Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralus šeimos planavimas

QUOTE(Big_trouble @ 2010 02 20, 11:25)
Aš matuoju po liežuviu.Man kažkaip patogiau.O kiek jūs elektroninius laikot?Ar kol supypsi, ar ilgiau kažkiek?

ilgiau, nes nusipirkus tyrimus dariau, tai po pypletejimo temp. paprastai dar pakyla 0,2-0,3 laipsniais... Tai laikau apie 5-7 min., kol tikrai nusistovi skaiciukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gelyteee @ 2010 02 20, 10:24)
O va tas "apacioje", tai iseinamoj angoj, ar ne? Lygtais taip knygos raso. rolleyes.gif  Tik as kazka pamenu, kad po gimdymo sesutes atnesdavo temperatura matuotis kazkur ten i tarkirksni (cia del to, kad prasidejus pieno gaminimui krutyse pazastys budavo "uzkaitusios"). Sakau, gal ir ten matuotis tiktu  g.gif

As matuojuos 10min - jei iseina, nes praktiskai visada uzmiegu. Va syryt puse valandos islaikiau termometra isikandus  ax.gif


Makštyje. Kažkaip visur nurodo tris matavimosi meodus: anal, vaginal ir oral. Tai man priimtiniausias buvo vaginal. Aš nesu tikra, bet man atrodo, kad matuotis temperatūrą viduje (burnoje, išeinamojoje angoje ar makštyje) yra tiksliau, nei išorėje (pažastyje, kirkšnyje). Tik viduje ir išorėje temperatūros skiriasi. Man patikimiau pasirinkti vieną iš vidinių vietų.

O matuojuosi 7 minutes. Kartais išeina 10 ir termometras pats išsijungia, bet temperatūra nesiskiria, net jei paskui pasižiūriu paskutinį jau išsijungusio termometro matavimą. Va iš karto po to, kai supypsi, tai bet kokiu atveju rodo 34 "su kapeikom" - vienu žodžiu "pievas" smile.gif

Big Trouble, o gal tu tiesiog per trumpai laikai tą termometrą?
Atsakyti
Aš gyvsidabriniu termometru temperatūrą matuoju makštyje apie 7 min., jei neužmiegu. Saugiai jis ten jaučiasi ir man netrukdo, galiu ir vartytis..būna, kad prisimenu tik, kai sėduosi doh.gif

Man www.myfertilitycharts.com šį ciklą kažkaip 'į pievas' ovuliaciją pažymėjo g.gif Praeitą ciklą tai buvo vienodi rezultatai su www.fertilityfriends.com, o šįsyk visiškai kitaip tuos pačius rezultatus interpretuoja..ir man kažkaip keistai dabar tas myfertilitycharts grafikas atrodo..aš visgi galvočiau, kad man tos ovuliacijos dar nebuvo g.gif

Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 02 20, 10:46)
Aš gyvsidabriniu termometru temperatūrą matuoju makštyje apie 7 min., jei neužmiegu.

Man www.myfertilitycharts.com šį ciklą kažkaip 'į pievas' ovuliaciją pažymėjo

Aciu uz ats visoms 4u.gif
Sorry, uz klausimus, rolleyes.gif bet gal man bum bum pasakytumet - ar termometra ten i vidu (na ten kur "meile" su vyru vyksta) dedat, ar kaip? ax.gif

Na tais net`o chart`ais as tai ivis nesinaudoju. Man kazkaip ir paciai aisku ant popieriuko grafikus pasipeckeliojus. Tuom kart, labiau pasitikiu savimi nei "sistema".
Atsakyti
QUOTE(Gelyteee @ 2010 02 20, 11:57)
Sorry, uz klausimus, rolleyes.gif  bet gal man bum bum pasakytumet - ar termometra ten i vidu

Taip, į vidų, būtent ten. Įkišu beveik visą (pas mane ta toks senobinis..ne elektroninis, o stiklinis), palieku tik kokius 4 cm termometro 'lauke', tada jis neiškrinta ir netrukdo.. Aišku, kad po kiekvieno matavimo atsikėlusi nuplaunu.
Atsakyti
Aš irgi kišu ten į vidų, pakankamai giliai. Tada nėra rizikos, kad temperatūra varijuoja dėl to, kad nepakankamai termometrą prispaudžiu (pvz.: pažastyje), ar užsnūdusi išsižioju (jei burnoje). Ryte irgi jį nuplaunu.
Atsakyti
Aš irgi matuoju makštyje, laikau bent 7 minutes.

Kažkaip keistai šį ciklą gan aukšta BT pirmoje fazėje.. Va ir vėl šįryt pamatavau - 36.95, vakar 37.. Net pasimatavau dar pažastyje pasitikrinimui - normaliai 36.7. Būdavo praeitais ciklais iki 36,85 pirmoje fazėje, o dabar nuo pat matavimo pradžios 36.9. Gal numanot dėl ko taip galėtų būti?
Atsakyti
As irgi makstyje matuoju. Kazkaip saugiau jauciuos ten matuodama ax.gif , nebijau, kad perkasiu, nes matuoju gyvsidabriniu. Matuoju 10 min. Uzsistacius du zadintuvus, vienas, kad isideciau termometra, kita, kad isimciau.
Atsakyti
sveikos, gal zinot kuri, nuo kada nt parodo nestuma? ir ar gali testas neparodyt? 37cd siandien, testas neigiamas, bet kazko nelabai ramu.....
Atsakyti
QUOTE(suri kata @ 2010 02 20, 12:56)
Aš irgi matuoju makštyje, laikau bent 7 minutes.

Kažkaip keistai šį ciklą gan aukšta BT pirmoje fazėje.. Va ir vėl šįryt pamatavau - 36.95, vakar 37.. Net pasimatavau dar pažastyje pasitikrinimui - normaliai 36.7. Būdavo praeitais ciklais iki 36,85 pirmoje fazėje, o dabar nuo pat matavimo pradžios 36.9. Gal numanot dėl ko taip galėtų būti?


Net neįsivaizduoju. šiaip nuo 36,85 iki 36,95 nelabai didelis pokytis. Nžn. AŠ turbūt nekreipčiau dėmesio ax.gif

QUOTE(werde @ 2010 02 20, 18:08)
sveikos, gal zinot kuri, nuo kada nt parodo nestuma? ir ar gali testas neparodyt? 37cd siandien, testas neigiamas, bet kazko nelabai ramu.....


Kiek žinau, anksčiausiai parodo 10 dienų po ovuliacijos. Taigi, dar priklauso nuo to, kada įvyko ovuliacija.
Atsakyti
Jaučiu, kad ir aš pradėsiu matuoti makštyje nuo kito ciklo , nes burnoj labai nervuoja - išsibudinu.
Atsakyti
QUOTE(suri kata @ 2010 02 20, 13:56)
Kažkaip keistai šį ciklą gan aukšta BT pirmoje fazėje.. Va ir vėl šįryt pamatavau - 36.95, vakar 37.. Net pasimatavau dar pažastyje pasitikrinimui - normaliai 36.7. Būdavo praeitais ciklais iki 36,85 pirmoje fazėje, o dabar nuo pat matavimo pradžios 36.9. Gal numanot dėl ko taip galėtų būti?

pas mane net antroje dalyje tokia auksta temp. retai buna.. oho.. blink.gif
siaip pirmoje dalyje svyruoja 36.3-5, o antroje 36.6-7
Atsakyti