Įkraunama...
Įkraunama...

Šiltnamis

QUOTE(mazojira @ 2011 09 12, 20:25)
klausimas: ką šiuo metu auginate šiltnamyje?
aš pasisėjusi špinatus, sultenes, salotas, keletą svogūnų. labai tikiuosi derliaus smile.gif


o kuriam zemes pusrutulyje jus gyvenat? nes LT jau sis derlius seniai nuimtas rolleyes.gif
Atsakyti
Mano šiltnamyje dar karaliauja pomidorai
Atsakyti
Pilnu tempu užkariavę pomidorai. Ankstyvieji išrauti jų vietoje daigynas, kuriame gėlės, salotos.
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2011 09 12, 20:38)
o kuriam zemes pusrutulyje jus gyvenat? nes LT jau sis derlius seniai nuimtas rolleyes.gif

visos išvardintos kultūros ir nuo vasaros vidurio gali būti sėjamos, sodinamos daigais smile.gif
Atsakyti
Mano siltnamyje paprikos, ciliai. Kadangi mano pomidoru derlius jau kaip ir nuimtas (pirmi metai, patirties dar mazai blush2.gif ), vietoj ju pasisejau salotu, ridikeliu, gelyciu visokiu... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 09 13, 08:42)
visos išvardintos kultūros ir nuo vasaros vidurio gali būti sėjamos, sodinamos daigais smile.gif


na as uzsikabinau uz salotu g.gif negi dar kazkas ju turi? nes pvz bandziau ridikelius birzelio pab atsodinti, ir niekas is gavos, kaip ir su persodintom salotom, neprigijo g.gif
pas mane siltnamy tik pomidorai,agurkai ir paprikos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2011 09 13, 10:21)
na as uzsikabinau uz salotu g.gif negi dar kazkas ju turi? nes pvz bandziau ridikelius birzelio pab atsodinti, ir niekas is gavos, kaip ir su persodintom salotom, neprigijo g.gif
pas mane siltnamy tik pomidorai,agurkai ir paprikos smile.gif

Nebutumem žioplos,prieš menesį galejo buti salotos į tarpus pasetos,ridikai,špinatai blush2.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 13 rugsėjo 2011 - 12:25
QUOTE(Zirzė @ 2011 09 13, 10:21)
na as uzsikabinau uz salotu g.gif negi dar kazkas ju turi? nes pvz bandziau ridikelius birzelio pab atsodinti, ir niekas is gavos, kaip ir su persodintom salotom, neprigijo g.gif
pas mane siltnamy tik pomidorai,agurkai ir paprikos smile.gif

taigi šis birželis labai karštas buvo, o ką pati sėjau nuo liepos vidurio, viskas kuo puikiausiai auga ir derlių duoda. Salotas dar ir rugsėjį galima sėt wink.gif
Atsakyti
as kaip pirmakart sodinanti, tai nezinojau, kitamet nebebusiu ziopla ....
Atsakyti
Salotas dar galit spėt pasisėt. Taip pat ir ridikėlius, ypač tuos "18dienų". Birželio mėn pasėtio ridikai dažniausiai būna sumedėję, kirmyja. Iki spalio galo dar galima sulaukti neblogo derliaus. Be to, jau bus pabodę agurkai, pomidorai. Taip, kad žalėsiai pats tas..
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2011 09 13, 14:50)
Salotas dar galit spėt pasisėt. Taip pat ir ridikėlius, ypač tuos "18dienų". Birželio mėn pasėtio ridikai dažniausiai būna sumedėję, kirmyja. Iki spalio galo dar galima sulaukti neblogo derliaus. Be to, jau bus pabodę agurkai, pomidorai. Taip, kad žalėsiai pats tas..


ar nepersalta bus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zirzė: 13 rugsėjo 2011 - 16:52
Šiltnamyje iki spalio vidurio pas mane dera pomidorai. Stikliniame šiltnamyje tikrai nešalta. Kažkada ir plevėliniam taip auginom. Net visus pomidorus nurovus dar paauga salotos. Juk jos nebijo vėsaus oro..o čia juk šiltnamis, priedanga, vėjas neužpučia.
Atsakyti