Įkraunama...
Įkraunama...

Vandenis ir Skorpionas

as vandene MB skorpionas..pykstames daznai del nesamoniu,bet ispuciu as tokius burbulus is visko kad ojojoj...o jis degtukas saigus pradeda man vadovauti..tada jau man kraujas uzverda..namie tikrai dusna pasidaro!bet vienas be kito negalim gyventi!tiesiog man negera pagalvot apie tai..man jau skaudu pasidaro iskart... ax.gif vandeniai labai jautrus,o skarpai izeidus.nekenciu nekalbadieniu,o jis gali nekalbeti iki tol kol as nepradesiu pirmoji...arba mane prajuokina bet vistiek nekalba..sunkiai pripazista savo kaltes..bet labai mylintis,atsidaves zmogus..beto begalo aistringas... tongue.gif bigsmile.gif o tai tik thumbup.gif nes vandenes irgi isradingumo nestokoja biggrin.gif

asta_ged idomu..mus net vardai atitinga.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(remisita @ 2007 03 24, 05:34)
as vandene MB skorpionas..pykstames daznai del nesamoniu,bet ispuciu as tokius burbulus is visko kad ojojoj...o jis degtukas saigus pradeda man vadovauti..tada jau man kraujas uzverda..namie tikrai dusna pasidaro!bet vienas be kito negalim gyventi!tiesiog man negera pagalvot apie tai..man jau skaudu pasidaro iskart... ax.gif vandeniai labai jautrus,o skarpai izeidus.nekenciu nekalbadieniu,o jis gali nekalbeti iki tol kol as nepradesiu pirmoji...arba mane prajuokina bet vistiek nekalba..sunkiai pripazista savo kaltes..bet labai mylintis,atsidaves zmogus..beto begalo aistringas... tongue.gif  bigsmile.gif o tai tik  thumbup.gif nes vandenes irgi isradingumo nestokoja biggrin.gif

asta_ged idomu..mus net vardai atitinga.. smile.gif


tikiuos vyrų vardai nesutampa mirksiukas.gif
Atsakyti
oi, mergytės nesidžiaukit skorpionais.turiu 15 metų santuokos patirtį su skorpionu. schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif tokio kerštingo žmogaus kaip skorpionas daugiau nežinau.ir tai ne tik iš vyro.darbe taip pat tenka bendrauti su jais.amžinai jie nori vadovauti,savo klaidų nepripažįsta,nori,kad viskas būtų pagal juos. verysad.gif o vyrelis gali man priekaištauti ir 2-3-5 metų senumo įvykiais.ir pats net džiaugdamas sako:aš nieko neužmirštu.įsivaizduokit,kaip reikia gyventi kai jo galvelėje guli visos nuoskaudos.tik nesakykit,kad santuokoje nebus nesutarimų.o vandeniai kaip tik man atrodo per daug geriečiai.leidžia užlipti ant sprando.tada užsidaro savo pasaulėlyje ir depresuoja dėl suknisto gyvenimo.jei galėčiau laiką pasukti atgal,niekada nebetekėčiau už to žmogaus. unsure.gif santuokos pradžioje galvojau,kad jis man nevadovaus.bet jis,panaudojęs psichologinį ir fizinį smurtą verysad.gif ,pakišo mane po padu.reikia pripažinti,norėdama ramybės šeimoje,išmokau nusileisti.aišku,juk ne visi tie skorpionai tokie cool.gif gal yra ir gerų.gal tik man nepasisekė.sėkmės jums. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_ged @ 2007 03 24, 10:26)
tikiuos vyrų vardai nesutampa mirksiukas.gif



na niaaa...vyro lyg ir neatitinka tongue.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Draugavau su dviem vandeniais išeilės - nu nežinau g.gif tokia keista trauka, bet iš principo toks jausmas kad skirtinguose kosmosuose plaukioje butume... Nemanau kad tai gali buti ilga ir sekminga sajunga - nors visko būna ax.gif
Linkius sekmės visoms poroms atkakliai siekiančioms būti kartu
Atsakyti
Mama vandenis, as skorpionas, tai visada gyv kaip kate su sunim, o kai istekejau, dabar viskas lyg ir ok
Atsakyti
nežinau (nekalbu apie porą bet šiaip bendravimą tarp žmonių) bet su vandeniais būna konfliktų, komplikuota viskas, iš pradžių gali būti viskas tvarkoj normaliai , bet paskui tiesiog nuomonės išsiskiria, kažkas tokio nepaaiškinamo
Atsakyti
QUOTE(drebulė @ 2007 03 24, 08:57)
oi, mergytės nesidžiaukit skorpionais.turiu 15 metų santuokos patirtį su skorpionu. schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif tokio kerštingo žmogaus kaip skorpionas daugiau nežinau.ir tai ne tik iš vyro.darbe taip pat tenka bendrauti su jais.amžinai jie nori vadovauti,savo klaidų nepripažįsta,nori,kad viskas būtų pagal juos. verysad.gif o vyrelis gali man priekaištauti ir 2-3-5 metų senumo įvykiais.ir pats net džiaugdamas sako:aš nieko neužmirštu.įsivaizduokit,kaip reikia gyventi kai jo galvelėje guli visos nuoskaudos.tik nesakykit,kad santuokoje nebus nesutarimų.o vandeniai kaip tik man atrodo per daug geriečiai.leidžia užlipti ant sprando.tada užsidaro savo pasaulėlyje ir depresuoja dėl suknisto gyvenimo.jei galėčiau laiką pasukti atgal,niekada nebetekėčiau už to žmogaus.  unsure.gif santuokos pradžioje  galvojau,kad jis man nevadovaus.bet jis,panaudojęs psichologinį ir fizinį smurtą  verysad.gif ,pakišo mane po padu.reikia pripažinti,norėdama ramybės šeimoje,išmokau nusileisti.aišku,juk ne visi tie skorpionai tokie cool.gif gal yra ir gerų.gal tik man nepasisekė.sėkmės jums. 4u.gif


taip ir nesupratau, kuris čia blogesnis: skorpionas ar vandenis? g.gif
Atsakyti
Skorpionas + Vandenis

Nepakenktų pasimelsti ar po pagalve pasidėti talismaną. Vieni
dievai težino, kaip susiklostys šie santykiai! Jus valdo Plutonas,
Vandenį - Uranas. Žodis "nenuspėjamos" tik šiek tiek apibūdina šias
dvi galingas planetas. Už jūsų ugnies-ir-ledo išorės slypi tokia pat
laukinė ir ekscentriška siela, kaip ir Vandenio. Patinka tai Vandeniui
ar ne, bet tik jūsų ženklo atstovai gali prasiskverbti pro Vandenišką
uždarumą. Vandenis iš šios sąjungos gauna paslaptingą jausmingumą,
kurio visados taip troško, taip pat ir iššūkį, kurio jam visada
reikia. Jei jūs galėtumėte prisitaikyti prie Vandenio laisvo požiūrio
į romantiką, jei Vandenis galėtų atsiverti artimumo malonumams prieš
tai, kol jūs pradėsite ieškoti jų kitur, šie atviri, naujoviški,
kūrybingi ir pikantiški santykiai galėtų tapti žymiausiu šimtmečio
romanu.

ziuresim kas bus..o kaip jus manot teisybes yra?gal kuri is patirties galetu pasakyt kiek teisybes? blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_ged @ 2007 03 24, 10:26)
tikiuos vyrų vardai nesutampa mirksiukas.gif

Kaip gerai apie vandene moteri pasakyta.
Taip tikra tiesa tai zmones megstantys laisve, jei jau kas nors nori uzdaryti i nara, tai veltui sugaistas laikas.
Naujoviu megejai, su bet kuo nebendrauja, reikia duoti laiko pabuti vieniem patiems su savim.
Atsakyti
QUOTE(Daivapach @ 2006 02 02, 21:33)
as skorpione ir 5 metus draugavau su vyru vandeniu... issiskyrem..as pavargau nuo jo nepastovumo



joa, as esu skorpione, o MB vandenis... nepastovumas joa tai garantuotas... kuri srove panes stipriau ten ir nuplauks doh.gif bet mane jie kazkaip keistai traukia, tai trecias vandenis mano gyvenime blush2.gif as su jais turiu daug bendru interesu ir jie tokie seimos zmones, kas man labai patinka mirksiukas.gif atmetant visus labai daznus pykcius uz menkniekius, esu laiminga turedama toki zmoguti salia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivapach @ 2006 02 02, 21:33)
as skorpione ir 5 metus draugavau su vyru vandeniu... issiskyrem..as pavargau nuo jo nepastovumo, nuo nemokejimo suprasti...turbut buvo ne man skirtas  ax.gif
o va su veziu tai  thumbup.gif as ji kiekviena diena isimyliu  blush2.gif


pritariu... skorpionai su veziais ouiki sajunga drinks_cheers.gif

QUOTE(Rinesa @ 2006 02 05, 18:05)
Aš Skorpionė, dabar mano gyvenime yra 4-as Vandenis... doh.gif Na, visose astrologinėse prognozėse rašo, kad tokia sqjunga neįmanoma. Abu ženklai yra stiprūs, valdingi, emocionalūs ir t.t. Pykstamės "juodai" ir dažniausiai nežinia dėl ko. Tiek jis, tiek aš norim dominuoti, būti visur teisūs, aiškinti kaip elgtis (čia gal aš daugiau tongue.gif ) ir t.t. Blogiausia, kad susipykus nežinom kaip susitaikyt ir kuriam žengt pirmą žingsnį.
Bet... nežinau kito žmogaus, su kuriuo būtų tiek bendrų interesų! Žodžiu, atmetus pykčius - sutariam idealiai! bigsmile.gif


Ir man tas pats...

Atsakyti