Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralus šeimos planavimas

na, tureciau ateiti wink.gif
Atsakyti
Šįryt temperatūrą matavausi 3 kartus. Pirm1 kart1 lygiai po 7 minučių pasižiūriu - termometras išsijungęs. Pasižiūriu paskutinį rezultatą - 36,6 - tiek, kiek buvo vakar. Na, manau, pasimatuosiu dar kartą, gal netyčia neįsijungiau. Pasižiūriu po 7 minučių - 39,1! Apsičiupinėju, lyg ir normaliai jaučiuosi doh.gif Pasimatuoju trečią kartą - 36,7. Na, šiuo rezultatu beliko patikėti smile.gif Gerai, kad ne "kritinės" dienos.

Ech, laukiu nesulaukiu savo bazinio termometro. Jau tuoj turėčiau gauti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žiogelis @ 2010 02 24, 11:05)
Šįryt temperatūrą matavausi 3 kartus. Pirm1 kart1 lygiai po 7 minučių pasižiūriu - termometras išsijungęs. Pasižiūriu paskutinį rezultatą - 36,6 - tiek, kiek buvo vakar. Na, manau, pasimatuosiu dar kartą, gal netyčia neįsijungiau. Pasižiūriu po 7 minučių - 39,1! Apsičiupinėju, lyg ir normaliai jaučiuosi  doh.gif Pasimatuoju trečią kartą - 36,7. Na, šiuo rezultatu beliko patikėti smile.gif Gerai, kad ne "kritinės" dienos.

Ech, laukiu nesulaukiu savo bazinio termometro. Jau tuoj turėčiau gauti smile.gif

man ir yra karta buve, kad tiap laikiau laikiau termometra, o jis pasirodo isjungtas!! biggrin.gif Ech, teko dar 7 min. nemiegoti... o tai buvo savaitgalis...
o, is ebay pirkai gal termometra? kiek mokejai? Lauksim labai atsiliepimu, nes as ir galvoju, gal nusipirksiu sau zaisliuka, kad idomiau butu biggrin.gif juk vistiek nusimato ne vieni ar dveji metai BT matavimo blush2.gif
Atsakyti
Merginos, o čia kursai bus Vilniaus archivyskupijos centre? Labai norėčiau ateiti, bet nežinau ar spėsiu, o brangusis šiandien irgi negali.. Ar bus visada trečiadieniais tokiu laiku? wink.gif

Ir ar reikėjo iš anksto užsiregistruoti, ar dar galima ateiti šiandien ir užsiregistruoti? Ar nieko tokio, kad mes dar nesusituokę, neišmes iš ten ir nemoralizuos? wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo suri kata: 24 vasario 2010 - 10:35
QUOTE(suri kata @ 2010 02 24, 11:27)
Merginos, o čia kursai bus Vilniaus archivyskupijos centre? Labai norėčiau ateiti, bet nežinau ar spėsiu, o MB šiandien irgi negali.. Ar bus visada trečiadieniais tokiu laiku? wink.gif

Mhm, ten smile.gif as kazkada rasiau laiskuti, kad man pranestu, kai bus kiti NSP kursai, nes bijau, kad pati tai praziopsociau vis.... Tai va parase mergina, sake bus sian ir 5dieni, o kada kiti tai nzn... Gal vel po keliu sav. grupe rinks?
Maniskis irgi pasake, nzn ar spes?? doh.gif Jei ka, galim gal ir vienos nueiti?
na, nes ir nesusituoke, tai gal nebars? Sakysim, kad is anksto mokomes, nes geguze kaip tik vestuves biggrin.gif
o uzsiregistuot kaip ir reiktu manau... ten ju psl paziurek, gal paskambint reiks?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MildukasK: 24 vasario 2010 - 10:37
Parašiau elektroniniu, jei ką dar skambtelsiu smile.gif Mūsų su brangiuoju pavardė ta pati, tai pasirašius laiške abiejų vardu atrodo, kad susituokę biggrin.gif O jus sveikinu dėl artėjančių vestuvių! Mes irgi tuoksimės, bet dar nežinom kada.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(suri kata @ 2010 02 24, 11:57)
Parašiau elektroniniu, jei ką dar skambtelsiu smile.gif Mūsų su brangiuoju pavardė ta pati, tai pasirašius laiške abiejų vardu atrodo, kad susituokę  biggrin.gif O jus sveikinu dėl artėjančių vestuvių! Mes irgi tuoksimės, bet dar nežinom kada..  ax.gif

aciu 4u.gif
o kaip idomu del vienodos pavardes? Buna gi sutapimu.. bet sako sunku po to baznycioj tuoktis (ale del kraujomaisos), reik visokiu dokumentu....
Atsakyti
[/QUOTE]o kaip idomu del vienodos pavardes? Buna gi sutapimu.. bet sako sunku po to baznycioj tuoktis (ale del kraujomaisos), reik visokiu dokumentu....[QUOTE]

Aš turiu savo giminės geneologinį medį iki XVIIIa., tai jau išsityrinėjom, kad tikrai ne giminės biggrin.gif Matyt ir tuokiantis reiks kažką panašaus pateikti unsure.gif
Papildyta:
Atrašė iš centro, kad dar yra vietų, tai tikrai pasirodysiu šiandien, gal kiek vėluosiu. Gal nieko tokio, kad be vyrų ateisim šįkart..
Atsakyti
jei ka, 5dieni vyrus atvesim parodyti biggrin.gif
Atsakyti
Mano tėvų pavardės buvo tokios pačios, kai tuokėsi smile.gif Ir aš labai labai svajojau ištekėti už bendrapavardžio. Ale nepavyko biggrin.gif

Niekas ten tikrai nemoralizuos. Mes su vyru tuokėmės bažnyčioje praėjus kokiems 5 metams po civilinės santuokos ir reikėjo lankyti kursus sužadėtiniams. Aš buvau aštuntą mėnesį nėščia - laukėmės trečio. Na, kas ką galvojo, tai nežinau, bet nepasakė nė vieno priešiško žodžio. Kunigas R.Doveika po paskaitos tik paklausė, ar nesunku buvo sėdėti ir viskas smile.gif O čia juk nieko bendro su religija nėra, šaunu, kad žmonės domisi NŠP, net jei jie netikintys ir gyvena pagal savo įsitikinimus. O Elena, kuri turėtų vesti tuos kursus yra tikrai labai šauni lektorė. Verta jos paklausyti.

MildukasK, pirkau per ebay, tiksliau, MB man užsakė. Aišku, vieną iš pigiausių, už 2 eurus. Tik atsiuntimas dar 3 eurus kainavo lotuliukas.gif Pažiūrėsim, kiek ten iš jo naudos.
Atsakyti
QUOTE(Žiogelis @ 2010 02 24, 12:35)
Mano tėvų pavardės buvo tokios pačios, kai tuokėsi smile.gif Ir aš labai labai svajojau ištekėti už bendrapavardžio. Ale nepavyko biggrin.gif

Niekas ten tikrai nemoralizuos. Mes su vyru tuokėmės bažnyčioje praėjus kokiems 5 metams po civilinės santuokos ir reikėjo lankyti kursus sužadėtiniams. Aš buvau aštuntą mėnesį nėščia - laukėmės trečio. Na, kas ką galvojo, tai nežinau, bet nepasakė nė vieno priešiško žodžio. Kunigas R.Doveika po paskaitos tik paklausė, ar nesunku buvo sėdėti ir viskas smile.gif O čia juk nieko bendro su religija nėra, šaunu, kad žmonės domisi NŠP, net jei jie netikintys ir gyvena pagal savo įsitikinimus. O Elena, kuri turėtų vesti tuos kursus yra tikrai labai šauni lektorė. Verta jos paklausyti.

MildukasK, pirkau per ebay, tiksliau, MB man užsakė. Aišku, vieną iš pigiausių, už 2 eurus. Tik atsiuntimas dar 3 eurus kainavo  lotuliukas.gif Pažiūrėsim, kiek ten iš jo naudos.


aha, idomu smile.gif nes mane erzina, kad dabartinis rodo tik viena skaiciu po kablelio.... su gyvsidabriniu bubau ipratus dar per puse dalinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE
O čia juk nieko bendro su religija nėra, šaunu, kad žmonės domisi NŠP, net jei jie netikintys ir gyvena pagal savo įsitikinimus. O Elena, kuri turėtų vesti tuos kursus yra tikrai labai šauni lektorė. Verta jos paklausyti.


thumbup.gif labai smagu girdėti!
Atsakyti