Įkraunama...
Įkraunama...

Elektroninė cigaretė

QUOTE(ReginaV @ 2014 06 23, 13:04)
Maniškis keikia šią, tikrai neverta tų pinigų, praleidžia skystį, išmesti pinigai  schmoll.gif
http://www.joyetech....id#.U6gIZvl_u0g

Dabar traukia kažkokią rusišką, Semovar Kaifoon kažkaip, tiksliai nepamenu, galiu paklaust vakare. Brangi, apie 2000lt. visas rinkinys  doh.gif

Nu va, praėjo kuris laikas.
Pirkau ploną joyetech, ne kinišką. Spjaudės baisiai, bet aš pinigų nenoriu mėtyt, tai pardavėjui atgal siunčiau, ir pakeitė. Kol tos neturėjau, nupirkau jiksu, ir ja žiauriai džiaugiuos. Man gal 2 dienom talpos pakanka, aną ploną dažnai pildžiau, aišku ir todėl kad leido per šoną.
Tik aš daba po dviejų sav nerūkymo normwlių, tik el, kosėjo kai senas džiovininkas. Ar čia man valos, ar nuo el cig kaži...


QUOTE(Šypsenėlė* @ 2014 07 05, 23:43)
O nepagalvojai, kad pigiau todel, kad ne originalai, o klonai? Ne kokybiski ir t.t...

Pagalvojau. Tik va kaip atrinkt?
Plius kiniečiai jei fuflą stumia, originalo pav niekad aprašyme savo nemini
Atsakyti
As irgi palaikau tuos, kurie uz tai, jog reikia mesti rukyti, o ne prisigalvoti sau kitu zaisliuku, tokiu kaip elektronine cigarete... bet jei jau nepavyksta to padaryt vienu mostu, tai pereiti nuo iprastu prie elektroniniu cigareciu manau visai neblogas pasiekimas, nes bent jau atsikratai tu dervu ir viso kito slamsto, kuri kasdien pumpuoji i savo organizma. Mano vyrukas jau ruko istisa desimtmeti, kas man labi nepatinka, as jam suradau elektronine cigarete internete ir nupirkau. Zodziu, issisaipe is manes ir mano "moteriskos logikos"... bet (!), po to idomumo delei po keleto dienu man nematant jis pats ja pabande uztraukt.. tai va, rezultatas - antras menuo jis puskuoja nauja zaisliuka ir nebeperka iprastu cigareciu. ax.gif happy me, bent jau nebereikia jausti is burnos sklindancio bjauraus rukalu kvapo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(eratse @ 2014 08 23, 12:08)
As irgi palaikau tuos, kurie uz tai, jog reikia mesti rukyti, o ne prisigalvoti sau kitu zaisliuku, tokiu kaip elektronine cigarete... bet jei jau nepavyksta to padaryt vienu mostu, tai pereiti nuo iprastu prie elektroniniu cigareciu manau visai neblogas pasiekimas, nes bent jau atsikratai tu dervu ir viso kito slamsto, kuri kasdien pumpuoji i savo organizma. Mano vyrukas jau ruko istisa desimtmeti, kas man labi nepatinka, as jam suradau  elektronine cigarete internete ir nupirkau. Zodziu, issisaipe is manes ir mano "moteriskos logikos"... bet (!), po to idomumo delei po keleto dienu man nematant jis pats ja pabande uztraukt.. tai va, rezultatas - antras menuo jis puskuoja nauja zaisliuka ir nebeperka iprastu cigareciu.  ax.gif  happy me, bent jau nebereikia jausti is burnos sklindancio bjauraus rukalu kvapo  doh.gif

Lyg ir neblogai,tik ar dbr visą likusį gyvenimą vistiek rūkys,tik "pūškuodamas"?turiu omenį ar tai kelias į visišką nerūkymą,ar tik kitoks žaisliukas?
Atsakyti
Parasysiu ir as. Nei as nei mano vyras niekada nerukem ir nerukysim, todel elektronines ar kitokios cigaretes musu asmeniskai nedomina. Gyvenam Airijoj, tai pas mus jau pilnu balsu kalba per radija, televizija, straipsniai, kad elektronines cigaretes blogesnes net uz tas tikrasias ir sukelia labai didele priklausomybe. Buvo nurodomi pavyzdziai, kai zmogus surukydavo apie 10 cig per diena, o dabar istisai nepaleidzia ''pypkes'' is dantu. Buvo ivardinta, kad tai tik dar viena blogybe, laikas parodys kaip is tikruju yra.
Atsakyti
Kaip bebutu - jokiu irodymu, kad elektronines cigaretes yra nuodingos - nera, tik tai kalbos, o kad paprastos - tikrai yra ir jau labai seniai tai irodyta. Juk zmones kalba apie viska, taciau ne viskam reikia tiketi.
Tuo labiau kad visur surasyta sudetis - imk, skaityk ir suzinok.
Asmeniskai man padejo mesti rukyti - tuom ir dziaugiuosi.
Atsakyti
laba diena , noriu vyrui nupirkt gera elektronine cigarete, gal galit patart ar ka rekomenduot? (kaina iki 500lt) ax.gif
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(deimantine+ @ 2014 10 06, 13:15)
laba diena , noriu vyrui nupirkt  gera elektronine cigarete, gal galit patart ar ka rekomenduot? (kaina iki 500lt)  ax.gif
aciu  4u.gif

pabandykit užeit į www.ecodumas.lt. yra 'gyvas' konsultantas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Angelique513 @ 2014 10 05, 13:22)
Kaip bebutu - jokiu irodymu, kad elektronines cigaretes yra nuodingos - nera,

Yra wink.gif - Paaiškėjo - elektroninėse cigaretėse yra 10 kartų daugiau kancerogenų.
Atsakyti
QUOTE(hi (: @ 2014 11 28, 00:04)


Nera. Prasau, skaitykite turini, o ne antraste. Juk tai geltona presa. O dar geriau straipsnio originala paskaitykite, kur isvis jokiu skaiciu (o ypac 10) nera. Minimi straipsnyje zodziai "Manau, pasirode" - tikrai ne irodymas. Ir labai jau kvepia tabako gamintoju uzsakytu straipsniu.
Kaip bebutu - mes visi zinome, kad rukyti nesveika smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Angelique513 @ 2014 11 27, 23:32)
Nera. Prasau, skaitykite turini, o ne antraste. Juk tai geltona presa.

Ramiai - turinį skaičiau. Sakot BNS agentūra (žr. informacijos šaltinį) platina "geltoną"? bigsmile.gif Ir kad Japonijos sveikatos ministerijos užsakytas tyrimas jos išmislas?
Ir šiaip - ir skaičiau, ir girdėjau visko ne vieną kartą. Užtenka pasiknaisiot - tai jau ne pavieniai balseliai. Tik žmogus, kuriam įspėjantys signalai "netinka", nes jam labiau rekėtų, kad tai būtų "sveikiau" juos tiesiog ignoruos, nes tuo elementriai nesinori tikėti...
Prašom, tas pats MedPres'os puslapyje. Pasiknaisiojus ten pat rasit ne vieną straipsnį apie e-cigarečių ban'us įvairiose šalyse. O pas mus kol kas stadija, kai tikima pasakomis. Tik pagaliau užsakytas ir atliktas rimtas mokslinis tyrimas, kurio nebelabai išeina ignoruoti ir "tik geltonumais" vadinti. Ta žinia apskritai žaibiškai išplatinta gausybėje puslapių.
QUOTE(Angelique513 @ 2014 11 27, 23:32)
Kaip bebutu - mes visi zinome, kad rukyti nesveika smile.gif

Teisingai. Tik kažkam norisi pūst miglą apie nežalingą galimybę tą daryti. wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 28 lapkričio 2014 - 11:22
QUOTE(hi (: @ 2014 11 28, 10:57)
Ramiai - turinį skaičiau. Sakot BNS agentūra (žr. informacijos šaltinį) platina "geltoną"?  bigsmile.gif  Ir kad Japonijos sveikatos ministerijos užsakytas tyrimas jos išmislas?
Ir šiaip - ir skaičiau, ir girdėjau visko ne vieną kartą. Užtenka pasiknaisiot - tai jau ne pavieniai balseliai. Tik žmogus, kuriam įspėjantys signalai "netinka", nes jam labiau rekėtų, kad tai būtų "sveikiau" juos tiesiog ignoruos, nes tuo elementriai nesinori tikėti...
Prašom, tas pats MedPres'os puslapyje. Pasiknaisiojus ten pat rasit ne vieną straipsnį apie e-cigarečių ban'us įvairiose šalyse. O pas mus kol kas stadija, kai tikima pasakomis. Tik pagaliau užsakytas ir atliktas rimtas mokslinis tyrimas, kurio nebelabai išeina ignoruoti ir "tik geltonumais" vadinti. Ta žinia apskritai žaibiškai išplatinta gausybėje puslapių.

Teisingai. Tik kažkam norisi pūst miglą apie nežalingą galimybę tą daryti. wink.gif


http://www.bbc.co.uk...health-30192181 paskaitykite čia. BBC tikrai patikimesnis šaltinis nei Delfi, nes negauna paramos iš įmonių ir pateikia info objektyviai.

Taip pat svarbu nenaudoti prastos kokybes kinietiškų e skysčių, Geriau rinktis angliškus: http://juicelab.lt/lt/42-manabush ar amerikoniškus: http://royalsmoke.lt...vapor-e-skystis http://juicelab.lt/l...unt-baker-vapor jie žymiaigeresni nei pvz Liqua
Atsakyti
Šnekėkit ka norit, bet perėjes prie elektroninės cigaretės aš po metų be jokio vargo ir didesnių pastangų visiškai nustojau rukyti. Tiesiog nebesinori. Reikėjo tik truputi su skysčiais pažaisti.
Atsakyti