Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Srove, trūksta žodžių clap_1.gif Pasakiškas tortukas thumbup.gif
O tuos ryžių makaronus Lietuvoje pirkai?

skristyn, labai dailus ir mielas tortukas thumbup.gif Gėlytės nuostabios 4u.gif O galėtum įmesti nuotrauką formelės, kuria darei gėlytes?

Olesta, žinok ir man dažnai grietinėlė pavandenija.

Pas mane šį kartą labai paprastas tortukas.

user posted image

Neturėjau sveikatos daryti kažką įdomaus. Norėjau "atsifutbolinti" nuo torto darymo, bet jau labai prašė, sakė, kad tiks be jokio papuošimo rolleyes.gif Minimalų ir padariau ax.gif

Viduje - medaus lakštai, grietinėlės kremas, plikytas kremas su įvairiais įdarais (džiovintomis slyvomis ir graikiškais riešutais, džiovintais abrikosais ir lazdyno riešutais). Papuošimai padaryti iš pastilažo. Didelės kriauklės padarytos trafareto pagalba, o mažos kriauklės ir koralas rankomis smile.gif
Atsakyti
jo, tu makaronu yra pirkti. Jie tokie ilgi balti, kaip spageciai. As juos naudojau kaip pagaliukus balionams, geriau atrodo nei geltoni spageciai. Va tik smeigiant i torta butinai reikia sokoladu patept, jeigu reikia, kad stovetu, kitaip siek tiek suminksteja

Atsakyti
na ir as parodysiu savo sedevra,kolkas viena.ryt gal ykelsiu kitus
Atsakyti
QUOTE(jav @ 2009 11 01, 19:01)
na ir as parodysiu  savo sedevra,kolkas viena.ryt gal ykelsiu kitus

na aciu dievui pagaliau pavyko ykelti.cia rafaelo tortukas dengtas pastiliazu,gelytes taip pat pastiliazas,
laukiu jusu teismo.
Atsakyti
labas rytas,noriu paklausti ,daraiu vakar aisinga,bet dejau truputi rugsteles,ir dejau pudros kol mase tokia tasi gavosi,puosesi su ja super,bet pastovejus kiek labai sukietejo,ne siaip sukietejo bet labai sukietejo kaip saldainiai patapo,ka padariau negerai,gal pudros perdaug g.gif
beje visu tortai labai grazus,saunuoles,ir visos labai isradingos 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Olesta @ 2009 11 01, 22:13)
unsure.gif  nu antrą kartą girdžiu tokį čiūdą, bet nėra buvę, gal perplakat į sviestą  g.gif neįsivaizduoju kodėl galėtų pradėti leisti vandenį, jau iš antros girdžiu, kad taip nutinka  g.gif

ir man taip atsitinka galvoju gal tikrai perplakimo cia beda,kita syk bandysiu maziau plakt
Atsakyti
Migle79, Tavo paprastas tortukas, nepaprastai gundančiai atrodo suvalgomas wub.gif

JAV, matau kažką puošnaus ir gražaus, bet nedažiebiu, kaip liaudis sako, nešk šen didesnę foto blush2.gif

dėl grietinėlės ką galiu pasakyti, dabar galvoju yra buvę man vasarą, kai šilta, su Žemaitijos pieno grietinėle toks fintas, nuo to laiko jos ir privengiu, darbuojuos su Saulės pieno grietinėle, o į papuošimus dedu standiklio po pakiuką į didelį induką ir viskas puikiausiai laikosi, niekur nevandenyja, vasarą pašaldau cukrų ir viskas ok gaunasi... nežinau kame šaknys, Jūs su grietinėle vargstat, aš su bezė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Migle79 @ 2009 11 02, 01:51)
Pas mane šį kartą labai paprastas tortukas.



Manau kam paprastas, kam ne biggrin.gif man tai jis labai gražus ir ne paprastas thumbup.gif
Tik aš dar ligi šiol nesuprantu kaip reikia ant torto šono "užtupdyti" trupinius unsure.gif vieną kartą bandžiau, bet nepavyko doh.gif

QUOTE(jav @ 2009 11 02, 05:01)
na ir as parodysiu  savo sedevra,kolkas viena.ryt gal ykelsiu kitus


Gražus tortukas, tik norėtųsi iš arčiau pamatyti gėlytes ir visą kitą grožį lens.gif

Olesta, o kokią grietinėlę naudojat? Aš visad naudojau žemaitijos 36 procentų ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *monikute*: 02 lapkričio 2009 - 09:49
QUOTE(*monikute* @ 2009 11 02, 09:48)
Olesta, o kokią grietinėlę naudojat? Aš visad naudojau žemaitijos 36 procentų  ax.gif

*monikute*
, Olesta gi parase, kad naudoja Saules pieno grietinele unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 02 lapkričio 2009 - 10:01
QUOTE(Asseni @ 2009 11 02, 11:01)
*monikute*[/b], Olesta gi parase, kad naudoja Saules pieno grietinele unsure.gif


Oj blush2.gif atsiprašau smile.gif naktį išvis nemiegojau tai dabar tokia biški kaip nusileidus iš mėnulio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2009 11 01, 23:32)
As klijavau sudziuvusius, kuokeliai jau esu rasiusi, kad is ryziniu makaronu, uzmauni ant galiuko ryzio mases gabaliuka, padazai i dazus ir viskas, gali tuos makaronus pavolioti i skysta zelatina, paskui i smulkius karoliukus, ar kokosa, graziai apkimba, jie sakyciau gana patvarus, kiti tokie storesni sulipe buna, tai didesni svori atlaiko. 4u.gif

labai aciu, bandysiu daryti kvietkelius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neramuole @ 2009 11 01, 23:52)
gal gali imest lenkiskos grietineles foto, ruosiames vaziuot uzsipirkciau siek tiek
aciu

Negaliu ax.gif Vyras fotika issiveze doh.gif Ji tokiam melynam tetropake su raudonu uzdaro, turis vienas litras, 36% riebumo

QUOTE(wiwi @ 2009 11 02, 01:14)
NELI, akis thumbup.gif , bet tie pirstai blink.gif , tai jau tikrai kaip is kokio fantastinio filmo
SKRISTYN, si savaitgalio priza skiriu tau  first.gif ,na tikrai , tavo tortas mane uzbure. Jis grazus man viskuom: spalva, apdengimu, geles fantastiskos ir blizgesys ju ir visos kompozicijos isdeliojimas. Zodziu begaaaalo grazus tortas  wub.gif

Aciu, labai nustebau, nes tikrai nesitikejau, kad kasnors taip ivertins mano darba blush2.gif susigedau blush2.gif

QUOTE(Migle79 @ 2009 11 02, 01:51)
skristyn, labai dailus ir mielas tortukas thumbup.gif Gėlytės nuostabios 4u.gif O galėtum įmesti nuotrauką formelės, kuria darei gėlytes?

user posted image
Va su tokiom formelem, as ir rozes darau su tokia formele mirksiukas.gif
Migle79 ir tavo tortukas labai mielas, nu tos kriauklytes wub.gif O jas su liejimo formele darai?
Jav grazu, bet norisi pamatyt is arciau gelytes ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skristyn: 02 lapkričio 2009 - 10:41
QUOTE(*monikute* @ 2009 11 02, 10:48)
Manau kam paprastas, kam ne  biggrin.gif  man tai jis labai gražus  ir ne paprastas thumbup.gif
Tik aš dar ligi šiol nesuprantu kaip reikia ant torto šono "užtupdyti" trupinius  unsure.gif  vieną kartą bandžiau, bet nepavyko  doh.gif


man viena kart a pavyko visai neblogai apdengti sonukus trupiniais smile.gif
dariau meduti, tai tortuko sonus islyginau su grietinele, kai ji apstengo aptepiau trupinukais su peiliu. tada padejau vel torta i saldytuva, tai tie trupinukai sudreko, tai as dar karteli aptepiau trupinukais, tai visai puikiai atrode ax.gif
dirbau su paprastu peiliu, tiesiog semiau trupinukus su peiliu ir is apacios i virsu, kartais pastrizai tepiau trupinukus.
nezinau ar as cia aiskiai parasiau blush2.gif
Atsakyti