Įkraunama...
Įkraunama...

Elektroninė cigaretė

O aš iš savo pusės el. cigaretei ačiū sakau. aciuks.gif

Tiesiog isteriškai negaliu pakęsti prirūkytų laiptinių, rūkalų kvapo ir t.t.
Teko darbuotis tokiam gyvatyne, kur par rytinius posėdžius vyr finė ir sekretorė traukdavo cigaretę vieną po kitos, užgerdamos kava...Fui, net šlykštu prisiminus, kokioj smarvėj kas rytą sėdėdavom...
Turiu draugę, rūkančią. Pradėjo ji naudoti tą el. cigaretę- nu tiesiog thumbup.gif nei kvapo nei smarvės..namuose svetainėje prie kavos puodelio sėdim, plepam, ji e. cigaretę traukia- ir jai gerai ir man nesmirda neerzina .

Aišku- aš labai PRIEŠ rūkymą, bet tai kiekvieno žmogaus pasirinkimas . Bet jau geriau šalia manęs tegul būna rūkantis el. cigaretes. thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, neskaiciau temos visos.. nes info pakankamai turiu, tai einu iskart prie temos klausimo: Ar teko naudoti? - Taip, teko.. Ir esu tik uz jas! bigsmile.gif Kaip kazkas sake pagaliau nebesmirdi.. nei drabuziai ir t.t. Mano aplinkoje daugelis pazistamu perejo prie EC ir laaabai dziaugiasi! Kalbant apie kaina (jei kazka domina) - tai tikrai pigiau gaunasi.. Aisku, pradziai tenka investuot nemazai, kad nusipirkt "iranga" skirta garinimui..
Prekinuosi keliuose e-shopuose ir labiausiai patiko http://www.garinam.lt tai likau apsistojus ten visam laikui.. Kiek pastebejau, pas juos vienintelius originalios prekes good.gif ir neturi jokiu "klonu" kaip kiti pardavejai.. schmoll.gif
Papildyta:
Ir siaip dar.. Patarimas: NIEKADA nepirkit is tokiu psl kaip: masinis.lt grupinis.lt ir t.t. nes po tokiu apsipirkimu ir sklando gandai, kad niekam tikusios EC.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šypsenėlė*: 15 sausio 2014 - 22:49
Aš rūkiau 10 metų smile.gif prieš mėnesį perėjau prie el. cigaretės. Keista tai, kad buvo labai lengva. Nebejaučiu poreikio paprastoms cigaretėms. Mesti rūkyti nenoriu, nes man labai patinka pats procesas, tai manau tai bent šiek tiek sveikesnė išeitis ax.gif
Džiaugiuosi, kad nebesmirda rankos, drabužiai, plaukai...ir jei skaičiuoti- pigiau gaunasi smile.gif
Tikrai visiems rūkaliams rekomenduoju. Nesakau, kad sveika, poveikis irgi iki galo neištirtas, tačiau paprastos cigaretės sukelia plaučių vėžį, susidaro daugybė cheminių junginių, o žmonės vistiek rūko, taigi manau, kad gerai jog yra alternatyva, kiekvienas gali įvertinti pagal save ir pasirinkti 4u.gif
Atsakyti
http://www.technolog...g...zes?l=2&p=1 ką manot?
Atsakyti
QUOTE(khaleesi @ 2014 02 16, 01:42)


O ka manyt? nezinosi cia ar is tikro istirta ar "padirbtas" straipsnis smile.gif Kiekvienas atsirenka, kuo tiket, o kuo - ne. Susidelioja pliusus ir minusus ir nusprendzia kaip elgtis.. Apie cigaretes ar net tapati maista - oj kiek gandu irgi.. Bet kazkodel visi toliau ruko ir valgo neaisku koki sh.. ir nesvarbu.
Atsakyti
Sveikos.
Skaičiavau kiek blokų užsipirkt iš Lietuvos iki žiemos, ir supratau, kad pigiau rūkyt elektroninę.
Nuo vakar purtau googlą. Esmė ta, kad tiek Lietuvoj, tiek Olandijoj dauguma asortimento ta pati, kaip ir kiniečių psl, tik kiniečių gerokai pigiau... kaip nusipirkti tikrai gerą?
Atsakyti
QUOTE(2_kart_mama @ 2014 06 23, 12:07)
Sveikos.
Skaičiavau kiek blokų užsipirkt iš Lietuvos iki žiemos, ir supratau, kad pigiau rūkyt elektroninę.
Nuo vakar purtau googlą. Esmė ta, kad tiek Lietuvoj, tiek Olandijoj dauguma asortimento ta pati, kaip ir kiniečių psl, tik kiniečių gerokai pigiau... kaip nusipirkti tikrai gerą?


Maniškis keikia šią, tikrai neverta tų pinigų, praleidžia skystį, išmesti pinigai schmoll.gif
http://www.joyetech....id#.U6gIZvl_u0g

Dabar traukia kažkokią rusišką, Semovar Kaifoon kažkaip, tiksliai nepamenu, galiu paklaust vakare. Brangi, apie 2000lt. visas rinkinys doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ReginaV @ 2014 06 23, 13:04)
Maniškis keikia šią, tikrai neverta tų pinigų, praleidžia skystį, išmesti pinigai  schmoll.gif
http://www.joyetech....id#.U6gIZvl_u0g

Dabar traukia kažkokią rusišką, Semovar Kaifoon kažkaip, tiksliai nepamenu, galiu paklaust vakare. Brangi, apie 2000lt. visas rinkinys  doh.gif

Oj perbrangu...
Aš žiūriu kiniečių ego ec4 kainuoja iki 10 $... o lt nuo 100 lt... tai...
Atsakyti
QUOTE(2_kart_mama @ 2014 06 23, 18:59)
Oj perbrangu...
Aš žiūriu kiniečių ego ec4 kainuoja iki 10 $... o lt nuo 100 lt... tai...


tuoj vyro paklausiu, jis jau beveik ekspertas šiuose reikaluose blush-anim-cl.gif

Gal turite galvoje CE4? Tai maniškis sako tikrai neblogas, St.Garry negreit ateina biggrin.gif kaitiklį teks keist kartą per porą mėn. (bet tai priklauso ar daug rūko) Svarbiausia, neimkit tų senovinių su ūsais. O geriausia, išvis meskit tą šlamštą kuo greičiau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ReginaV: 23 birželio 2014 - 19:00
QUOTE(ReginaV @ 2014 06 23, 18:54)
tuoj vyro paklausiu, jis jau beveik ekspertas šiuose reikaluose  blush-anim-cl.gif

Gal turite galvoje CE4? Tai maniškis sako tikrai neblogas, St.Garry negreit ateina  biggrin.gif  kaitiklį teks keist kartą per porą mėn. (bet tai priklauso ar daug rūko) Svarbiausia, neimkit tų senovinių su ūsais. O geriausia, išvis meskit tą šlamštą kuo greičiau  4u.gif

Aga, ce4.
Mest noris, ale baisu, kad nepavyks, nes noris ne taip stipriai. Tai būtų silpnumo akimirkai smile.gif o ir kompanija parūkymui yra stipri smile.gif
Atsakyti
QUOTE(2_kart_mama @ 2014 06 23, 22:52)
Aga, ce4.


Nebloga ši, svarbiausia skystis burnon nebėga. Ir tik vieną detalytę viduje reikės keisti maždaug kas porą mėn, bet ji kainuoja nedaug tik 10 lt 4u.gif Kokį skystį mėgstat? Man labai patinka, kai rūko Golden Ducat blush-anim-cl.gif nerealus kvapas
Atsakyti
QUOTE(2_kart_mama @ 2014 06 23, 13:07)
Sveikos.
Skaičiavau kiek blokų užsipirkt iš Lietuvos iki žiemos, ir supratau, kad pigiau rūkyt elektroninę.
Nuo vakar purtau googlą. Esmė ta, kad tiek Lietuvoj, tiek Olandijoj dauguma asortimento ta pati, kaip ir kiniečių psl, tik kiniečių gerokai pigiau... kaip nusipirkti tikrai gerą?


O nepagalvojai, kad pigiau todel, kad ne originalai, o klonai? Ne kokybiski ir t.t...
Atsakyti