Įkraunama...
Įkraunama...

Sylvanian family

QUOTE(Gemini @ 2011 04 18, 21:00)
Mikrochirurge tamsta planuojate tapti?  biggrin.gif Šiaip iš tikro rūbelių norėtųsi kokybiškesnių, pas mane stalčiuje zuikių šeimyna ir zuikis leliukas laukia savo velykinės valandos  biggrin.gif Išpakuoti vien iš smalsumo nesinori, tiek čia beliko, juk nežaisiu su jais pati  biggrin.gif
Aš karavaną Žemaitijoje pirkau  doh.gif Bet vis ne UK  biggrin.gif Jei pakliūna kas pigiau, nusiperku ir pasidedu kokiai nors progai, valgyt neprašo.

ir aš ten pat karavaną pirkau, ir beveik visą likusią mūsų kolekciją drinks_cheers.gif kurią dar ne visą atidaviau. leliukus ir maniškė turi, net kelis. šiaip yra tų smulkmenų ne per daug kokybiškų, pvz dalys su lipdukais-tie lipdukai nesilaiko, ten kur kažkas lankstosi iš popieriaus irgi ne itin gaunasi (pvz batų parduotuvėlės batų dėžutės). bet šiaip visumoje daikteliai labai wub.gif mūsų karavanas laukia gimtadienio, ir dar kelis nedidukus rinkinukus turiu pakaupusi, gaus kitomis progomis. aš irgi griebiu ką radusi, todėl ir gaunasi kad pasitaiko pigiau...
o patys žvėriukai, ir rinkiniai kuriais jau naudojamės, labai mieli wub.gif mikrochirurgijos įgūdžių, tikiuosi, dažnai neprireiks biggrin.gif
Papildyta:
Gemini, žiūrėk gal susidomėsi, ką radau pagooglinusi
http://www.abantas.l...hp?pa=SYLVANIAN
Atsakyti
QUOTE(SSDD @ 2011 04 18, 20:27)
ir aš ten pat karavaną pirkau, ir beveik visą likusią mūsų kolekciją  drinks_cheers.gif kurią dar ne visą atidaviau. leliukus ir maniškė turi, net kelis. šiaip yra tų smulkmenų ne per daug kokybiškų, pvz dalys su lipdukais-tie lipdukai nesilaiko, ten kur kažkas lankstosi iš popieriaus irgi ne itin gaunasi (pvz batų parduotuvėlės batų dėžutės). bet šiaip visumoje daikteliai labai  wub.gif mūsų karavanas laukia gimtadienio, ir dar kelis nedidukus rinkinukus turiu pakaupusi, gaus kitomis progomis. aš irgi griebiu ką radusi, todėl ir gaunasi kad pasitaiko pigiau...
o patys žvėriukai, ir rinkiniai kuriais jau naudojamės, labai mieli  wub.gif mikrochirurgijos įgūdžių, tikiuosi, dažnai neprireiks  biggrin.gif
Papildyta:
Gemini, žiūrėk gal susidomėsi, ką radau pagooglinusi
http://www.abantas.l...hp?pa=SYLVANIAN

Geras bigsmile.gif thumbup.gif Bet valdausi. Esu supirkus be proto Fisher price Little people. Su Sylvanian kol kas pristabdysiu biggrin.gif
Atsakyti
As ir siandien XS zaislu pard. apziurinejau si grozi, pamacius negalima neisimyleti wub.gif
Atsakyti
mačiau jau visą puokštę šių grožių Rududu parduotuvėje. kainos tai swoon.gif namelis 300 lt, šeimyna žvėriukų 70-80 lt, vienas rinkinukas baldukų apie 90 lt... primečiau, kad vienas namukas dalinai apstatytas su bent viena šeimyna grubiai apie 1000 lt doh.gif bet galiu pagirt,kad bent jau mūsų kolekcija, kuriai tuoj bus metai, absoliučiai nenusidėvėjo, nesusipurvino, ko neišmėtėm viskas puikiai tarnauja thumbup.gif be to, namelyje puikiai glaudžiasi LPS žvėriukai. manau, kad kas gali sau leisti, šis pirkinys to vertas ax.gif ir vis tik, kaip minimum palaukčiau jiems akcijų blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SSDD: 12 birželio 2011 - 19:20
jungiuosi ir aš į šių mielų gyvūnėlių gerbėjų būrį, anglijoje prieš kelis mėnesius būdama pastebėjau, tai irgi laaabai laabai patiko, mano dukriukui tik metukai, tai reiks taip pat pradeti ieskotis, kur pigiau ir pradėti kaupti, nes pastebėjau, kad patinka su smulkiais visokiais gyvūnėliais, baldeliais žaisti wub.gif
Atsakyti
maniškė savaitgalį gavo dovanų šį
user posted image
nerealus wub.gif susipyko su broliu, kas su kuo gali žaisti doh.gif žodžiu, tinka ir bernams biggrin.gif
Atsakyti
As irgi juos ziurineju... Turim dvi dukrytes,ziasti butu kam,aisku kaina kanda... bet jei pajieskojus per akcijas manau tikrai vertas demesio... ziurejau pardej sylvian zaislus,tai nerealiai patiko.. likau suzaveta iki begalybes,net ir paciai norisi tokio ax.gif smile.gif
Atsakyti
maximoje atsirado siu grozybiu, pasirinkimas nera ypatingai didelis, bet kai bus 40proc nuolaida, jau bus galima apsipirki. (seimynele 50lt, namukas 119lt)
Atsakyti
QUOTE(madampipi @ 2011 08 10, 12:47)
maximoje atsirado siu grozybiu, pasirinkimas nera ypatingai didelis, bet kai bus 40proc nuolaida, jau bus galima apsipirki. (seimynele 50lt, namukas 119lt)

as tai Rimi maciau ax.gif
Atsakyti
Sveiki. Jau prieš tris metus mes įsigijome Silvanian Family nama, Karavana, ir 6 šeimynėles. Mažoji žaidžia, kai užeina noras, man gražu, o ji mieliau renkasi Littles pet shop.
Atsakyti
Labas, aš irgi neseniai saviškiam nupirkau 3 mažus zuikučius ( šokoladinių šeimos ), tad dar su šiais žaisliukais tik pažindinames. Tad turiu kelis klausimus - aš pati pirkau iš limpopo berods už gana solidžią kainą, bet dar užmačiau ir rimi, bet ten dėžė lyg ir analogiška, tik tų gyvūnų komplektukuose yra mažiau ( 3 o ne 4 ), ir nerašo šeimų pavadinimo, nes kaip žiūrėjau oficialiame puslapyje ten tų šeimų dėvynios galybės, ir pigesni gerokai. Tik nepasižiūrėjau kas platina. Sakykit, čia tas pats žaislas ar tik kopija?
ir kas perkat pigiau - būkit geros, pasidalinkit šaltiniu 4u.gif
Atsakyti
aš irgi nusižiūrėjau rimi (maximoje, kaip kažkas minėjo, neradau...), sakiau lauksiu akcijų žaislams, jeigu taikys...
bent jau mūsų turimų Sylvanian families, kurie esu įsitikinusi originalūs, dėžutės eina ne geltonu (kaip mačiau LT), o mėlynu pagrindu, ebay kiek dairiausi irgi. kainos RIMI palyginti geros, kiek žiūriu pvz ebay, argos ir panašiose vietose - brangiau. tai arba pas mus kažkokia klastotė atvežta (ar kažkas, gaminta "kitų šalių" rinkai), arba gal kokie naujesni modeliai... mes dar LT iš parduotuvių nesame pirkę, tai neturiu su kuo palyginti. kas nusipirksite mėlynoje ir geltonoje dėželėje ir galėsite palyginti, pasidalinkite čia informacija ir įspūdžiais...
bent jau mūsiškiai, iš mėlynų dėžučių, yra gan kokybiški, kailiukas nesitepa nors gan gausiai čiupinėjam, tik rūbukai gan prastos kokybės, pvz sagytė ištrūko pirmą dieną žaidimo. o įsiūti ją ne taip lengva.
mums šie žvėriukai "einamumo" panašiai su LPS, žaidžia su visais kartu...
Atsakyti