Įkraunama...
Įkraunama...

Žarnyno kandidozė

QUOTE(Demetra @ 2015 03 03, 19:15)
Daro, pvz. čia:

http://www.avevitakl...i-paseliai.html

Bet daro ir cia, net pigiau http://www.nvspl.lt/....php?1122681340.

Ieskau ir as kur tirtis, nes pas mane jau neziurint baisiu problemu su virskinimu, labai baltas liezuvis ir atsidaro negyjantys lupu kamu itrukimai, juos taip pat gali salygoti candida. Gaila, kad mano seimos gyd. neziuri rimtai i si reikala, net Nystatyno neisraso.
Papildyta:
Kazin ar uztenka candida tyrima darytis, ar reikia visa kokybini paseli tirti, kuomet istiria visas bakterijas esancias zarnyne ir ju santyki  g.gif .



avevitoj skambinau, sakė tik iš tepinėlio.
Dėl antro linko nežinau, yra ir mano mieste, bandysiu. Bet spėju vėl bus netinkamas...
Mane irgi tokie klausimai kankina. Vilniui viskas paprasčiau. O Kaune jokios info nei iš ko tas tyrimas,nei kaip ir kam
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Džast.: 04 kovo 2015 - 14:32
QUOTE(Demetra @ 2015 03 03, 20:15)

Kazin ar uztenka candida tyrima darytis, ar reikia visa kokybini paseli tirti, kuomet istiria visas bakterijas esancias zarnyne ir ju santyki  g.gif .

As tai viska dariau: ir salmoneliozes ieskojau, ir jersiniozes, ir silegeliozes, ir candidos, ir E.Coli, dar kazko, nepamenu net-jei moketi pinigus ir laukti atsakymo, tai norejau buti garantuota, kad nieko kartoti nereikes, kad ras negalavimo priezasti.
Kreipiausi del pastovaus viduriavimo.
Atsakyti


Ieskau ir as kur tirtis, nes pas mane jau neziurint baisiu problemu su virskinimu, labai baltas liezuvis ir atsidaro negyjantys lupu kamu itrukimai, juos taip pat gali salygoti candida. Gaila, kad mano seimos gyd. neziuri rimtai i si reikala, net Nystatyno neisraso.

Del lupu itrukimu pavartokit B grupes vitamino arba neurorubino pasileiskit.
Atsakyti
QUOTE(Dilke @ 2015 03 04, 16:39)
Ieskau ir as kur tirtis, nes pas mane jau neziurint baisiu problemu su virskinimu, labai baltas liezuvis ir atsidaro negyjantys lupu kamu itrukimai, juos taip pat gali salygoti candida. Gaila, kad mano seimos gyd. neziuri rimtai i si reikala, net Nystatyno neisraso.

Del lupu itrukimu pavartokit B grupes vitamino arba neurorubino pasileiskit.


ar būtent vilniuj žolyno gatvėj tyrimas dukrai patvirtino candida?
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2015 03 04, 15:53)

Kreipiausi del pastovaus viduriavimo.


Celiakijos neitare?
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2015 03 04, 23:36)
Celiakijos neitare?

Itare, tyre, nepasitvirtino.
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2015 03 05, 08:12)
Itare, tyre, nepasitvirtino.

Nors tiek gerai, nes tai butu siaubas.
Atsakyti
QUOTE(Dilke @ 2015 03 04, 16:39)
Ieskau ir as kur tirtis, nes pas mane jau neziurint baisiu problemu su virskinimu, labai baltas liezuvis ir atsidaro negyjantys lupu kamu itrukimai, juos taip pat gali salygoti candida. Gaila, kad mano seimos gyd. neziuri rimtai i si reikala, net Nystatyno neisraso.

Del lupu itrukimu pavartokit B grupes vitamino arba neurorubino pasileiskit.


Leidausi Milgamma, buvo sumažęję, po kiek laiko vėl atsinaujino.

Skambinausi į Nacionalinę sveikatos priežiūros laboratoriją Kaune, sakė atlieka Candida tyrimus iš išmatų.


Aš tai neviduriuoju, man virškinimas sutriko po antibiotikų vartojimo, jau trečias mėnuo neatstatau organizmo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Demetra: 05 kovo 2015 - 10:43
QUOTE(Demetra @ 2015 03 05, 10:43)
Leidausi Milgamma, buvo sumažęję, po kiek laiko vėl atsinaujino.

Skambinausi į Nacionalinę sveikatos priežiūros laboratoriją Kaune, sakė atlieka Candida tyrimus iš išmatų.
Aš tai neviduriuoju, man virškinimas sutriko po antibiotikų vartojimo, jau trečias mėnuo neatstatau organizmo.



ačiū labai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Džast.: 05 kovo 2015 - 13:31
Sveikos,kaip manot ar verta tirtis man del candidos....????? nes nebesuvedu galu,vis nauji siptomai....jau net pas gydytoja eit geda....zodziu papasakosiu trumpai....su pilvu visada buvo problemu.. viduriai arba skystoki,arba uzkieteja,is lempos...Putima jauciu retai...sunkumas pastoviai ypac pavalgius,net nepersivalgius...uzeina pykinimas,silpnumas,galvos svaigimas,nerimas,drebejimas toks,daznai....galva apdujusi,lyg slovikas uzdetas butu...
turiu alergija...nzn kam!!!!! tyre seniau,bet rado tik,kad dulkiu erkems alergiska....senai geriu vaistus nuo alergijos,i savaite 1-2 tab.kitaip uzsikasyciau...
Pradejo DEGINTI LIEZUVI,burna kaip nuplikyta,karkalas,dziuna burna,atrodo seiliu net pritruksta....saldumynu noras toks!!!!!NENORMALUS,YPAC NAKTY....visiems aiskinu,nenormalu noret sitaip nakty saldumynu....atsibundu prisivalgau..ryte saves uz tai nekenciu!!!!!burnoj kaip prikakota nuo to,nes apnasos dedasi ant liezuvio gomurio dantu....KA DARYT????kur kreiptis,ka sakyt gydytojai,ne si mane kau kreivai ziuri.....buvau pas LOR viskas ok,eisiu ryt zarna,ziuresiu skrandy...man is tu nervu ir tokios durnos savijautos,baigia stogas nuvaziuot....Beje mano sesei dega liezuvis ir burna taip pat!!!! praejo daug daktaru,nk nk neranda...kaip i durne ziuri...o burna dega!!!!!!!!!!!!!!Prasau padekit
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurio zmona: 05 kovo 2015 - 14:22
QUOTE(Aurio zmona @ 2015 03 05, 14:20)
Sveikos,kaip manot ar verta tirtis man del candidos....????? nes nebesuvedu galu,vis nauji siptomai....jau net pas gydytoja eit geda....zodziu papasakosiu trumpai....su pilvu visada buvo problemu.. viduriai arba skystoki,arba uzkieteja,is lempos...Putima jauciu retai...sunkumas pastoviai ypac pavalgius,net nepersivalgius...uzeina pykinimas,silpnumas,galvos svaigimas,nerimas,drebejimas toks,daznai....galva apdujusi,lyg slovikas uzdetas butu...
turiu alergija...nzn kam!!!!! tyre seniau,bet rado tik,kad dulkiu erkems alergiska....senai geriu vaistus nuo alergijos,i  savaite 1-2 tab.kitaip uzsikasyciau...
Pradejo DEGINTI LIEZUVI,burna kaip nuplikyta,karkalas,dziuna burna,atrodo seiliu net pritruksta....saldumynu noras toks!!!!!NENORMALUS,YPAC NAKTY....visiems aiskinu,nenormalu noret sitaip nakty saldumynu....atsibundu prisivalgau..ryte saves uz tai nekenciu!!!!!burnoj kaip prikakota nuo to,nes apnasos dedasi ant liezuvio gomurio dantu....KA DARYT????kur kreiptis,ka sakyt gydytojai,ne si mane kau kreivai ziuri.....buvau pas LOR viskas ok,eisiu ryt zarna,ziuresiu skrandy...man is tu nervu ir tokios durnos savijautos,baigia stogas nuvaziuot....Beje mano sesei dega liezuvis ir burna taip pat!!!! praejo daug daktaru,nk nk neranda...kaip i durne ziuri...o burna dega!!!!!!!!!!!!!!Prasau padekit



prieš susirgdama gėrėt antibiotikus?
Atsakyti
QUOTE(Džast. @ 2015 03 05, 15:28)
prieš susirgdama gėrėt antibiotikus?




ka reiskia pries susirgdama??as nzn kada susirgau...realiai tik LIEZUVIS DEGT PRADEJO PRIES koki menesi..o butent pries menesi sirgau,gyd sake sinusitas,viskas uzsikimse buvo...skyre antibiotikus..isgeriau..lyg praejo po savaites pradejo gerkle skaudet ir isivaziavo tas deginimas.....nosis vis tiek visa uzgulta... doh.gif
Atsakyti