Įkraunama...
Įkraunama...

Vandenis ir Skorpionas

Idomu butu suzinoti koks kitu seimu tarpusavio supratimas, santykiai tarp vandenes ir skorpiono? ax.gif
Atsakyti
Astrologai nepataria tokios sąjungos tarp Vandenio ir Skorpiono schmoll.gif
Skorpionas Vandeniui daro įtaką per logiką, o Vandenis visada tam priešinasi.
Pas mus šeimoj aš esu Vandenis, o Skorpionas yra mano močiutė, tai tarpusavio supratimas būna retai laugh.gif nes mane nervina jos perdėtas valdingumas ir noras visiems žmonėms pastoviai aiškint kaip kas turi elgtis, kur turi sėdėti, ką turi valgyti, kaip rengtis ir apskritai kaip gyvent doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Karmen @ 2006 01 12, 20:50)
Astrologai nepataria tokios sąjungos tarp Vandenio ir Skorpiono  schmoll.gif
Skorpionas Vandeniui daro įtaką per logiką, o Vandenis visada tam priešinasi.
Pas mus šeimoj aš esu Vandenis, o Skorpionas yra mano močiutė, tai tarpusavio supratimas būna retai  laugh.gif nes mane nervina jos perdėtas valdingumas ir noras visiems žmonėms pastoviai aiškint kaip kas turi elgtis, kur turi sėdėti, ką turi valgyti, kaip rengtis ir apskritai kaip gyvent  doh.gif


Na mociute ir negali kitaip elgtis mirksiukas.gif ji juk gero linkedama taip sako smile.gif bent jau as taip manau ax.gif mano mociute visai ne Skorpionas,bet taip pat aiskina,as jos visad isklausau,bet savo padarau,juk ir amzius senyvas ir pagarba zmogui egzistuoja smile.gif o vandeniai apskritai keistuoliai,jiems ta laisve reikalinga kaip oro gurksnis smile.gif tai jei kas aiskina,jiems labai baisu atrodo biggrin.gif uzjauciu 4u.gif ir ka pataria astrologai dar ne viskas,musu zenklai irgi ojojoj,visai netinka,nu bet gyvi dar esam
laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Tai kad tėvai, seneliai, tetos, dėdės aiškina kaip ką daryti tai čia ir taip savaime aišku, bet mano močiutė tą daro taip įkyriai piršdama savo nuomonę, kad jeigu tu nepasielgi taip kaip jinai tau sako, tai tada jinai užpyksta ir būna net nesišneka keletą dienų. Tai jeigu pradėsi viską daryti pagal ją o ne pagal save vien iš pagarbos dėl to kad jinai būtų geros nuomonės ir niekada nepyktų, tai tapsi marionete vykdydama kito žmogaus įsakymus. Jinai gyvena su mumis todėl tie aiškinimai būna kiekvieną dieną po kelis kartus. Reikia didelės kantrybės.

Mane dar labai nervina jos kategoriška nuomonė apie ką nors, pavyzdžiui, mažus vyrus jinai vadina invalidais doh.gif tipo čia tai ne vyras ir kaip užsiveda kiekvieną kartą pamačius, tai jau nors ausis užsikimšk. Pagal ją jeigu vyras yra mažas tai jau jisai niekam netinkamas doh.gif Mane nervuoja toks kategoriškumas, peršamas kitam žmogui ir ypač tokiais klausimais kaip žmogaus ūgis - juk žmogus dėl to nekaltas kad toks yra ir aš niekada nepuolu nuvertinti žmogaus vien pagal jo ūgį schmoll.gif

Atsakyti
as skorpione ir 5 metus draugavau su vyru vandeniu... issiskyrem..as pavargau nuo jo nepastovumo, nuo nemokejimo suprasti...turbut buvo ne man skirtas ax.gif
o va su veziu tai thumbup.gif as ji kiekviena diena isimyliu blush2.gif
Atsakyti
zinau tik kad tarp moteru vandeniu ir skorpioniu labai stiprus rysis.tikros drauges!!!
Atsakyti
Aš Skorpionė, dabar mano gyvenime yra 4-as Vandenis... doh.gif Na, visose astrologinėse prognozėse rašo, kad tokia sqjunga neįmanoma. Abu ženklai yra stiprūs, valdingi, emocionalūs ir t.t. Pykstamės "juodai" ir dažniausiai nežinia dėl ko. Tiek jis, tiek aš norim dominuoti, būti visur teisūs, aiškinti kaip elgtis (čia gal aš daugiau tongue.gif ) ir t.t. Blogiausia, kad susipykus nežinom kaip susitaikyt ir kuriam žengt pirmą žingsnį.
Bet... nežinau kito žmogaus, su kuriuo būtų tiek bendrų interesų! Žodžiu, atmetus pykčius - sutariam idealiai! bigsmile.gif
Atsakyti
na pvz., as su savo vyru sutariam kol kas labai gerai, nors as skorpionas, o jis vandenis smile.gif ir abipusis supratimas ir pasisnekam:) tad manau cia daugiau priklauso nuo zmogaus, o ne nuo zenklo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2006 02 05, 16:20)
zinau tik kad tarp moteru vandeniu ir skorpioniu labai stiprus rysis.tikros drauges!!!

taip tikrai mano geriausia drauge skorpionas ir mes tikrai ``nerazlei vada`` mirksiukas.gif
o ir vyras mano skorpionas o as vandene tai kolkas gerai smile.gif
Atsakyti
na ir pas mus poroje toks derinukas smile.gif labai nesiskundziu, geras jis, namu ruosa dalinames pusiau, daug bendru interesu... tik kartais man noretusi is jo daugiau ekspresyvumo. ir siaip kartais paklausiu jo ko nors mano manymu labai paprasto, tai jis atrodo galetu galvoti (ar laukti) visus metus ir neatsakyti. va tas tai pykina (jis-vandenis) o ir uzuomarsa nemazas jis (na bet cia gal ne del zodiako zenklo smile.gif )
Atsakyti
aS skorpione, jis vandenis. prabuvom 7 metus, viskas lyg ir normaliai...nors esam totalios priesingybes...jis ramus, as cholerike. as padarau - pagalvoju, jis 10 kartu pagalvoja ir padaro...

bet ar normaliai skorpionui pakanka? biggrin.gif biggrin.gif


......suradau skorpiona...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugniaplaukė: 08 birželio 2006 - 12:58
Aš skorpionė, vyras vandenis ax.gif Geresnės sąjungos nerasi... sutariam idealiai (tfu tfu).. vyras labai geras, šeimos žmogus, nors jo tikroje šeimoje iki to toli gražu.
Be galo rūpinasi savo vaikais ir manimi. Retai kada išvarysi pas draugus. Ar čia kaltas charakteris ar zodiako ženklas tiksliai nežinau, nes jaunystę tai ojojoi kokią audringą turėjo.
Atsakyti