Įkraunama...
Įkraunama...

ORIFLAME kosmetika

Registruojuos ir aš naujoje temukėje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(xsmalsutex @ 2009 10 28, 14:19)
o butina registruotis i pirma zingsni koks mokestis ir ka suzinosime tenai


Vadybininkė Jūra, kuri tikriausiai ir ves mokymus (tikrai fainai veda, ne vienuose jos vedamuose mokymuose dalyvavau), sakė registruotis. Pirmam žingsny kalba kaip dirbti su katalogu, kaip bendrauti su klientais, kaip padėti išsirinkti tinkamas odos priežiūros priemones.
Atsakyti
QUOTE(lekstina @ 2009 10 28, 19:30)
Vadybininkė Jūra, kuri tikriausiai ir ves mokymus (tikrai fainai veda, ne vienuose jos vedamuose mokymuose dalyvavau), sakė registruotis. Pirmam žingsny kalba kaip dirbti su katalogu, kaip bendrauti su klientais, kaip padėti išsirinkti tinkamas odos priežiūros priemones.

O kiek kainuos???
Atsakyti
4u.gif sveiki sveiki, namai gimti 4u.gif

ir vėl mes čia visos kartu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki,

Per kiek laiko atšimpa Wilkinson sword skustuvas moterims? ar ilgam vieno peiliuko užtenka? Kaip žinoti, kada jau juos laikas keisti?


-------------------------------------------------------------------------------

doh.gif Nu nesiseka man su užsakymais, neturiu jų. Vieni tai pinigų neturi, tai visko turi. Man pačiai viską pirktis tam, kad gauti piniginę, per brangu. Ji juk nekainuoja 200 Lt. Jau gailiuosi, kad susiviliojau oriflame sunkiai ivykdoma akcija doh.gif verysad.gif cry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mona187: 28 spalio 2009 - 21:57
Ir aš čia 4u.gif
Žinot ką, nusipirkau aš tą spalvų paletę ir... spalvos nėra jau ten tokios tikslios, bent mano lakas kito atspalvio nei parodyta. Vat ir patikėk g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2009 10 28, 23:28)
Sveiki,

Per kiek laiko atšimpa Wilkinson sword skustuvas moterims? ar ilgam vieno peiliuko užtenka? Kaip žinoti, kada jau juos laikas keisti?

Na man tai pakankamai greitai atsipo g.gif bet manau cia kiekvienai skirtingai. tai kada nebeskuta tada jau laikas keisti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(6Combo9 @ 2009 10 28, 23:12)
Na man tai pakankamai greitai atsipo g.gif bet manau cia kiekvienai skirtingai. tai kada nebeskuta tada jau laikas keisti biggrin.gif

Ech...galvojau pirkti, bet jauciu, nebenoriu biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Mona187,2009 10 28, 22:28]
Sveiki,

Per kiek laiko atšimpa Wilkinson sword skustuvas moterims? ar ilgam vieno peiliuko užtenka? Kaip žinoti, kada jau juos laikas keisti?

Man,tai visai normaliai laiko smile.gif ,aisku dar priklauso,pas kiekviena vis kitaip plaukuciai auga lotuliukas.gif .O perku kada jau nebeskuta,reiskias reik nauju biggrin.gif
Atsakyti
Atbėgu ir aš į naujus namučius mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Lorike,2009 10 29, 00:06]
[quote=Mona187,2009 10 28, 22:28]
Sveiki,

Per kiek laiko atšimpa Wilkinson sword skustuvas moterims? ar ilgam vieno peiliuko užtenka? Kaip žinoti, kada jau juos laikas keisti?

Man,tai visai normaliai laiko smile.gif ,aisku dar priklauso,pas kiekviena vis kitaip plaukuciai auga lotuliukas.gif .O perku kada jau nebeskuta,reiskias reik nauju biggrin.gif
[/quote]
Dabar akcija - perki tuos peiliukus ir tada skustuvas pigiau išeina, todėl ir gundausi blush2.gif Bet šiaip tai brangu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mona187: 29 spalio 2009 - 09:02
Ei, kas per nesamone? Dar nera 10val o jau Signature tualetinio vandens is LD nera prekyboje gun_bandana.gif

Ar spejote juos kas nors prigriebti? Nes jei ne, rasysiu pikta laiska Oriflamui... Negrazu paskelbti akcija ir tarpusavyje viska issidalinti... schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Enary: 29 spalio 2009 - 10:08