Įkraunama...
Įkraunama...

Elektroninė cigaretė

Šnekėkit ką norit biggrin.gif, bet savo gyvenime esu mačius ne vieną atvejį, kai žmogus rūkęs nuo jaunų dienų ima ir meta be jokių "perėjimų". Pakanka, kad tiesiog labai aiškiai suvoktų (o nebe apsimetinėtų, kad "tai manęs neliečia", "ai, panadosiu saugesnio" ir pan. išsikalinėjimai), kad rizikuoja savo sveikata. Tada žaibiškai ir ryžto atsiranda ir jokių "perėjimų" nebereikia. Nebūna paprasta, bet kai pakankama motyvacija - susitvarko.

QUOTE(dikse1 @ 2014 12 06, 17:51)
BBC tikrai patikimesnis šaltinis nei Delfi, nes negauna paramos iš įmonių ir pateikia info objektyviai.

Delfi nėra joks šaltinis, jis tik paplatino BNS agentūros info, kuri, vėlgi ne iš Delfio ją surenka.
Apie BBC paramas, deja, nenusimanau, sakykim taip ir yra. biggrin.gif Beje, ne vienintelį Delfi nurodžiau, bet ką dabar... matyt visi kiti šaltiniai irgi "nupirkti".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 03 sausio 2015 - 23:31
QUOTE(hi (: @ 2015 01 03, 23:29)
Šnekėkit ką norit biggrin.gif, bet savo gyvenime esu mačius ne vieną atvejį, kai žmogus rūkęs nuo jaunų dienų ima ir meta be jokių "perėjimų". Pakanka, kad tiesiog labai aiškiai suvoktų (o nebe apsimetinėtų, kad "tai manęs neliečia", "ai, panadosiu saugesnio" ir pan. išsikalinėjimai), kad rizikuoja savo sveikata. Tada žaibiškai ir ryžto atsiranda ir jokių "perėjimų" nebereikia. Nebūna paprasta, bet kai pakankama motyvacija - susitvarko.
Delfi nėra joks šaltinis, jis tik paplatino BNS agentūros info, kuri, vėlgi ne iš Delfio ją surenka.
Apie BBC paramas, deja, nenusimanau, sakykim taip ir yra. biggrin.gif Beje, ne vienintelį Delfi nurodžiau, bet ką dabar... matyt visi kiti šaltiniai irgi "nupirkti".

Tikrai taip,mano vyras rūkė 20m,viena diena tiesiog metė ir viskas,nerūko jau 3,5metų.Kas jau randa pasiteisinimų,tas ir teisinasi tais perėjimais....
Atsakyti
Koks dabar skirtumas kokiu budu zmogus meta rukyti? Kiekvienas juk pasirenka kelia, toki, koks jam atrodo patrauklesnis.. SVARBU tai, kad jis isvis sugebejo mest, o jau kokiu budu tai vyko - nera ko cia bambet ir irodinet, kad galejai mest su dideliu noru be e-cig. 4u.gif

Kitas isigydamas e-cig. net neplanuoja mest, taciau begarinant gaunas palaipsniui.. Galbut net e-cig po kazkiek laiko lengviau atsisakyt nei tikros cigaretes.

Vieni uzsispyria ir neberuko nuo kitos dienos ryto, kiti skaito knygas, kita pleistrus perka, dar kiti pereina prie e-cig.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šypsenėlė*: 13 sausio 2015 - 19:24
šiaip tikrai labai geras būdas parūkyti visur kur esi

QUOTE(kycca @ 2009 10 26, 20:34)
idomu ar veikia.. smile.gif

man tai veikia. Tik reikia mokėt jas rūkyt. Turiu omeny pradėti nuo stipriausių skysčių ir ilgainiui mažinti stiprumą iki 0mg. tai organizmas palaipsniui atpratinamas nuo nikotino
Atsakyti
QUOTE(2_kart_mama @ 2014 07 09, 10:19)
Nu va, praėjo kuris laikas.
Pirkau ploną joyetech, ne kinišką. Spjaudės baisiai, bet aš pinigų nenoriu mėtyt, tai pardavėjui atgal siunčiau, ir pakeitė. Kol tos neturėjau, nupirkau jiksu, ir ja žiauriai džiaugiuos. Man gal 2 dienom talpos pakanka, aną ploną dažnai pildžiau, aišku ir todėl kad leido per šoną.
Tik aš daba po dviejų sav nerūkymo normwlių, tik el, kosėjo kai senas džiovininkas. Ar čia man valos, ar nuo el cig kaži...
Pagalvojau. Tik va kaip atrinkt?
Plius kiniečiai jei fuflą stumia, originalo pav niekad aprašyme savo nemini



šiaip nemanau, kad verta tokius pinigus mokėt
Papildyta:
QUOTE(zaRAza @ 2013 11 07, 15:20)
O aplinkinius irgi nuodija jos? g.gif Kartais tenka matyt uzsirukancius patalpoj, kurioje minia zmoniu g.gif

nemanau, nes ten šiaip tik garai, kurie labai greitai išsisklaido
Atsakyti
Manau, E cigaretė yra tam, kad mesti rūkyti nenorintys žmonės tiesiog sveikiau rūkytų ir nebe tiek save ir savo aplinką nuodytų. Bet kad tai padėtų atsikratyti priklausomybės rūkymui - nepasakyčiau.
Atsakyti
QUOTE(Libelle88 @ 2015 04 23, 15:30)
Manau, E cigaretė yra tam, kad mesti rūkyti nenorintys žmonės tiesiog sveikiau rūkytų ir nebe tiek save ir savo aplinką nuodytų. Bet kad tai padėtų atsikratyti priklausomybės rūkymui - nepasakyčiau.


nu jau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(adrija @ 2015 04 23, 15:05)

O ką, nesveikiau? Cigaretėse tūkstančiai nuodų, o e cigaretėse bent man žinomose vandens garais viskas bazuota ir žmogus pats pasirenka, kokį mišinį nori rūkyti. Yra mišinių be nikotino, yra su, ir tūkstančiai kvapų.
Atsakyti
QUOTE(Libelle88 @ 2015 04 23, 16:55)
O ką, nesveikiau? Cigaretėse tūkstančiai nuodų, o e cigaretėse bent man žinomose vandens garais viskas bazuota ir žmogus pats pasirenka, kokį mišinį nori rūkyti. Yra mišinių be nikotino, yra su, ir tūkstančiai kvapų.


Vienose vienoki nuodai,kitose kitoki biggrin.gif
Atsakyti
aš tai manau,kad tos ec savęs apgaudinėjimas.Jeigu jau norisi mesti,tai reikia ir bandyti.Nes kiek pažįstu rūkančiųjų ir jau metusių,tai susidarė nuomonė,kad pats turi tam "subręsti".
Nes niekas nepadės,jei pats savęs nepastatysi į vietą,kad "metu ir taškas.":)
Atsakyti
QUOTE(faraon @ 2015 04 23, 16:19)
Kodėl taip manote?
Esu "užkietėjusi" rūkalė (tikrai tuo nesididžiuoju) blush2.gif Vis seku šitą temą. Bet rimto argumento taip ir neišgirdau unsure.gif
Rūkaliams labai aktualūs tie kvapai? Nemanau. Čia marketingas savo darbą padarė, kad net ir nerūkantis paauglys traukias iš kišenės EC doh.gif

O jums argumento kam reikia? Kad pereiti ant e ar mesti rūkymą?
Aš susidariau savo nuomonę iš savo aplinkos žmonių. Tie, kurie norėjo mesti, tie ir metė. Bet tie, kurie tik šnekėjo, kad va, sveikatos gaila, bet kaip čia valią sukaupti, tie ir perėjo ant e. Ir ką, aš už. Tegul rūko, jeigu nori, bet bent ne taip sau ir kitiems kenkia.

O tie kvapai tik žaidimai, smagu juk, kai rūkai ir paįvairinimui visi aplink tik giria, kaip skaniai čia kvepia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Libelle88 @ 2015 04 23, 15:30)
Manau, E cigaretė yra tam, kad mesti rūkyti nenorintys žmonės tiesiog sveikiau rūkytų ir nebe tiek save ir savo aplinką nuodytų. Bet kad tai padėtų atsikratyti priklausomybės rūkymui - nepasakyčiau.

mano vyras mete rukyt visiskai. jam padejo ec. mazino nikotino kieki, po to perejo isvis ant skyscio be nikotino ir jau dabar 5men visai neruko. ec naudojo 1.5menesio. seimos draugas ir taip pat mete rukyt ec pagalba.


teko dalyvaut paskaitoj apie ec nauda ir zala. tai sioj srity pakankamai mazai dar atlikta tyrimu. kad maziau kenksmingu medziagu tai taip, pavojinga ji tiem, kas isvis nerukes, nes labai didele tikimybe, kad prades rukyt normalias cigaretes. nauda tokia, kad tikrai padeda mesti rukyti. ir as bent du pvz turiu.
Atsakyti