Įkraunama...
Įkraunama...

Sylvanian family

boots.co.uk ir argos.co.uk dabar akcijos, 3 žaisliukai už 2 kainą, kas norit suskubkit...mes vakar dar porcijukę atsiėmėm šitų žaisliukų, tikrai fantastika wub.gif
Atsakyti
http://www.youtube.c...h?v=LYo3oI-VJ6M
wub.gif čia gerai matosi tie grožiai wub.gif
mano dičkė vakar išsižiojus žiūrėjo. Labai nori gimtadieniui.
Kaip manot, kas turit, ar 7 m. mergaitė dar ne per didelė jiems? g.gif
Atsakyti
Gavom karavaną thumbup.gif Nu fantastika, tokios smulkios detalytės, viskas atsidaro, viskas yra, reikia dabar žvėrelių ieškotis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gemini @ 2010 09 27, 18:26)
Gavom karavaną  thumbup.gif Nu fantastika, tokios smulkios detalytės, viskas atsidaro, viskas yra, reikia dabar žvėrelių ieškotis  smile.gif

griebkit greičiau argose, kol akcija, manlyg ji tik iki rytojaus 4u.gif
Atsakyti
Nu ką gi, Sylvanian jau Lietuvoje, ką tik mačiau Rududu.
Atsakyti
QUOTE(Gemini @ 2011 04 09, 17:26)
Nu ką gi, Sylvanian jau Lietuvoje, ką tik mačiau Rududu.

o, reiks kada užsukti pažiūrėt asortimento biggrin.gif Mano mergaitė Silvanian rinkinuką pritaikė prie turimų žaislų , žaidžia su mediniu namu ir jo gyventojais biggrin.gif
O norfoje mačiau Silvanian kopijų- tokie gyvūnėlių rinkiniai su priedais, tik didesni gerokai.
Atsakyti
QUOTE(Gemini @ 2011 04 09, 17:26)
Nu ką gi, Sylvanian jau Lietuvoje, ką tik mačiau Rududu.

o kainos kaip? tokios pat baisios kaip UK? Norfoje ir mes matėm, jaučiu bus pigena visiška...
Atsakyti
QUOTE(SSDD @ 2011 04 17, 19:53)
o kainos kaip? tokios pat baisios kaip UK? Norfoje ir mes matėm, jaučiu bus pigena visiška...

Norfoje ne Sylvanian. Ten "alia", gerokai didesni. O tikrųjų kainos dar baisesnės nei UK. 4 narių šeimyna apie 70 Lt. Aš pirkau per akciją su 30 proc. nuolaidą, vis tiek košmariškai brangu, sakyčiau. Žiūrėsim kaip jie išpakavus atrodo, nes kažkodėl kol kas atrodo, kad kainos ir kokybės santykis prasilenkia su sveiku protu g.gif . Bet LT iš viso visos kainos prasilenkia biggrin.gif
Ar jie labai tepliojasi, ar valosi? Man kažkaip jie panašūs į tuos kinkuojančius galvas šuniukus iš mašinų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gemini: 17 balandžio 2011 - 20:34
mūsiškiams pusė metų jau, tikrai nesusitepę, nors "melžia" dukra kasdien. turim daug, jau didžiulę kolekciją tikrai, kol kas neatsibodo smile.gif per Velykas papildysim. bet aš perku kur aptikusi pigiau, dabar pirkau didelį rinkinį su arkliu, vežimu, 5 žmogiukais, ūkininko gėrybėmis už 40 lt. tokį
user posted image
user posted image
šiaip galiu pasakyti, kad detalytės šitų žaislų preciziškos, viskas atidirbta iki smulkmenytės, tvarkinga, nėra aštrių ar nepabaigtų kampučių jokių. čia kaip lego kaladėlės - brangu, bet yra už ką mokėti smile.gif 70 lt už šeimyną aišku žvėriškai brangu... aš tiek kolkas nesu mokėjusi...tiesiog reikia labai, labai ieškoti...

Papildyta:
Gemini, jie tikrai nepanašūs į mašinines galvom kinkuojančias pigenas smile.gif tikrai labai mieli žaisliukai. kad norfoje ten paddielkos mačiau ir aš, visų pirma dydis viską pasako. tiesiog kažkas nukopijavo akiai mielą prekės ženklą, tik įdomu ar vykusiai. mes nepirkom jų ir nepirksim, nes jau nebetiktų jie pagal gabaritus su mūsų turima kolekcija. jau geriau originalių pigiau paieškoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SSDD @ 2011 04 17, 21:13)
mūsiškiams pusė metų jau, tikrai nesusitepę, nors "melžia" dukra kasdien. turim daug, jau didžiulę kolekciją tikrai, kol kas neatsibodo  smile.gif per Velykas papildysim. bet aš perku kur aptikusi pigiau, dabar pirkau didelį rinkinį su arkliu, vežimu, 5 žmogiukais, ūkininko gėrybėmis už 40 lt. tokį


40 Lt????? Labai gerai mokate ieškoti 4u.gif Aš tik karavaną atsitiktinai pigiai pirkau, ten tikrai viskas nuo kraniukų, orkaitės, ir netgi tualetinio popieriaus yra, gal kokius 60 Lt mokėjau thumbup.gif Bet daugiau nepasitaiko verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Gemini @ 2011 04 18, 20:14)
40 Lt????? Labai gerai mokate ieškoti  4u.gif Aš tik karavaną atsitiktinai pigiai pirkau, ten tikrai viskas nuo kraniukų, orkaitės, ir netgi tualetinio popieriaus yra, gal kokius 60 Lt mokėjau  thumbup.gif Bet daugiau nepasitaiko  verysad.gif

na ne kasdien pasitaiko aišku, bet visaip būna. karavanas mūsų dar laukia sekančio gimtadienio, kai bus panelė truputį didesnė ir tikrai įvertins, ką gavo biggrin.gif
jei kas kur kam pasitaikys, būtų galima ir šioje temoje pasidalinti, jei moderatorės labai nebartų...
tiesa, ką pastebėjau nelabai kokybiška tai rūbeliai.vieno šuniuko pačią pirmą dieną iš kelnių sagos išlėkė. o tų sagų didumas ten lens.gif swoon.gif jo majo, kol aš jas įsiuvau atgal doh.gif pasijaučiau plastikos chirurge lens.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SSDD: 18 balandžio 2011 - 19:43
QUOTE(SSDD @ 2011 04 18, 19:43)
na ne kasdien pasitaiko aišku, bet visaip būna. karavanas mūsų dar laukia sekančio gimtadienio, kai bus panelė truputį didesnė ir tikrai įvertins, ką gavo  biggrin.gif
jei kas kur kam pasitaikys, būtų galima ir šioje temoje pasidalinti, jei moderatorės labai nebartų...
tiesa, ką pastebėjau nelabai kokybiška tai rūbeliai.vieno šuniuko pačią pirmą dieną iš kelnių sagos išlėkė. o tų sagų didumas ten lens.gif  swoon.gif jo majo, kol aš jas įsiuvau atgal  doh.gif pasijaučiau plastikos chirurge lens.gif

Mikrochirurge tamsta planuojate tapti? biggrin.gif Šiaip iš tikro rūbelių norėtųsi kokybiškesnių, pas mane stalčiuje zuikių šeimyna ir zuikis leliukas laukia savo velykinės valandos biggrin.gif Išpakuoti vien iš smalsumo nesinori, tiek čia beliko, juk nežaisiu su jais pati biggrin.gif
Aš karavaną Žemaitijoje pirkau doh.gif Bet vis ne UK biggrin.gif Jei pakliūna kas pigiau, nusiperku ir pasidedu kokiai nors progai, valgyt neprašo.
Atsakyti