Įkraunama...
Įkraunama...

madingos plaukų šukuosenos,idėjos...

Gal Amber123 kažką iš čia nusižiūrėsi. Man pati pirmoji wub.gif user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
O sakykit, siai dienai long bobas nesiskaito labai jau ziauri atgyvena? biggrin.gif

Turiu nei siokius nei tokius plaukus zemiau peciu. Super isslinko, liko plonyte bizele. Visa galva pilnut pilnutele mazu priaugusiu plauku. Jeigu be tiesintuvo tai kaip as sakau atrodau kaip sniego zmogaus moteris biggrin.gif tad sumasciau nukirpti visus nusiurusius galus ir pagaliau atsinaujinti.
TACIAU, ar nepadarysiu sau meskos paslaugos, kadangi pilna galva mazu plaukeliu. Priekyje nera lygus, kad butu idealus bobo kirpimas g.gif o iskarpytu priekyje jokiais budais nenoriu schmoll.gif
Zodziu nesusigalvoju ka daryt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2011 04 06, 00:43)
O sakykit, siai dienai long bobas nesiskaito labai jau ziauri atgyvena? biggrin.gif

Turiu nei siokius nei tokius plaukus zemiau peciu. Super isslinko, liko plonyte bizele. Visa galva pilnut pilnutele mazu priaugusiu plauku. Jeigu be tiesintuvo tai kaip as sakau atrodau kaip sniego zmogaus moteris biggrin.gif  tad sumasciau nukirpti visus nusiurusius galus ir pagaliau atsinaujinti.
TACIAU, ar nepadarysiu sau meskos paslaugos, kadangi pilna galva mazu plaukeliu. Priekyje nera lygus, kad butu idealus bobo kirpimas g.gif  o iskarpytu priekyje jokiais budais nenoriu schmoll.gif
Zodziu nesusigalvoju ka daryt biggrin.gif

mano panasi beda, tiek neisslinko bet tikrai daug netekau, manau, ne kiek isslinko o kiek ispesiau nes ziauriai veliasi, tai net pasitiesinusi styro ties pakausiu biggrin.gif
tik ta sukuosena man siek tiek atsibodus .
Papildyta:
kaip padaryt ta netvarkinga kuoda?
Atsakyti
[
kaip padaryt ta netvarkinga kuoda? [/quote]
Vat ir mane domina tas netvarkingas kuodas, paziuri pas kitas kazkaip guma suristas, galiukai kiso bet kaip, nu taip grazu
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2011 04 06, 01:43)
O sakykit, siai dienai long bobas nesiskaito labai jau ziauri atgyvena? biggrin.gif

Turiu nei siokius nei tokius plaukus zemiau peciu. Super isslinko, liko plonyte bizele. Visa galva pilnut pilnutele mazu priaugusiu plauku. Jeigu be tiesintuvo tai kaip as sakau atrodau kaip sniego zmogaus moteris biggrin.gif  tad sumasciau nukirpti visus nusiurusius galus ir pagaliau atsinaujinti.
TACIAU, ar nepadarysiu sau meskos paslaugos, kadangi pilna galva mazu plaukeliu. Priekyje nera lygus, kad butu idealus bobo kirpimas g.gif  o iskarpytu priekyje jokiais budais nenoriu schmoll.gif
Zodziu nesusigalvoju ka daryt biggrin.gif


Gal nekirpkit, o tai be tiesintuvo ir visokiu purskalu ir rytinio galvos plovimo ne kojos is namu nekelsit smile.gif Nezinau, kokio ilgio jusu plaukai, bet pakirpkit tvarkingai galiukus, rinkites tokias sukuosenas, kad galetumet atauginti tuos plaukucius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2011 04 07, 09:11)
Gal nekirpkit, o tai be tiesintuvo ir visokiu purskalu ir rytinio galvos plovimo ne kojos is namu nekelsit smile.gif Nezinau, kokio ilgio jusu plaukai, bet pakirpkit tvarkingai galiukus, rinkites tokias sukuosenas, kad galetumet atauginti tuos plaukucius ax.gif


Kad as ir taip be tiesintuvo galybes priemoniu ir t.t. is namu neiseinu, jeigu noriu atrodyt kaip zmogus g.gif
Tik va galvoju ar ploniem plaukam tiks bobas g.gif
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2011 04 07, 14:46)
Kad as ir taip be tiesintuvo galybes priemoniu ir t.t. is namu neiseinu, jeigu noriu atrodyt kaip zmogus g.gif
Tik va galvoju ar ploniem plaukam tiks bobas g.gif

O jūs kokio ilgio konkrečiai bobo norit? Aš jau kiek laiko BOBė, bet vargstu mažiau nei anksčiau su iškarpytais plaukais. Dabar apskritai įsigudrinau daugiau laiko turint ir natūraliai juos džiovinti, ir nesukti ant lipnių bigudukų purumui. Tik va atsiauginti tai neitin lengva. Norint, kad gražiai kristų reikia sprandą pakirpti, tai ir gaunas užburtas ratas doh.gif
Žiūrėti į Paltrownėra pas ją labai daug plaukų, bet tą priekį man nelengva sutvarkyti. nenešiosi visad už ausų nekišdama, sunkūs plaukai nukąra, už ausies užkišus užsiriečia,tad nusikirpau kirpčius. Tik kol kas nežinau ar su jais susigyvensiu.

Pataisiau, visą psl įdėjau. Jeigu ir taip kiekvieną dieną tvarkotės, tai ir su juo susitvarkysit smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flos: 08 balandžio 2011 - 08:57
As noreciau ta ilgesni boba, kad spranda dengtu plaukai is nugaros.
O jusu ikeltos nuotraukos nerodo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2011 04 08, 09:49)

O jusu ikeltos nuotraukos nerodo unsure.gif

rodo tik i apacia paeikite
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 04 08, 09:30)
Pataisiau, visą psl įdėjau. Jeigu ir taip kiekvieną dieną tvarkotės, tai ir su juo susitvarkysit smile.gif


Na jo kazko tokio ir noriu. O ir jeigu einu is namu visada tvarkausi plaukus su tiesintuvu, nes be jo tai plaikai kiekvienas kas sau doh.gif

QUOTE(kristynka* @ 2011 04 08, 10:41)
rodo tik i apacia paeikite


Na jo kaip pataise nuoroda biggrin.gif
Papildyta:
Man sita labai wub.gif
user posted image

Bet tikriausiai galas smarkiai iskarpytas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2011 04 08, 10:50)
Na jo kazko tokio ir noriu. O ir jeigu einu is namu visada tvarkausi plaukus su tiesintuvu, nes be jo tai plaikai kiekvienas kas sau doh.gif

Tai jūs gal garbiniuota ar bent banguota, kad taip reikia tiesintuvo? Jis tikrai neprisideda prie plaukų stiprinimo. Aš jei turėčiau plonus plaukus, gal su suktukais sukčiau dažniau, kad apimtis didesnė atrodytų.. nors nežinau ar tikrai jūsų ploni tie plaukai, dažnai nuvertinamas turimas turtas.
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 04 08, 10:56)
Tai jūs gal garbiniuota ar bent banguota, kad taip reikia tiesintuvo? Jis tikrai neprisideda prie plaukų stiprinimo. Aš jei turėčiau plonus plaukus, gal su suktukais sukčiau dažniau, kad apimtis didesnė atrodytų.. nors nežinau ar tikrai jūsų ploni tie plaukai, dažnai nuvertinamas turimas turtas.


Jie nera nei tiesus visiskai nei garbanoti. Taciau jeigu tik isdziovinus fenu, visa tokia pasiputus kaikur bangom nuejus, kaip kur tiesiai doh.gif tokia totali betvarke doh.gif
siaip pas mane plaukai buvo laaabai stori. Dabar isslinko tikrai sakau sazinnigai turbut kokie 3/4 plauku verysad.gif uztat jie ploni atrodo, bet velgi visa galva pilna mazulyciu plauku, tai jie grozio irgi nedaduoda(nors aciu dievui kad jie isvsi auga rolleyes.gif ) todel be tiesintuvo atrodau kaip po uragano kokio doh.gif
Ir paciam priekyje, turiu visada pratiesint, nes gaunasi smulkios bangeles, kurios atrodo klaikiai doh.gif
Jeigu niekur neisiruosiu, tik siaip vz kur nors po pardes paslampinet, uztenka patiesint tik prieky, taciau jeigu jau kur nors rimciau ruosiuosi, reik tiesint visus.
Ir kaip nekeista, istiesinti plaukai atrodo daug daug daug kartu sveikesni, zvilga ir t.t. o netiesinti, ir net nedziovinti atrodo tragiskai unsure.gif
Atsakyti