Įkraunama...
Įkraunama...

Šiltnamis

QUOTE(antrakartmamyte @ 2011 06 09, 14:18)
o aš manau, jog šiltnamis geras, bet blogai jį sustatė, blogai užsandarino.
Ir aš panašiai manau g.gif Jie šiaip užsiima visai ne šiltnamiais, naujovė patiems. Žodžiu laukia nemalonus pokalbis su vyrukais, ir su vyru taip pat (dabar jis išvažiavęs) aggressive.gif
Atsakyti
Ir aš manau,kad kažką blogai pritvirtino. Pati turiu polikarbonatinį šiltnamį,tiesa statėm abu su vyru ir patys sukinėjom kiekvieną varžtelį doh.gif bet su vandens pralaidumu bėdų nėra. Šiek tiek nesandarios durys,bet tai kogero dėl išklaipyto profilio.
Atsakyti
QUOTE(Rozarka @ 2011 06 09, 13:05)
Mano pirkinys pasiteisino pasakiškai,nupirkau dar vieną šlangą ir pajungėm į agurkus,tai dabar per tuos karščius gražu žiūrėt- žemė normaliai drėgna, agurkai lauke auga ne dienom ,o valandom.Šiltnamyje nakčiai užsuku,o dieną irgi leidžiu rasot,tai drėgmės nei kiek neperdaug.O į lauko agurkų lysvę laikau atsuktą visą laiką.Pažystamai parodžiau,tai ji sode į kurį nuvažiuoja tik savaitgaliais tą patį padarė.Tai net šampano atnešė už idėją.Tik sode patariau paslėpt po mulču,kad nebūtų matyt,nes gali išgaruot nuo svetimų akių netyčia visa šlanga lotuliukas.gif

Tai kokio dydzio vandens talpykla?
Atsakyti
QUOTE(Rozarka @ 2011 06 09, 13:05)
Mano pirkinys pasiteisino pasakiškai,nupirkau dar vieną šlangą ir pajungėm į agurkus,tai dabar per tuos karščius gražu žiūrėt- žemė normaliai drėgna, agurkai lauke auga ne dienom ,o valandom.Šiltnamyje nakčiai užsuku,o dieną irgi leidžiu rasot,tai drėgmės nei kiek neperdaug.O į lauko agurkų lysvę laikau atsuktą visą laiką.Pažystamai parodžiau,tai ji sode į kurį nuvažiuoja tik savaitgaliais tą patį padarė.Tai net šampano atnešė už idėją.Tik sode patariau paslėpt po mulču,kad nebūtų matyt,nes gali išgaruot nuo svetimų akių netyčia visa šlanga lotuliukas.gif

Paliekat per dieną vandenį atsuktą? Ir taip kas dien? Aš irgi nusipirkau tokią šlangą. Radau IKI parduotuvėj. Pajungiau sekmadinį, pusdienį palaikiau, o vakar, žiūriu, žemė jau beveik sausa, nors šiltnamis ir mulčiuotas.
Galvoju, gal dar reikės nusipirkti ir darže ištiesti.
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 06 09, 23:58)
Tai kokio dydzio vandens talpykla?


Statinė 200 lt talpos,bet į ją pajungtas vanduo nuo vandentiekio ir pastatytas vožtuvas,kad nubėgus apie 50 lt vandens vėl prisipildo iki viršaus,čia vyro meistravimai,tai vanduo maišosi ir nebūna šaltas.,į šiltnamį užsuku tik nakčiai ir tai nevisada,o į lauką tai visą laiką atsukta,bet ten pajungimas jau ne nuo statinės ,o iš lauko vandentiekio,nes pastatė tokį dvišakį,vienas į statinę,o kitas šlangai į daržą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rozarka: 10 birželio 2011 - 08:11
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 06 10, 08:44)
šlaitinio stogo standartiniai tie stoglangiai, kiekis nuo šiltnamio ilgio priklauso wink.gif Tik pirkau atskirai automatinius atidarytuvus. Kai tik pasiekia gamykliškai nustatytą temperatūrą, atsiveria/užsiveria patys. Greičiau, lėčiau wink.gif


QUOTE(Gaudvilė @ 2011 06 10, 11:10)

Tavo atsakymus atsitempiau ten, kur jiems priklauso smile.gif ir pasidomėsiu dar mažumėlę smile.gif
Nugis, skaičiau nuorodą, ne viskas ko reik radau... tongue.gif o jei aš to stoglangio nenoriu uždaryti ar yra tokia "išjungimo" funkcija?
Ir dar, man čia tas kėlimo galingumas per mizernas.. vien tik vienai šiltnamio pusei reiktų kokių 5 vienetų, o pusės tai dvi... unsure.gif Kaina nesvietiška gaunasi... blush2.gif Stoglangis vientisas, metalo+stiklas+0,60mX12 metrų ilgis. Svoris pakankamas susidaro. Gal su didesne kėlimo galia būna, mažiau tų atidarytuvų reiktų..
Atsakyti
QUOTE(vardė @ 2011 06 08, 22:13)
Atsiprašau, kad lendu į temą. Šiek tiek ją permečiau, bet neradau, kad kas turėtų tokią bėdą, kaip maniškė. Prieš mėnesį pastatė naują šiltnamį. Nu, tą tokį plastamsinį (polikarbonatinį). Kadangi buvau išvažiavus, vyrui palikau visus užsakymo-pirkimo reikalus. susodinau paprikas, pomidorus. Viskas buvo gerai iki vakar vakaro. pasirodo, tas šiltnamiukas kiauras kaip rėtis. Tik palijo ir pradėjo per visus sujungimus ,,lyti" ir į šiltnamį. Pas mus Klaipėdoje šįvakar pylė kaip iš kibiro. Šiltnamyje pomidorai šlapi, kaip kurie (dar neparištieji) nukritę, mulčas-šienas irgi šlapias  doh.gif Su vyru susipykau, nes ėmė iš pažįstamų, nenori jis ,,razborkių" su jais  unsure.gif


Mes siemet taip pat pasistatem polikarbonatini siltnami mirksiukas.gif Vyras su sunum patys surinkinejo ir visus sujungimus sandarino berods silkonu, kuris buvo idetas i komplektacija. Butinai uzsandarinti liepe siltnamio pardavejai. Dabar per sias liutis Klaipedoje pastebejau kad siek tiek praleidzia per kai kuriuos soninius sujungimus, matomai vyrukai ne taip kruopsciai pasistenge uzsandarinti. Bet siaip nieko blogo, nes augalams vandens nekliuna mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 06 10, 15:51)
Tavo atsakymus atsitempiau ten, kur jiems priklauso smile.gif ir pasidomėsiu dar mažumėlę smile.gif
Nugis, skaičiau nuorodą, ne viskas ko reik radau... tongue.gif o jei aš to stoglangio nenoriu uždaryti ar yra tokia "išjungimo" funkcija?
Ir dar, man čia tas kėlimo galingumas per mizernas.. vien tik vienai šiltnamio pusei reiktų kokių 5 vienetų, o pusės tai dvi...  unsure.gif Kaina nesvietiška gaunasi... blush2.gif Stoglangis vientisas, metalo+stiklas+0,60mX12 metrų ilgis. Svoris pakankamas susidaro. Gal su didesne kėlimo galia būna, mažiau tų atidarytuvų reiktų..


musu siltnamis beveik 7 (6.8) metru ilgio su 8 stoglangiais- po 4 abiejose pusese.Is ju 4 su automatiniais atidarytuvais. Tikrai geras dalykas tie automatiniai atidarytuvai, zadu netolimoje ateityje isigyti ir kitus. Brangus jie, bjaurybes, bet kai sodas tolokai nuo namu, pasiteisina thumbup.gif Atidarytuve yra termostatas,
kuris pasiekus tam tikra temperatura suveikia ir atidaro-uzdaro stoglangi.
Del "isjungimo" funkcijos - manau nera jos tame atidarytuve, nebent kas kart issukineti ta prietaisa ir pakeisti i paprasta stoglangio laikymo kojele g.gif
Bet nelabai matau prasmes ta daryti, nes tikrai pakankamai greitai atsidaro stoglangis susilus temperaturai. O kai karsta, tai ir per nakti jie visiskai neuzsidaro thumbup.gif
Tik toks vienas minusas su tais automatiniais atidarytuvais -jie reaguoja i temperatura, bet ne i dregme ir per labai karstus orus, kaip buvo praejusiomis dienomis, kai staigiai pradeda lyti, tie automatiniai uzdarytuvai nepilnai uzdaro stoglangius, kadangi siltnamyje oras nespeja taip greit atvesti doh.gif Ir per ta likusi, gal kokiu 5 cm, tarpeli i vidu pateko vienas kitas laselis.. Per jega uzdarineti tu likusiu cm vyras neleido, pabijojo, kad tie termostai nepradetu bludyti doh.gif
Siaip atrodo, kad nieko nenutiko ir pomidoram ant kuriu kliuvo tie keli laseliai, bet siaip man nepatiko, bijau kad kokia liga neapniktu g.gif
Atsakyti

QUOTE(Alenzi @ 2011 06 10, 17:01)
musu siltnamis beveik 7 (6.8) metru ilgio su 8 stoglangiais- po 4 abiejose pusese.Is ju 4 su automatiniais atidarytuvais.

Ačiū, Alenzi už atsakymą 4u.gif Gal tavo šiltnamis normalus, lengvas, tai pakanka ir keturių atidarytuvų. Mano šiltnamio stoglangiai sunkūs... oi sunkūs, nepatikėsi.. unsure.gif Nepakaks ir 10 atidarytuvų... doh.gif Turiu taisyti savo ankstesnį postą, nes ką tik susižinojau, kad vienas mano šiltnamio stoglangis sveria 150 kg... blink.gif O stoglangiai du, viso 300 kg... Tai supratau, kad man be autoserviso pakėlimo įrangos joks kitas pakėlėjas stoglangio nepakels.... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 06 10, 17:14)
Ačiū, Alenzi už atsakymą 4u.gif Gal tavo šiltnamis normalus, lengvas, tai pakanka ir keturių atidarytuvų. Mano šiltnamio stoglangiai sunkūs... oi sunkūs, nepatikėsi.. unsure.gif Nepakaks ir 10 atidarytuvų... doh.gif Turiu taisyti savo ankstesnį postą, nes ką tik susižinojau, kad vienas mano šiltnamio stoglangis sveria 150 kg... blink.gif O stoglangiai du, viso 300 kg... Tai supratau, kad man be autoserviso pakėlimo įrangos joks kitas pakėlėjas stoglangio nepakels.... lotuliukas.gif


ooo, tada sitie atidarytuvai niekaip netiks, kosmine kaina gautusi toki svori pakelti schmoll.gif
nesumasciau dar pasverti, bet mano stoglangis sveria tik kokius 300-400 gramiuku, polikarbonatas lengvutis ax.gif
Atsakyti
g.gif o as kazkaip maniau,kad yra rimtesni tie hidrauliniai pakelejei...kazkaip tada mano mintyse galai nesueina blink.gif tai tada kokius deda visam stogui pakelt?nu tikrai stogas sveria daugiau negu 7 kg maniau cia galetu Asese uzsukt,gal ka patartu g.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2011 06 10, 17:43)
kazkaip tada mano mintyse galai nesueina blink.gif tai tada kokius deda visam stogui pakelt?nu tikrai stogas sveria daugiau negu 7 kg ...

Sueina tie galai man atrodo, jei polikarbonato visi stoglangiai bendrai sveria iki 30 kg, na, žiūrint kiek jų yra, tai ir kaina maždaug protinga išeina. Bet kai pas mane viskas iš normalaus metalo, dar stiklas (jis tai sunkus), tai ir svoris nežmoniškas, o kaina pakėlėjų tiesiog neįkandama gaunasi...man jų reiktų virš 30 vnt... doh.gif
O pas Asesę lygtai neautomatiniai stoglangiai... g.gif
Atsakyti