Įkraunama...
Įkraunama...

Šiltnamis

QUOTE(Rozarka @ 2011 05 30, 22:38)
Noriu papasakot apie savo naują pirkinį ax.gif Šiandien Ermitaže radau ir nusipirkau porėtos drėkinimo žarnos.Vyras jau paklojo šiltnamyje.Galvojau,kad veikia tik nuo vandens su spaudimu,bet pasirodo,kad veikia ir nuo aukščiau pakeltos statinės.Vanduo lėtai sunkiasi per visą žarną ir drėkina žemę.Vienu žodžiu vasaros vargas su laistymu  šiltnamyje baigėsi thumbup.gif Beje ją galima pakloti ir po žeme,ką planuoju kitiems metams,nes dabar jau visas šiltnamis apsodintas
thumbup.gif

O kiek tokios metras kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2011 05 30, 23:54)
O kiek tokios metras kainuoja?



Visam šiltnamiui/ pas mane trys lysvės- dvi pakraščiais ir viena viduryje-/ kainavo 50 lt,bet kadangi turėjau dar maximinių pinigų,tai nupirkau už 40. Pirkau vieną 7,5 metro ritinį ir vieną 15 metrų ritinį,taip ,kad kaina apie 2 lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rozarka: 30 gegužės 2011 - 22:17
QUOTE(Rozarka @ 2011 05 30, 23:14)
Visam šiltnamiui/ pas mane trys lysvės- dvi pakraščiais ir viena viduryje-/ kainavo 50 lt,bet kadangi turėjau dar maximinių pinigų,tai nupirkau už 40. Pirkau vieną 7,5 metro ritinį ir vieną 15 metrų ritinį,taip ,kad kaina apie 2 lt.


As pirkau tokia zarna uz 27 lt/15m - Senukuose.
Rekomenduoju thumbup.gif , labai geras dalykas
Atsakyti
Dėkui už atsakymus apie kainas, šiandien turiu pasiimti didesnį kiekį tokios žarnos bet labai gera kaina. Gal kas norėtumėt, nes viso man bus per daug... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2011 06 04, 11:45)
Dėkui už atsakymus apie kainas, šiandien turiu pasiimti didesnį kiekį tokios žarnos bet labai gera kaina. Gal kas norėtumėt, nes viso man bus per daug... mirksiukas.gif

o kur tu gyveni?? ir kokia kaina bei kiek metrų?
Atsakyti
Atsiprašau, kad lendu į temą. Šiek tiek ją permečiau, bet neradau, kad kas turėtų tokią bėdą, kaip maniškė. Prieš mėnesį pastatė naują šiltnamį. Nu, tą tokį plastamsinį (polikarbonatinį). Kadangi buvau išvažiavus, vyrui palikau visus užsakymo-pirkimo reikalus. susodinau paprikas, pomidorus. Viskas buvo gerai iki vakar vakaro. pasirodo, tas šiltnamiukas kiauras kaip rėtis. Tik palijo ir pradėjo per visus sujungimus ,,lyti" ir į šiltnamį. Pas mus Klaipėdoje šįvakar pylė kaip iš kibiro. Šiltnamyje pomidorai šlapi, kaip kurie (dar neparištieji) nukritę, mulčas-šienas irgi šlapias doh.gif Su vyru susipykau, nes ėmė iš pažįstamų, nenori jis ,,razborkių" su jais unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vardė @ 2011 06 08, 22:13)
Atsiprašau, kad lendu į temą. Šiek tiek ją permečiau, bet neradau, kad kas turėtų tokią bėdą, kaip maniškė. Prieš mėnesį pastatė naują šiltnamį. Nu, tą tokį plastamsinį (polikarbonatinį). Kadangi buvau išvažiavus, vyrui palikau visus užsakymo-pirkimo reikalus. susodinau paprikas, pomidorus. Viskas buvo gerai iki vakar vakaro. pasirodo, tas šiltnamiukas kiauras kaip rėtis. Tik palijo ir pradėjo per visus sujungimus ,,lyti" ir į šiltnamį. Pas mus Klaipėdoje šįvakar pylė kaip iš kibiro. Šiltnamyje pomidorai šlapi, kaip kurie (dar neparištieji) nukritę, mulčas-šienas irgi šlapias  doh.gif Su vyru susipykau, nes ėmė iš pažįstamų, nenori jis ,,razborkių" su jais  unsure.gif

Oho blink.gif Liudna, kad taip unsure.gif 4u.gif
Mums irgi pries pries menesi polikarbonatini pasistate. Buvo lietaus per ta laika (bet gal netokio stipraus) - tik per stoglangius gal kazkiek prilasejo bet nestipriai, ir sonuose zeme prislapo. Gal kitokios konstrukcijos jusu. Rinkausi siek tiek brangesni - tvirtesnes konstrukcijos pasak pardavejus...
Atsakyti
QUOTE(vardė @ 2011 06 08, 23:13)
Su vyru susipykau, nes ėmė iš pažįstamų, nenori jis ,,razborkių" su jais  unsure.gif

Kokie pažįstami, jei apgaudinėja g.gif
Atsakyti
QUOTE(gigida @ 2011 06 08, 22:41)
. Gal kitokios konstrukcijos jusu.
Konstrukcija tikrai nematyta.
user posted image
Va, ten pro tą dvigubą stogą ir varva..
QUOTE(jediara @ 2011 06 08, 23:11)
Kokie pažįstami, jei apgaudinėja  g.gif
Versle turbūt nebūna nei draugų, nei pažįstamų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vardė @ 2011 06 09, 08:03)
Konstrukcija tikrai nematyta.
Va, ten pro tą dvigubą stogą ir varva..Versle turbūt nebūna nei draugų, nei pažįstamų  unsure.gif

Tai matyt tas arkinis stogas ir kaltas... unsure.gif

Mano tai paprastas, nuozulnus stogas, be sujungimu horizontaliu (tik stoglangiai "ispjauti"), tai turbut lengviau ir nubega vanduo.
user posted image
Papildyta:
O del paskutinio sakinio jusu - 100 proc sutinku... doh.gif
Atsakyti
Mano pirkinys pasiteisino pasakiškai,nupirkau dar vieną šlangą ir pajungėm į agurkus,tai dabar per tuos karščius gražu žiūrėt- žemė normaliai drėgna, agurkai lauke auga ne dienom ,o valandom.Šiltnamyje nakčiai užsuku,o dieną irgi leidžiu rasot,tai drėgmės nei kiek neperdaug.O į lauko agurkų lysvę laikau atsuktą visą laiką.Pažystamai parodžiau,tai ji sode į kurį nuvažiuoja tik savaitgaliais tą patį padarė.Tai net šampano atnešė už idėją.Tik sode patariau paslėpt po mulču,kad nebūtų matyt,nes gali išgaruot nuo svetimų akių netyčia visa šlanga lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vardė @ 2011 06 08, 22:13)
Atsiprašau, kad lendu į temą. Šiek tiek ją permečiau, bet neradau, kad kas turėtų tokią bėdą, kaip maniškė. Prieš mėnesį pastatė naują šiltnamį. Nu, tą tokį plastamsinį (polikarbonatinį). Kadangi buvau išvažiavus, vyrui palikau visus užsakymo-pirkimo reikalus. susodinau paprikas, pomidorus. Viskas buvo gerai iki vakar vakaro. pasirodo, tas šiltnamiukas kiauras kaip rėtis. Tik palijo ir pradėjo per visus sujungimus ,,lyti" ir į šiltnamį. Pas mus Klaipėdoje šįvakar pylė kaip iš kibiro. Šiltnamyje pomidorai šlapi, kaip kurie (dar neparištieji) nukritę, mulčas-šienas irgi šlapias  doh.gif Su vyru susipykau, nes ėmė iš pažįstamų, nenori jis ,,razborkių" su jais  unsure.gif



o aš manau, jog šiltnamis geras, bet blogai jį sustatė, blogai užsandarino. Juk taip kaip ir su dušo kabinomis, jei neužsandarinsi silikonu, tai vanduo kiaurai eis ax.gif
Atsakyti