Įkraunama...
Įkraunama...

ORIFLAME kosmetika

QUOTE(LadyO @ 2009 10 29, 12:49)
Lekiu gaudyt Signature thumbup.gif
Jau paskelbtas VIP pasiūlymas lapkričio 2-9d
15058 "OB Hypnotic Wonder Lash" blakstienų tušas – Golden Embers
15983 "Milk & Honey Gold" minkštinamasis rankų losjonas
16346 "Royal Velvet" gaivinamosios veido kapsulės
5568 “Giordani Gold” bronziniai perlai – Natural Radience
10919 "Ascendant" tualetinis vanduo

Na va, ir užsakiau  wub.gif
Labai ačiū poseur kad pranešei gerą žinią bigsmile.gif

Si karta neblogas vip pasiulymas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorike @ 2009 10 29, 12:28)
Nesujungs,nes anksciau jei po uzsakymo padarymo nepraeina valanda sujungdavo,bet dabar is karto uzsakymas pas latvius nueina ir pish.........  smile.gif
As tai buciau veliau dariusi  doh.gif ,bet reikejo,kad rytoj butu prekes,tai nori nenori turejau iki 10.30 padaryti.

Nu ir tegul eina jie naaaaa.... gun_bandana.gif
Papildyta:
QUOTE(Lorike @ 2009 10 29, 13:18)
Si karta neblogas vip pasiulymas  biggrin.gif

As tai jauciu, VIP'u nepasinaudosiu mad.gif prekiu nera! Nebesurinksiu as tu 50BP...
Blyn, kokia as pikta siandien! biggrin.gif
Negana to, kad du kartus uzsakyma daryti reikejo (tikrai ne del mano kaltes), is rezervo prekiu nera, is naujo katalogo prekiu nera, kada atsiras- neaisku... Pzdc, kas per sistema!!!
Atsakyti
QUOTE(Enary @ 2009 10 29, 13:46)
Nu ir tegul eina jie naaaaa.... gun_bandana.gif
Papildyta:

As tai jauciu, VIP'u nepasinaudosiu mad.gif prekiu nera! Nebesurinksiu as tu 50BP... 
Blyn, kokia as pikta siandien! biggrin.gif
Negana to, kad du kartus uzsakyma daryti reikejo (tikrai ne del mano kaltes), is rezervo prekiu nera, is naujo katalogo prekiu nera, kada atsiras- neaisku... Pzdc, kas per sistema!!!

Nesinervuok wub.gif ,zinau,kad nervas ima .Gal dar atsiras prekiu 4u.gif
Atsakyti
user posted image Su įkurtuvėmis!
Užsakiau konsultanto rinkinį. Gaila, kad aromatų mėginėliai nevisi, nors kai kurie ir kartojasi. verysad.gif Kitką dar netikrinau. ax.gif Neįsivaizduoju, kaip susigaudyti su lupdažių mėginėliais. blush2.gif Gal padėtumėt?
Atsakyti
LadyO
ner uz ka 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo poseur: 29 spalio 2009 - 13:14
Aš tai šiandien jau pagaliau buvau banke susimokėti už oriflame prekes, tai džiaugiuosi, kad prisiruošiau ir nebekabės man ta suma. Dabar ramiai galima daryti sekantį užsakymą. Man tai reikia surinkti net 90 BP, tai čia jau jo doh.gif
Papildyta:
O ar dar yra prekyboje tos wilkinson sword prekės?

Bet pažiūrėjau prisijungus prie oriflame, kad dar tebekaba ta skola. Kodėl čia taip? Galėjo nenueiti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mona187: 29 spalio 2009 - 14:05
Sveikos merginos 4u.gif aš naujokė todėl nežinau visų kvapų,gal galėtumėt išsakyt savo nuomonę apie Signature tualetinis vanduo vyriskas (kodas 15567).

Ačių visoms atsakiusioms. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mid de Aur @ 2009 10 29, 14:08)

Užsakiau konsultanto rinkinį. Gaila, kad aromatų mėginėliai nevisi, nors kai kurie ir kartojasi. verysad.gif Kitką dar netikrinau.  ax.gif Neįsivaizduoju, kaip susigaudyti su lupdažių mėginėliais. blush2.gif Gal padėtumėt?

Kad susigaudytum tarp lupu dazu megineliu, pasiimk kainininka ir susirask meginuku sarasa... Lupu dazu meginukai ten surasyti su pavadinimais, meginuko kodo paskutiniai du skaiciai yra rasomi ant meginuku apacios, tai vat, ziurek i sarase esancius kodus ir kodus ant megunuko apacios, taip ir atrinksi, kas yra kas... Be to, meginukai yra skirtingu spalvu pakuotese, pvz, GG auksinese, Sillky kiss raudonose, kaip ir paciu lupu dazu indeliai... 4u.gif
Tikiuosi, supratai... smile.gif
Papildyta:
QUOTE(astor @ 2009 10 29, 15:02)
Sveikos merginos 4u.gif aš naujokė todėl nežinau visų kvapų,gal galėtumėt išsakyt savo nuomonę apie  Signature tualetinis vanduo vyriskas (kodas 15567).

Ačių visoms atsakiusioms. 4u.gif

Labai nemoku apibudinti kvapu...bet vat, "Signature" man toks siltas ir jaukus aromatas...
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2009 10 29, 14:26)
Aš tai šiandien jau pagaliau buvau banke susimokėti už oriflame prekes, tai džiaugiuosi, kad prisiruošiau ir nebekabės man ta suma. Dabar ramiai galima daryti sekantį užsakymą. Man tai reikia surinkti net 90 BP, tai čia jau jo doh.gif
Papildyta:
O ar dar yra prekyboje tos wilkinson sword prekės?

Bet pažiūrėjau prisijungus prie oriflame, kad dar tebekaba ta skola. Kodėl čia taip? Galėjo nenueiti?

Ir dar nerodo mano veiklos išklotinėj sukauptų taškų. Ar aš ne ten žiūriu? Kur reikia žiūrėti? Prašau man paaiškinti, kodėl taip yra?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mona187: 29 spalio 2009 - 14:30
o as nedariau uzsakymo dabar palauksiu dar biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Enary @ 2009 10 29, 15:14)
Labai nemoku apibudinti kvapu...bet vat, "Signature" man toks siltas ir jaukus aromatas...

Noriu pirkt dovanų,tai bijau,kad nebūtų koks nosį riečiantis,bet iš jūsų apibūdinimo suprantu,kad visai nieko turėtų būt.Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, ar priimsit i kompanija naujoke konsultante? 4u.gif
Atsakyti