Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Olesta @ 2009 11 01, 20:58)


grietinėlę jau ir rašiau ir nuotraukas sudėjus buvau: naujas atradimas 420 g grietinėlės, 3 sriubiniai šaukštai cukraus ir pakelis standiklio, grietinėlė gaunasi tokia standi, kad dar reikia jėgos išspausti  mirksiukas.gif  ir dažėsi labai gerai....retai kada naudoju 36 % grietinėlę, bet jei tenka, tai žiūriu aš į konsistenciją, jei matau, kad dzibukai laikysis ir gausis, nededu standiklio, jei matau kad reikia, dedu.... sprendžiu plakdama, reikia ar ne...


na va ir as taip plaku......jokiu ten papildomu ismislu nedarau ir liuks gaunasi.....
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2009 11 01, 21:29)
na va ir as taip plaku......jokiu ten papildomu ismislu nedarau ir liuks gaunasi.....


O ką daryti, jei išplakta grietinėlė lyg ir stovi, lyg ir viskas gerai su ja, bet praėjus šiek tiek laiko ji paima ir suvandėnyja unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(eglejk @ 2009 11 01, 19:57)
srove, koks grazus tortukas, labai valgomas atrodo  bigsmile.gif  o dabar klausimukas, kaip padarei tokias ispudingas kvietkas?  rolleyes.gif


Tortukas tai tikrai kad valgomas, valganciu buvo labai isgirtas blush2.gif , o ten buvo 4 rafaeliniai biskvitai ploni, apatinis ir virsutinis pertepimai Cipciuko nevezio(kondensofke su sviestu, 150gr. skrudintu lazdyno riesutu ir tiek pat rome ismirkintu razinu, sukapotu) vidurinis pertepimas, siek tiek parugstinta grietinele plakta ir du indeliai konservuotu mandarinu, siulyciau pameginti, labaai skanu, biskvitai sulieti su vienos citrinos sultimis, pusantros stiklines suejo.
Su tom gelem tai nesamone gavos, tipo gladijolkos turejo buti, bet neapskaiciavau nulipdziau per dideles, sakai suformuoti per mazas tortas, ai tai taip uzmeciau, nes sokoladas sunervino dar blush2.gif O dariau tai labai paprastai :i mase dazu pyliau keturiu rusiu, kol isejo tokia spalva, emiau po gabaliuka mases, panasiai kaip rozes lapeliui ir iskociojus su peiliuku pjoviau tokius pailgus lapelius, krasciukus paploninau isilgai perlenkiau, kad gautusi kanta tokia ir persveriau kad islinktu, per viduri patepiau cukraus pudra, nesugalvojau su kuo kitu padaryti baltesni, paskui dejau vysniavu ir raudonu dazu milteliais, ipyliau biski romo ir teptuku apdaziau, klijavau su tirsta zelatina, labai nedaug, nieko naujo, viskas turbut girdeta. 4u.gif
Atsakyti
unsure.gif nu antrą kartą girdžiu tokį čiūdą, bet nėra buvę, gal perplakat į sviestą g.gif neįsivaizduoju kodėl galėtų pradėti leisti vandenį, jau iš antros girdžiu, kad taip nutinka g.gif
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2009 11 01, 18:29)
skristyn labai dailu  wub.gif  ir pats tortas visumoje ir gėlės bei jų kompozicija  wub.gif  Klausimas - kaip padarot tas labai mažas gėlytes  blush2.gif ?

aciu
gyletes darau su formele pirkau is kulinarijosmeno mirksiukas.gif jos riju dydziu, mano puokstej jos visos ir yra, tos kur mazytes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 11 01, 21:13)
unsure.gif  nu antrą kartą girdžiu tokį čiūdą, bet nėra buvę, gal perplakat į sviestą  g.gif neįsivaizduoju kodėl galėtų pradėti leisti vandenį, jau iš antros girdžiu, kad taip nutinka  g.gif

Tada aš trečia blush2.gif Man tai iš viso turbūt susiplaka blogai, nes labai greitai, per kokį 20 min, kol sluoksniuoju tortą, tai pakutiniam pertepimui indo apačioje ima vandenyti. Aš dalvojau gal blogai plakdama išsimaišo g.gif , nu nežinau nežinau, kaip čia su ja geriau susidraugaut g.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2009 11 01, 22:12)
kaip rozes lapeliui ir iskociojus su peiliuku pjoviau tokius pailgus lapelius, krasciukus paploninau isilgai perlenkiau, kad gautusi kanta tokia ir persveriau kad islinktu, per viduri patepiau cukraus pudra, nesugalvojau su kuo kitu padaryti baltesni, paskui dejau vysniavu ir raudonu dazu milteliais, ipyliau biski romo ir teptuku apdaziau, klijavau su tirsta zelatina, labai nedaug, nieko naujo, viskas turbut girdeta. 4u.gif

o tuos atskirus ispjautus lapelius reikia viena su kitu suklijuoti? jei reikia tai juos klijuoti reikia dar nesudviuvusius, ar jau kai jie atskirai sudziusta? ir is ko tie kuokeliai padryti, ar jie pirktiniai? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(skristyn @ 2009 11 01, 22:52)
aciu
gyletes darau su formele pirkau is kulinarijosmeno mirksiukas.gif jos riju dydziu, mano puokstej jos visos ir yra, tos kur mazytes ax.gif


Nemačiau tokių blush2.gif Nežinau ar akuliorus reikia pirkti, ar tiesiog nesuprantu kai dydžiai nesimato žiūrint internetiniame puslapyje doh.gif unsure.gif

QUOTE(pupainga @ 2009 11 01, 22:57)
Tada aš trečia blush2.gif  Man tai iš viso turbūt susiplaka blogai, nes labai greitai, per kokį 20 min, kol sluoksniuoju tortą, tai pakutiniam pertepimui indo apačioje ima vandenyti. Aš dalvojau gal blogai plakdama išsimaišo  g.gif , nu nežinau nežinau, kaip čia su ja geriau susidraugaut g.gif


O aš dar pasakysiu savo nemalonų patyrimą, kad džibuojant su švirkštu jau išspaudus apie puse masės, susikaupia švirkšto viduje vanduo virš tos dalies, kuri spaudžia grietinėlę link angos išėjimo unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *monikute*: 01 lapkričio 2009 - 22:20
QUOTE(eglejk @ 2009 11 01, 23:05)
o tuos atskirus ispjautus lapelius reikia viena su kitu suklijuoti? jei reikia tai juos klijuoti reikia dar nesudviuvusius, ar jau kai jie atskirai sudziusta? ir is ko tie kuokeliai padryti, ar jie pirktiniai?  unsure.gif


As klijavau sudziuvusius, kuokeliai jau esu rasiusi, kad is ryziniu makaronu, uzmauni ant galiuko ryzio mases gabaliuka, padazai i dazus ir viskas, gali tuos makaronus pavolioti i skysta zelatina, paskui i smulkius karoliukus, ar kokosa, graziai apkimba, jie sakyciau gana patvarus, kiti tokie storesni sulipe buna, tai didesni svori atlaiko. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2009 11 01, 23:20)
Nemačiau tokių  blush2.gif Nežinau ar akuliorus reikia pirkti, ar tiesiog nesuprantu kai dydžiai nesimato žiūrint internetiniame puslapyje  doh.gif  unsure.gif

aha jau nebera tokiu verysad.gif dar pries pora dienu maciau doh.gif
O man grietinele nepavandeniuoja schmoll.gif Perku lenkiska 36 proc riebumo ir ji issiplaka tokia standi standi, man ji pati paciausia tortams mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(skristyn @ 2009 11 01, 23:33)
aha jau nebera tokiu  verysad.gif dar pries pora dienu maciau  doh.gif
O man grietinele nepavandeniuoja schmoll.gif  Perku lenkiska 36 proc riebumo ir ji issiplaka tokia standi standi, man ji pati paciausia tortams  mirksiukas.gif


gal gali imest lenkiskos grietineles foto, ruosiames vaziuot uzsipirkciau siek tiek
aciu
Atsakyti
EGLEJK, rozinis tortas grazus,butelka taip pat sauni, bet jau tas geltonas tortukas, tai wub.gif wub.gif thumbup.gif , jis man patiko viskuom!!!!
SPANGUOLIA:) , raganu namelis atrodo pasakiskai ,tikra to zodzio prasme bigsmile.gif
ASSENI, tortas su gelytemis wub.gif
VAIDOSSE, va toookios dovaneles tikrai neatsisakyciau essen.gif
MEIAN, jau laaaaabai tikroviskas bagazas bigsmile.gif
NAITAS, tos lelijos man labiau primena tokias geles "varpelis", tai va , tie varpeliai labai jau grazus, o zali lapai atrodo kaip tikri rolleyes.gif
SROVE,nu geliu grozis neispasakytas wub.gif
NELI, akis thumbup.gif , bet tie pirstai blink.gif , tai jau tikrai kaip is kokio fantastinio filmo
SKRISTYN, si savaitgalio priza skiriu tau first.gif ,na tikrai , tavo tortas mane uzbure. Jis grazus man viskuom: spalva, apdengimu, geles fantastiskos ir blizgesys ju ir visos kompozicijos isdeliojimas. Zodziu begaaaalo grazus tortas wub.gif
Atsakyti