Įkraunama...
Įkraunama...

Žarnyno kandidozė

QUOTE(Aurio zmona @ 2015 03 05, 14:20)
Sveikos,kaip manot ar verta tirtis man del candidos....????? nes nebesuvedu galu,vis nauji siptomai....jau net pas gydytoja eit geda....zodziu papasakosiu trumpai....su pilvu visada buvo problemu.. viduriai arba skystoki,arba uzkieteja,is lempos...Putima jauciu retai...sunkumas pastoviai ypac pavalgius,net nepersivalgius...uzeina pykinimas,silpnumas,galvos svaigimas,nerimas,drebejimas toks,daznai....galva apdujusi,lyg slovikas uzdetas butu...
turiu alergija...nzn kam!!!!! tyre seniau,bet rado tik,kad dulkiu erkems alergiska....senai geriu vaistus nuo alergijos,i  savaite 1-2 tab.kitaip uzsikasyciau...
Pradejo DEGINTI LIEZUVI,burna kaip nuplikyta,karkalas,dziuna burna,atrodo seiliu net pritruksta....saldumynu noras toks!!!!!NENORMALUS,YPAC NAKTY....visiems aiskinu,nenormalu noret sitaip nakty saldumynu....atsibundu prisivalgau..ryte saves uz tai nekenciu!!!!!burnoj kaip prikakota nuo to,nes apnasos dedasi ant liezuvio gomurio dantu....KA DARYT????kur kreiptis,ka sakyt gydytojai,ne si mane kau kreivai ziuri.....buvau pas LOR viskas ok,eisiu ryt zarna,ziuresiu skrandy...man is tu nervu ir tokios durnos savijautos,baigia stogas nuvaziuot....Beje mano sesei dega liezuvis ir burna taip pat!!!! praejo daug daktaru,nk nk neranda...kaip i durne ziuri...o burna dega!!!!!!!!!!!!!!Prasau padekit


Vienas prie vieno mano simptomai, ypač pažymėta dalis. Taip pat graužimas už krūtinkaulio, riaugėjimas, pilvo pūtimas (retai), dažnas tuštinimąsis (ne viduriavimas) ir sunkumas skrandyje. Burnoje labai sūrus skonis ir liežuvis tirštai apneštas. Irgi burnos džiūvimas - deginimas.
Man dar nuo to graužimo už krūtinkaulio kartais pašoka pulsas ir spaudimas. Tris kartus buvau priėmime doh.gif .
Gydytojai ir į mane kreivai žiūri - bendras kraujo, CRB, kepenų, kasos fermentai normoje, mikroelementai normoje. Koprologinis išmatų - normoje, echoskopija - normoje. Pas kardiologą (EKG, echoskopija) - tvarkoje.
Dar rysiu žarną ir užsiregistravau pas neurologą, nes man atsigulus atsiranda tokios kaip elektros srovės stubure, kartais net pašoku, buvo labai pradėję lyg adatėlėmis badyti odą. Vienu žodziu simptomų daug, jau nebežinau,ka ir tirtis g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Aurio zmona @ 2015 03 05, 14:59)
ka reiskia pries susirgdama??as nzn kada susirgau...realiai tik LIEZUVIS DEGT PRADEJO PRIES koki menesi..o butent pries menesi sirgau,gyd sake sinusitas,viskas uzsikimse buvo...skyre antibiotikus..isgeriau..lyg praejo po savaites pradejo gerkle skaudet ir isivaziavo tas deginimas.....nosis vis tiek visa uzgulta... doh.gif



rašot kad visada buvo problemų su pilvu.
trumpai tariant, kad užsiaugint candida reikia didelio kurso antibiotikų arba kitų stiprių reiškinių kuri sutrikdo mikroflorą. Atsiminkit kada prasidėjo pirmieji negalavimai ir ką veikėt prieš juos.
Dėl liežuvio deginimo nežinau, nieko panašaus neturėjau.
Atsakyti
QUOTE(Džast. @ 2015 03 05, 16:19)
rašot kad visada buvo problemų su pilvu.
trumpai tariant, kad užsiaugint candida reikia didelio kurso antibiotikų arba kitų stiprių reiškinių kuri sutrikdo mikroflorą. Atsiminkit kada prasidėjo pirmieji negalavimai ir ką veikėt prieš juos.
Dėl liežuvio deginimo nežinau, nieko panašaus neturėjau.



candida atsiranda tik vartojus didele doze antibiotiku....????as daug vartoju vaistu nuo alergijos...
Papildyta:
internete paskaiciau,kad ir burnoj grybas gali but,simptomai atitinka..... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Džast. @ 2015 03 05, 15:19)
rašot kad visada buvo problemų su pilvu.
trumpai tariant, kad užsiaugint candida reikia didelio kurso antibiotikų arba kitų stiprių reiškinių kuri sutrikdo mikroflorą. Atsiminkit kada prasidėjo pirmieji negalavimai ir ką veikėt prieš juos.
Dėl liežuvio deginimo nežinau, nieko panašaus neturėjau.


Man viskas prasidėjo vartojant stiprius antibiotikus verysad.gif .
Trys mėnesiai, o jokio pagerėjimo, kažin ką gali pradėt įtarinėti.
Atsakyti
demetra, tai esu beveik įsitikinus kad ją ir turite.
dėl "aurio žmona", nežinau. Aš ne farmacininkė.
Daugumoje straipsnių kuriuose šnekama apie candida yra minima antibiotikai, kontraceptinės, steroidai,alkoholis,nėštumas ir merkuris
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Džast.: 05 kovo 2015 - 15:34
QUOTE(Džast. @ 2015 03 05, 15:33)
demetra, tai esu beveik įsitikinus kad ją ir turite.
dėl "aurio žmona", nežinau. Aš ne farmacininkė.
Daugumoje straipsnių kuriuose šnekama apie candida yra minima  antibiotikai, kontraceptinės, steroidai,alkoholis,nėštumas ir merkuris


Kitą sav. einu tirtis.
Kaip supratau turėjote šitą "džiaugsmą". Kaip gydėtės - dieta, papildais ar vaistais? Kokie rezultatai?

Beje, manes netraukia saldžiai valgyti, aš apskritai neturiu apetito g.gif . Per tuos 3 mėn. numečiau 12kg.
Atsakyti
QUOTE(Demetra @ 2015 03 05, 15:48)
Kitą sav. einu tirtis.
Kaip supratau turėjote šitą "džiaugsmą". Kaip gydėtės - dieta, papildais ar vaistais? Kokie rezultatai?

Beje, manes netraukia saldžiai valgyti, aš apskritai neturiu apetito  g.gif . Per tuos 3 mėn. numečiau 12kg.

nežinau dar, ryt važiuoju tyrimo.
Jei pasitvirtins išsipasakosiu, jei ne - nebegrįšiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Džast. @ 2015 03 05, 16:19)
rašot kad visada buvo problemų su pilvu.
trumpai tariant, kad užsiaugint candida reikia didelio kurso antibiotikų arba kitų stiprių reiškinių kuri sutrikdo mikroflorą. Atsiminkit kada prasidėjo pirmieji negalavimai ir ką veikėt prieš juos.
Dėl liežuvio deginimo nežinau, nieko panašaus neturėjau.


Tikrai, kad ne tik antibiotikai uzaugina candida. As saviske gerai seriau saldumynais. Lygiai taip pat, kaip ir Aurio zmona, man uzeidavo naktiniai/vakariniai priepuoliai saldumynams ir jie buvo nenumaldomi, ir as pasislepusi esdavau saldainius. Jei nebuciau laiku radusi, kaip visa tai sustabdyti, buciau jau mirtinai nusikasiusi ir kuna, ir galvos oda ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2015 03 05, 19:39)
Tikrai, kad ne tik antibiotikai uzaugina candida. As saviske gerai seriau saldumynais. Lygiai taip pat, kaip ir Aurio zmona, man uzeidavo naktiniai/vakariniai priepuoliai saldumynams ir jie buvo nenumaldomi, ir as pasislepusi esdavau saldainius. Jei nebuciau laiku radusi, kaip visa tai sustabdyti, buciau jau mirtinai nusikasiusi ir kuna, ir galvos oda ir t.t.

Pilnai sutinku,bet pas jus kitas atvejis. Jūsų oda kenčia,ir jums iš esmės tereikėjo dietos pasveikti.
O aš su Demetra,jei vis dėl to ja sergam, užsiauginom patogeninę net destruktyvę candida,nuo kurios pradeda širdis streikuot.
Atsakyti
Pas mane ne tik odos problemos buvo o ir tokios, kur aisku, kad kandidos pridarytos problemos. Bet kokiu atveju aisku, kad dusinti reikia ta zaraza.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Maždaug prieš metus dariausi ImuPro maisto netoleravimo tyrimą, kadangi atsirado bėrimai aplink burną, skaudėdavo skrandį pavalgius (ne visada). Šis tyrimas parodė, jog Candida albicans mano organizme teigiamas...

Kadangi šiuo metu laukiuosi ir kitą mėn gimdysiu, nesilaikiau jokių dietų smile.gif Po vaikelio gimimo planuoju tirtis Candidos lokalizacijos nustatymui, manau kalba eina apie žarnyną, vis dar kamuoja skrandžio skausmai ir bėrimas. Kurią laboratoriją Vilniuje rekomenduotumėte? Kiek laiko trunka kova su šiuo briedu? sad.gif Manau, prašysiu vaistų, kadangi visi tie natūralūs būdai reikalauja labai daug laiko ir valios...
Atsakyti
QUOTE(chocolate.rose @ 2015 03 08, 01:58)
Sveikos 4u.gif

. Kurią laboratoriją Vilniuje rekomenduotumėte? Kiek laiko trunka kova su šiuo briedu? sad.gif Manau, prašysiu vaistų, kadangi visi tie natūralūs būdai reikalauja labai daug laiko ir valios...

http://www.mikrobas....mi-tyrimai.html
Bet jei dusinsite candida vaistais ir tuo pat metu ja maitinsite, tai visa gyvenima su ja kovosite. Stebuklingu tableciu nera.
http://vaitas.eu/blo...j-gydytis-i-tik
http://www.homosanit...zes_nugalejimas
Atsakyti