galvoti. Tikriausiai reiktų pasitikrint dar kur nors.
kaži ar šeimos gydytoja taip lengvai išrašytų antigrybelinių...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Džast.: 13 kovo 2015 - 13:24
Tai gal pas jus normalus kiekis tos kandidos, gal ji neisbujojusi ir nevirsija normos? Jos visai nebuti ir negali, tiesiog turi buti balansas tarp bloguju ir geruju bakteriju. O zarnyne gyvena ir tokios, ir anokios:)
Atsakyti
QUOTE(Džast. @ 2015 03 13, 14:17)
Gavau atsakymą, dariausi Kaune nvspl aušros 44.
daviau ir išsamiam diagnostiniam ir candidai.
Ir atseit viskas kaip ir būtų norma, tik yra cituoju "rastos atskiros candida kolonijos, bet tai norma"
Tai nežinau nei ką galvoti. Tikriausiai reiktų pasitikrint dar kur nors.
kaži ar šeimos gydytoja taip lengvai išrašytų antigrybelinių...

Pritariu Niduliai, jei norma-tai norma, visu bakteriju musu organizme yra, net stafilokokas. Bet jei jis nebujoja, vadinasi, viskas gerai. drinks_cheers.gif
O kada daktare israse antigrybeliniu-pries tyrima ar po jo?
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2015 03 13, 14:23)
Pritariu Niduliai, jei norma-tai norma, visu bakteriju musu organizme yra, net stafilokokas. Bet jei jis nebujoja, vadinasi, viskas gerai. drinks_cheers.gif
O kada daktare israse antigrybeliniu-pries tyrima ar po jo?

Niekad negeriau.

Ne vieno zmogaus istorija byloja kad vienas tyrimas nieko nereiskia. Kaip ir kazkurios nares dukros šitoje temoje.
Čia tik pradžia.
Atsakyti
Džast, tai ir negalejo daktare israsyti antigrybeliniu vaistu, kuomet nezino, ar yra grybo isbujojimas. Kam jus taip norite tu vaistu? Gal pas jumi normalus balansas:) Vardan sventos ramybes pasidarykite dar kur nors tyrima ir matysite vaizdeli. Jei organizme normalus kiekis tu bloguju bakteriju, tai viskas super:) Bijot isbujojimo - mazinkit cukraus ir saldesiu, miltiniu vartojima, tai ir neisbujos candida, nes nebus maitinama savo megiamu maisteliu:)
As nesidariau tyrimu, bet aiskiau aiskaus buvo, kad pas mane candida isbujojusi ir tai negeriau jokiu vaistu. Nedaviau kandidai maisto ir papildomai geriau raudonelio eterinio aliejaus capsules, nes candida nemegsta raudonelio. Kadangi dabar jau nebesikartoja gleiviniu grybeliai ir dingo kiti simptomai, manau, kad kandidos isbujojima suvaldziau. Labai tikiuosi, kad mano candida vel nepakels galvos, nes prisiziuriu mityba. Jei atleisti vadzias, tai gajoji candida labia greitai vel atkunta. As jau atpratau nuo tu visu saldesiu, kuriuos rijau nesaikingai, tai man ir ramu. Apskritai, angliavandeniu perteklius veda ne tik prie kandidos isbujojimo.
Atsakyti
QUOTE(Džast. @ 2015 03 13, 15:27)
Niekad negeriau.

Ne vieno zmogaus istorija byloja kad vienas tyrimas nieko nereiskia. Kaip ir kazkurios nares dukros šitoje temoje.
Čia tik pradžia.

Tai pakartokit tyrima, jei negaila pinigus leisti.
Atsakyti
QUOTE(Džast. @ 2015 03 13, 16:27)
Niekad negeriau.

Ne vieno zmogaus istorija byloja kad vienas tyrimas nieko nereiskia. Kaip ir kazkurios nares dukros šitoje temoje.
Čia tik pradžia.

Neturit jus tos candidos, neturit mirksiukas.gif Ta ir tyrimas jums parode drinks_cheers.gif Kaip sakiau, baltas liezuvis-tai ne candidos irodymas, o puvimo skrandyje rezultatas.
Patarsiu dabar nueiti pas LORa ir pasidaryti tepineli gerkles, ieskoti candidos, nes, kaip supratau, vis tiek nenurimsit ir ieskosit to, ko neturite biggrin.gif Tai jei vis tiek ieskosite-bent jau ieskokite kitam kuno gale biggrin.gif
Nares dukters istorija visai kita-ji buvo po stipriu antibiotiku drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2015 03 13, 19:21)
Neturit jus tos candidos, neturit mirksiukas.gif Ta ir tyrimas jums parode drinks_cheers.gif Kaip sakiau, baltas liezuvis-tai ne candidos irodymas, o puvimo skrandyje rezultatas.
Patarsiu dabar nueiti pas LORa ir pasidaryti tepineli gerkles, ieskoti candidos, nes, kaip supratau, vis tiek nenurimsit ir ieskosit to, ko neturite biggrin.gif Tai jei vis tiek ieskosite-bent jau ieskokite kitam kuno gale biggrin.gif
Nares dukters istorija visai kita-ji buvo po stipriu antibiotiku drinks_cheers.gif

Nei aš sakiau,koks mano liežuvis,nei kad nevartojau antibiotikų. Maišot nares,susigalvojat savo teorijas ir pati
tuo tikit.
Sergu ar nesergu, nusigydysiu ar ne ,mano reikalas,ne jūsų. Ir jūsų nuomonė man būtų įdomi tik tada jei pati sirgtumėt, ką jau senokai paneigėt. Tad atsiprašau ir labai prašau i mane daugiau šitoje temoje nesikreipti. Ačiū


Nidulia,kur pirkot raudonėlio kapsules?
Atsakyti
Va cia uzsisakiau
http://www.iherb.com...p...r=null&ic=2
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2015 03 14, 21:11)

Ačiū labai:)
Atsakyti
O del vaistu, tai gal tikrai neverta gerti ta chemija, nezinant ar yra kandidos isbujojimas. Jau geriau tada naturaliais budais ja marinti, nes toks budas visai sveikatai geris, na ir raudonelis nieko blogo nepadarys, jei net ir nera isbujojimo.
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2015 03 01, 08:35)
Geruju bakteriju reikia gerti ne maziau, kaip 3 menesius, kad butu rezultatas, dvieju savaiciu nepakanka schmoll.gif
Nystatinas-ne antibiotikas, tai priesgrybelinis vaistas. Jei mano vaikas butu, tai duociau. drinks_cheers.gif



Nystatinas-ne antibiotikas


Nu čia tai jau nesusilaikiau , "daktare senapažįstama"....
gal ir gerai,kad nepažįstama..... bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Valpurgija: 07 liepos 2015 - 10:30