Įkraunama...
Įkraunama...

Sylvanian family

meya, gal Tu žinosi, ar pvz tie bačiukai batų parduotuvėje iš tikro tinka žvėreliams? bigsmile.gif kažin visiems? bigsmile.gif apie šituos kalbu
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rucelie: 15 rugsėjo 2010 - 07:46
kątik gavom savo žaisliukus, eina sau kaip fainai yahoo.gif jei nežais vaikas, mudu su mb žaisim, taip nusprendėm apžiūrinėdami viską wub.gif jau taip kruopščiai kiekviena detaliukė atidirbta, mašinoje net kūdikių kėdelės yra wub.gif kaldrytės apsiūtos, minkštutės, lovelės mielos ir kokybiškos, nu grožis wub.gif viskas, aš fanas šitų žaislų lotuliukas.gif manau kad mano mergina bus ekstazėj biggrin.gif
keista kad niekas daugiau nerašo, negi niekas neturit daugiau šitų žaisliukų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rucelie @ 2010 09 15, 12:29)
kątik gavom savo žaisliukus, eina sau kaip fainai yahoo.gif jei nežais vaikas, mudu su mb žaisim, taip nusprendėm apžiūrinėdami viską  wub.gif jau taip kruopščiai kiekviena detaliukė atidirbta, mašinoje net kūdikių kėdelės yra  wub.gif kaldrytės apsiūtos, minkštutės, lovelės mielos ir kokybiškos, nu grožis  wub.gif viskas, aš fanas šitų žaislų  lotuliukas.gif manau kad mano mergina bus ekstazėj  biggrin.gif
keista kad niekas daugiau nerašo, negi niekas neturit daugiau šitų žaisliukų  g.gif

Rucelie, siunteisi ar pirkot? Įdomu, kiek maždaug siuntimas gali kainuoti iki Lt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gemini @ 2010 09 15, 20:40)
Rucelie, siunteisi ar pirkot? Įdomu, kiek maždaug siuntimas gali kainuoti iki Lt  g.gif

pirkau Lietuvoje iš vienos sm 4u.gif grožiai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rucelie @ 2010 09 15, 05:46)
meya, gal Tu žinosi, ar pvz tie bačiukai batų parduotuvėje iš tikro tinka žvėreliams?  bigsmile.gif kažin visiems?  bigsmile.gif apie šituos kalbu
user posted image


Sveika. Manyciau, kad turetu tikti. Bent jau mano dukra isitikinus, kad tinka smile.gif Bet ten jie lyg ir keliu dydziu, matyt vaikams ir suaugusiems. Maniske turejo maza meskiuka su batukais, tai tie tiko kitiems maziukams. O visos kitos figureles pas ja be batuku buvo. Norejo ji labai tos parduotuveles, bet kadangi ir tuos baciukus kur turejo kazkur pamete, tai pasakiau, kad nepirksiu, kol nesuras verysad.gif
Isivaizduoju, kokius grozius gavot thumbup.gif Maniskes drauge turi toki karavana su masina, tai neisivaizduoji, kokie ispudziai merginos buvo pazaidus bigsmile.gif As irgi suzaveta sitais zaisliukais, man fantastika tos visos smulkmeneles ir daikciukai. Nu, suvaikejus esu, ka padarysi, matyt, uztai, kad vaikystej tokiu neturejau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(meya @ 2010 09 15, 22:07)
Sveika. Manyciau, kad turetu tikti. Bent jau mano dukra isitikinus, kad tinka  smile.gif Bet ten jie lyg ir keliu dydziu, matyt vaikams ir suaugusiems. Maniske turejo maza meskiuka su batukais, tai tie tiko kitiems maziukams. O visos kitos figureles pas ja be batuku buvo. Norejo ji labai tos parduotuveles, bet kadangi ir tuos baciukus kur turejo kazkur pamete, tai pasakiau, kad nepirksiu, kol nesuras  verysad.gif
Isivaizduoju, kokius grozius gavot  thumbup.gif Maniskes drauge turi toki karavana su masina, tai neisivaizduoji, kokie ispudziai merginos buvo pazaidus  bigsmile.gif As irgi suzaveta sitais zaisliukais, man fantastika tos visos smulkmeneles ir daikciukai. Nu, suvaikejus esu, ka padarysi, matyt, uztai, kad vaikystej tokiu neturejau  lotuliukas.gif

ačiū jau radau, kad rinkinyje yra trijų dydžių bačiukai - 3 porytės bačiukų kūdikėliams, 3 porytės vaikučiams ir 4 porytės suaugusiems gyvūnėliams thumbup.gif na maniškė dar nieko negavo, lauks progų tos dovanos, bet vakar youtube paleidau pažiūrėti kad tokių būna, tai mano mergina prarado amą lotuliukas.gif lotuliukas.gif tas karavanas man super patiko, beveik labiau nei namelis kiek sugebėjau neišlaupiusi apžiūrėti, nes karavanas yra jau apstatytas su visa įranga, prie jo praktiškai tik gyvuliukų šeimą nuperki ir viskas thumbup.gif o namelis "plikas", jam reikia baldų, įrangos, gyventojų, visa tat papildomi pinigėliai...bet fainas irgi, yra lempytės kurios švies bigsmile.gif mano vaikai naktį nemiega be šviesos, dabar degam naktinę lemputę o kai gaus šitą namą paliksim jame įjungtą šviesą ir bus vaikams už naktinę lempytę wub.gif wub.gif grožis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rucelie @ 2010 09 15, 19:55)
pirkau Lietuvoje iš vienos sm  4u.gif grožiai  wub.gif

Ačiū už info bigsmile.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gemini: 16 rugsėjo 2010 - 17:32
Siandien kaip tik parduotuvej apziurejau karavana, deja, supakuota, tai tik i paveikslelius paziurejau biggrin.gif Fantastika, tikrai turetu patikti tavo mergytei. ir lovytes ten, ir pataleliai, o ir daikciuku visokiausiu wub.gif O namelis tai tuscias, na, bet galima apstatyti ir kitokiais baldeliais. Maniske turi Playmobil nemazai, tai baldai, daiktai tinka, o ir siaip randa, ka pritaikyt, pvz. is Lego pastato smile.gif Mes kai pirkom nama, tai buvo dovana- leliuko kambario baldeliai prideti, o paskui jau po truputi apstate dukra. Kur su baldais namai brangus, beto, maniske labai su lemputem norejo. Kiek pastebejau, tos sviesos- pagrindinis namo privalumas vaikams thumbup.gif Nes maniske turi Playmobil nama, tai nebezaidzia, dulka palepej. Dabar viskam tinka Sylvanian, net mini babyborn ten gyvena kartais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(meya @ 2010 09 16, 19:56)
Dabar viskam tinka Sylvanian, net mini babyborn ten gyvena kartais  biggrin.gif

va va manau kad šito baldeliai irgi puikiai tiks sylvanian name bigsmile.gif bet karavano kainos ir to, ką gauni santykis tikrai manau geresnis nei namą perkant. ir vietos mažiau užima namie blush2.gif
n svaigstu svaigstu, o pažiūrėsim ar patiks vaikui (bet berods amazone skaičiau apie karavaną atsiliepimus žmonių, iš 71 atsiliepimo nei vienas nerašė "vaikui nepatiko" lotuliukas.gif pora nelabai teigiamų buvo dėl to, kad neapsižiūrėjo žmonės kad nėra baldų ir leliukų viduje. bet jau čia ne gamintojų brokas gi. manau maniškė irgi nebus išimtis iš taisyklės ir baldielins dėl šitos kolekcijos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rucelie @ 2010 09 16, 20:07)
va va manau kad šito baldeliai irgi puikiai tiks sylvanian name  bigsmile.gif bet karavano kainos ir to, ką gauni santykis tikrai manau geresnis nei namą perkant. ir vietos mažiau užima namie  blush2.gif
n svaigstu svaigstu, o pažiūrėsim ar patiks vaikui (bet berods amazone skaičiau apie karavaną atsiliepimus žmonių, iš 71 atsiliepimo nei vienas nerašė "vaikui nepatiko"  lotuliukas.gif pora nelabai teigiamų buvo dėl to, kad neapsižiūrėjo žmonės kad nėra baldų ir leliukų viduje. bet jau čia ne gamintojų brokas gi. manau maniškė irgi nebus išimtis iš taisyklės ir baldielins dėl šitos kolekcijos  biggrin.gif

Na, va pasiskaičiau ir jaučiu tuoj naują ligą įgysiu lotuliukas.gif doh.gif
aš savo dičkei tai medinį namą didelį su visais baldukais ir žmogeliukais kalėdoms nupirkau wub.gif Bet kai pamačiau šitus gražumus....
Gal galit įmest į až nuorodą, kas čia is SM tokius parduoda? blush2.gif
Atsakyti
Man dar įdomu gal kas kur matėt tapetėlių pirkti namui bigsmile.gif ir kažin kokiu principu jie klijuojasi, su klijais kažkokiais ar yra lipnūs? ax.gif
Atsakyti
Na ir grozis zaisliuku bigsmile.gif Mielai dovanociau saviskei, bet ko gero antram gimtadieniui dar ankstoka. Palauksim dar metelius ar du..
Atsakyti