Įkraunama...
Įkraunama...

Pasižadu pasižadu pasižadu nuo pirmadienio...

SND BISKI NE I TEMA DIENA...nieko nesugriesijau lb viskas lyg normaliai, bet laikas vel grizt i vezias.ryt kefyro iskrova po jos pradesiu niujorko dieta smile.gif

p.s ziauriai truksta svarstykliu
Atsakyti
QUOTE(vavava @ 2009 11 08, 04:37)


Taurė - o ką tu vadini rimtomis treniruotėmis? Čia ant staklių kai dirbi? Ar kaip blush2.gif

Ne ne, staklės nieko gero jei nori lašinukus išjudinti. Reikia aktyvių klasių. Kardio ir tt.
Atsakyti
niu va vakar ikaliau kefyro biggrin.gif snd pradedu vi savaites truksiancia niujorko dieta.
pusryciai: baltymu kokteilis (as turejau is senai likusi formaline l112 baltymu kokteili)
pietus kalakuto krutinele sutroskinta su drazovemis
vakariene kalakuto krutinele su salotom
(vietpj kalakuto krutineles naudosiu vistienos krutinele)
2 uzkandziai: 10 migdolu
50g tuno koncervu
valgyt butinai reikia ne maziau kaip 5 k per diena ir tarpai kas 3 val.

taiva sekmes man smile.gif
p.s jau papusryciavau
Atsakyti
QUOTE(vikaPika @ 2009 11 08, 18:49)
iki pilnos laimes reiktu apie 20. iki laimes 15 smile.gif iki pasitenkinimo 10 o iki bukles (psichologines) pagerejimo 5
laukia ilgas ir rimtas darbas smile.gif

aš su tavim smile.gif

labai viskas panašu,ir norimi nukratyt kg ir anyta pastoviai vis kiiiišanti, nors vieeeeeną cepeliną, nuo vieno nieeeeko nenutiiiiiiks doh.gif

tai vat irgi niekam nesakius,nesireklamavus, nuo pirmadienio rašausi viską ką valgau,pakraupau po pirmos dienos blink.gif dabar valgau kas dvi valandas,,po šešių tik arbata arba vaisius koks jei labai prispiria...svarstykių irgi neturiu lotuliukas.gif o pas mamą 4 kg mažiau rodo, tai nervuoja jos mane doh.gif tai apimtis susirašiau cool.gif dar darau pratimus presui klubams,šiandien kojoms pridėjau, labai geri pratimukai sporto skyreyje atradau,trumpi bet efektingi thumbup.gif , vasarą sporto klubą lankiau, tai tiek nesukaisdavau su treneriu ir staklėmis dirbdama kaip šituos darydama biggrin.gif užsibrėžiau nukratyt iki švenčių, vyras grįš ir nenorės išvažiuot biggrin.gif nors ir taip aš jam patinku cool.gif bet į save nesinori nei veidrodyje nei nuotraukose žiūrėt doh.gif

tik va irgi mąstau, kad reiktų drąstiškiau viską kratyt, aš irgi linkus į "sado-mazo" ta prasme, kad galiu dėl rezultato pakentėt/pasikankint cool.gif bet po delčios priaugau, nor ir žadėjau neėst, bet paleidau vadžias ir pašli pajechali doh.gif tai prisibijau...

noriu paklaust, kiek išgeri kėfyro per iškrovos dieną? niekad nesu bandžiusi vien su kėfyru,poryt noriu pabandyt, tai ryt užsipirkt reiktų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kulka: 11 lapkričio 2009 - 20:27
nu ir saunuole...teisingai nereikia apsileist.o kaip tu kg kratytis ar sado mazo ar ne tai tik tu gali nusprest.
del kefyro tai as saves neriboju.saldytuve turiu litra, bet isgeriu puse. kiek dariausi kefyro iskrovas tai vakare dar raugintu kopustu indeli suvalgydavau su aliejum...tai taip vidurius pravalo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif bet cia ne specialiai taip netycia gavos biggrin.gif

ryt sveriuosi aplinkiniai jau pradeda pastebet kad as po biski nykstu ziauriai malonu...didziuojuos savi. sian taip didziavausi kad leidau sau sokoladu pasivaisint tongue.gif
Atsakyti
Mergaitės, įsigykite didelius kamuolius. Jie labai efektingi presui, kojoms. Jei reikės pratimų, galėsiu papasakoti, aš dievinu kamuolį wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vikaPika @ 2009 11 12, 00:33)
nu ir saunuole...teisingai nereikia apsileist.o kaip tu kg kratytis ar sado mazo ar ne tai tik tu gali nusprest.
del kefyro tai as saves neriboju.saldytuve turiu litra, bet isgeriu puse. kiek dariausi kefyro iskrovas tai vakare dar raugintu kopustu indeli suvalgydavau su aliejum...tai taip vidurius pravalo biggrin.gif  bet cia ne specialiai taip netycia gavos biggrin.gif

ryt sveriuosi aplinkiniai jau pradeda pastebet kad as po biski nykstu ziauriai malonu...didziuojuos savi. sian taip didziavausi kad leidau sau sokoladu pasivaisint tongue.gif

tai kad jau apsileidau per du metus, tai tik taisyt belieka savo "darbelį"...norisi greitesnių rezultatų, bet nenoriu persistent, atsimenu kaip mama po sesės gimimo irgi daug priaugusi buvo ir per mėnesį 20kg numetė, buvo vasarą, vainėjo su dviračiu iki sodo, ten sunkiai darbuoavosi ir atgal vėl pilnu tempu, plius menkai valgė, tai išgriuvo, išvežė greitoji...
aš galvoju poros litrų reiks?...bet gal dar vaškę pridėsiu

ryt pas mamą pasisversiu, bet kad jos svarstyklės mechaninės tos papigiaiskos ir rodo 4kg mažiau, tikrai žinau, nes sporto klube visad daugiau sverdavau vasarą nei pas ją nuvažiavusi lotuliukas.gif

kaip smagu,kai pastebi thumbup.gif


QUOTE(Taurė @ 2009 11 12, 11:12)
Mergaitės, įsigykite didelius kamuolius. Jie labai efektingi presui, kojoms. Jei reikės pratimų, galėsiu papasakoti, aš dievinu kamuolį  wub.gif

turiu kamulį bigsmile.gif pasivolioju pasėdžiu, bet nieko rimto nedarau su juo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2009 11 12, 10:12)
Mergaitės, įsigykite didelius kamuolius. Jie labai efektingi presui, kojoms. Jei reikės pratimų, galėsiu papasakoti, aš dievinu kamuolį  wub.gif

Papasakok bigsmile.gif nes turiu dideli kamuoli, ji pirkom vaikui, bet gal dabar ir man bus naudingas thumbup.gif
VikaPika ir Kulka, sekmes metant svori tokiom drastiskom dietom, as pasirinkau porciju mazinima ir nebeedima vakarais, siandien dar tik antra diena, bet....tikiuosi nepaslysti blush2.gif man dar labai sunku nes kartu metu ir rukyti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Assstaaa: 12 lapkričio 2009 - 12:35
QUOTE(Assstaaa @ 2009 11 12, 13:32)
Papasakok  bigsmile.gif nes turiu dideli kamuoli, ji pirkom vaikui, bet gal dabar ir man bus naudingas  thumbup.gif
VikaPika ir Kulka, sekmes metant svori tokiom drastiskom dietom, as pasirinkau porciju mazinima ir nebeedima vakarais, siandien dar tik antra diena, bet....tikiuosi nepaslysti  blush2.gif man dar labai sunku nes kartu metu ir rukyti  blush2.gif

aš nuo pirmadienio,tai irgi ne kažin kas, jei neskaičiuot vasaros, kai du mėnesius sportavau, tai daugiausia mano užsispyrimas dvi savaites tesdavosi, bet dabar jau sakiau viskas,basta, nusibodo galutinai,niekieno palaikymo neprašiau ir neprašysiu,atsikniskit,pati susiimsiu ir pasieksiu savo, prieš vestuves per mėnesį 11 nukra2iau, bet ten nervai daugiausia buvo, buvau beveik kaip mokyklos laikais-vadinasi ir dabar galiu,aš galiu

nepusbadžiu, pirmos dvi dienos sunkiausia, o šiandien valgiau ryte obuolys,kriaušė,puse slyvos(netilpo jau visa blink.gif ) ir žinoma,kava, kaip be jos, su vienu cukraus ir vieno proc rieb.pienu(neskanu man juoda)
tada, po dviejų valandų didelis kivis ir ta kita slyvos pusė lotuliukas.gif ,vandens stiklinė ir toliau-dūkt su dukra,kambarius susitvarkiau thumbup.gif užsikroviau pratimus,užmigo dukra-padariau katik thumbup.gif eisiu pietaut agurko,pekino kopūsto ir krabų salotos, deja su majonezu blush2.gif poto bus ryžių desertukas o vakarienei didysis greifruktas(na,kiek jo tilps man biggrin.gif )

rytoj darysiu iškrovą,jei taip galima vadint,su kėfyru ir jogurtu visgi, bijau,kad vien kėfyru nepasitenkinsiu,ir poto pasiduosiu kokiom blogom įtakom cool.gif

sėkmės ir tau, dvigubos 4u.gif
Atsakyti
suvalgiau vakarienę, du trečdalius pamelo ir visvien tas kvapas smegenis spaudžia , skrandis maldauja, anyta kotletus kepa swoon.gif košmaras, norėčiau dabar didžiausią slogą turėt ir neprakvėpuot, kad tik neužuosčiau doh.gif

bet ne, aš stipri, galiu, jau apmažėjo apimtys, dantis sukandusi pratimus darau-nepasiduosiu kažkokio paršo mėsos gaminiui tease.gif

užtai du šližikus suvalgiau ax.gif
Atsakyti
vava o as kaip nustebau cia tiek gyvybes radus...smile.gif
sian ryte pasisveriau -4 kg jeeee!
o kitas dalykas mano maziuka 3.5 metu berniuka pagulde i klinikas, kazkoki suda rado kraujyje, db tiria kas per sudas. kas 4 val. lasina penicilina sake nusiteikt ne maziau kaip 7-10 dienu sad.gif taiva, su vyru pakeitinejam vienas kita...
na o mano dieta sian ryte baltymu kokteilis
per pietus (buvau ligoninej jau) keli saukstai kosytes-virtos bulves+morkos
vakariene -vistos krutineles likuciai nuo vakar
ir dar keli obuoliai, bananai ir vytintos desrytes griekas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vikaPika @ 2009 11 12, 23:56)
vava o as kaip nustebau cia tiek gyvybes radus...smile.gif
sian ryte pasisveriau -4 kg jeeee!
o kitas dalykas mano maziuka 3.5 metu berniuka pagulde i klinikas, kazkoki suda rado kraujyje, db tiria kas per sudas. kas 4 val. lasina penicilina sake nusiteikt ne maziau kaip 7-10 dienu sad.gif taiva, su vyru pakeitinejam vienas kita...

na o mano dieta sian  ryte baltymu kokteilis
per pietus (buvau ligoninej jau) keli saukstai kosytes-virtos bulves+morkos
vakariene -vistos krutineles likuciai nuo vakar
ir dar keli obuoliai, bananai ir vytintos desrytes griekas smile.gif

sveikatėlės sūneliui o jum ištvermės verysad.gif 4u.gif nėr baisiau, kai vaikas serga ir dar taip verysad.gif

džiugu kad krenta kg

aš va kėfyro dešimtą val stiklinukę išgėriau taip skaniai, tai mano dienos griekas bus prie tų dviejų kūčiukų, nu velnes nešė tą uošvį maišelį jų nupirkt doh.gif

mano bėda kad be pusiaunakčio nenueinu miegot, jei nueinu,tai vartaaaaaaausi,vartausi doh.gif

labanakt 4u.gif
Atsakyti