Įkraunama...
Įkraunama...

Šiltnamis

Aš turiu ir lašelinę ir drėkstančią šlangas , tai man pasiteisino lašelinė .Drėkstanti kažko ožiuotis linkus . Lašelinę naudojam antra vasara , o drėkstančią tik šiemet pirkom , pabandėm ir pasidėjom , gal ką sugalvosim kur pritaikyti. (vandenį naudojam lietaus arba tvenkinio)
Atsakyti
daba galvoju ar naudojant lašalinę šlangą nebus tas pats kad užsikiš jei vanduo iš šulinio
Atsakyti
Tai niekas daugiau naudojantis drėkstančias žarnas nepasisakys kaip sekasi?
Atsakyti
QUOTE(egute @ 2011 08 05, 10:13)
Tai niekas daugiau naudojantis drėkstančias žarnas nepasisakys kaip sekasi?



Pas mus irgi buvo pradėjus neleist vandens,tai vyras nuėmęs pajungė prie vandentiekio,padaręs spaudimą pravalė,kaip aš suprantu,ir vėl veikia.Beje,mūsų lenliška,buvo pirkti vokiškos ir kiniškos,gal dar tai turi reikšmę g.gif
Atsakyti
Rozarka dėkui už atsiliepimą
Atsakyti
Laba diena visiems,
nutariau ir as kitiems metams isigyti siltnami.
Kaip patyriusiu, noreciau paklausti i ka tureciau atkreipti demesi renkantis siltnami.
Kas geriau cinkuoto profilio ar aliumininio profilio, kokia turetu buti danga.
koks sitnamio stogas (trikampiu ar apvaliu) geriau

is anksto dekui uz pasidalijima ziniomis ir patirtimi
Atsakyti
As turiu su aliuminio profiliais ir polikarbonatu. Pavasari fgerai: anksciau galima viska pasiseti, nes geriau siluma laiko, bet vasara truputi prasciau, nes per karsta augalams, nors langas stogge yra, bet jo sakyciau mazoka, reikia dar vieno. Ir kas man nepatinka, tai kad centre aukstis 2 metrai, o sonuose apie 1,5m. Aukstaugiams pomidorams ir agurkams per mazai vietos. Siltnamis turi buti aukstesnis.
O pavasario zalumynams (ridikeliams, salotoms, svogunams, spinatam, pats tas tokiame siltnamyje. Jei daryciau jau trecia siltnami savo gyvenime tai imciau ta pati aliuminio profili, polikarbonata, bet ideciau kas 2 metrai po papildoma stoglangi ir centre daryciau 2,5 metro, o sonuose 2 metru.
Atsakyti
QUOTE(apzeldintoja diplomante @ 2011 08 31, 09:32)
As turiu  su aliuminio profiliais ir polikarbonatu. Pavasari fgerai: anksciau galima viska pasiseti, nes geriau siluma laiko, bet vasara truputi prasciau, nes per karsta augalams, nors langas stogge yra, bet jo sakyciau mazoka, reikia dar vieno. Ir kas man nepatinka, tai kad centre aukstis 2 metrai, o sonuose apie 1,5m. Aukstaugiams pomidorams ir agurkams per mazai vietos. Siltnamis turi buti aukstesnis.
O pavasario zalumynams (ridikeliams, salotoms, svogunams, spinatam, pats tas tokiame siltnamyje. Jei daryciau jau trecia siltnami savo gyvenime tai imciau ta pati aliuminio profili, polikarbonata, bet ideciau kas 2 metrai po papildoma stoglangi ir centre daryciau 2,5 metro, o sonuose 2 metru.



Dekui Jums labai biggrin.gif
Atsakyti
mes turim aliuminio karkaso, dengta 6mm. polikarbonatine danga siltnami. pirkom dar pavasari ir superinis variantas. cia jau kaip ir privalumus isvaridino:) tad rekomenduoju visiem paziurekit patys
ir ne tai kad siulau, o primygtinai rekomenduoju isideti automatinius atidarytuvus thumbup.gif nu superinis variantas thumbup.gif nereikia sukti smegenu isvykus i darba ar savaitgaliui, kad neatidariau siltnamio ir augalai perkais. cia pats stoglangis atsidaro kai siluma pakyla 28laipsnius, o jei vesu uzsidaro.
negaliu atsidziaugt ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rita_ra @ 2011 09 06, 12:59)
mes turim aliuminio karkaso, dengta 6mm. polikarbonatine danga siltnami. pirkom dar pavasari ir superinis variantas. cia jau kaip ir privalumus isvaridino:) tad rekomenduoju visiem paziurekit patys
ir ne tai kad siulau, o primygtinai rekomenduoju isideti automatinius atidarytuvus thumbup.gif  nu superinis variantas thumbup.gif  nereikia sukti smegenu isvykus i darba ar savaitgaliui, kad neatidariau siltnamio ir augalai perkais. cia pats stoglangis atsidaro kai siluma pakyla 28laipsnius, o jei vesu uzsidaro.
negaliu atsidziaugt ax.gif  biggrin.gif



gal "stipruoli" pirkote ?
Atsakyti
QUOTE(Meiluvienė @ 2011 09 07, 13:36)
gal "stipruoli" pirkote ?


mes pirkom tada vokiska Gartentec, poto tik atsirado pas juos lietuviskas tas:)
Atsakyti
klausimas: ką šiuo metu auginate šiltnamyje?
aš pasisėjusi špinatus, sultenes, salotas, keletą svogūnų. labai tikiuosi derliaus smile.gif
Atsakyti