Įkraunama...
Įkraunama...

Vandenis ir Skorpionas

sveiki aš esu vandenė, o mano vyras skorpionas...jis išties ramus, neužsiplieskiantis kaip degtukas, nekonfliktiškas, iš ties jiems tinka ta patarlė :"devinis kartus matuok, dešimtą pjauk", uždari ir pan. aš esu atvirkščiai degtukas..tačiau jis sugeba mane pažaboti, nuraminti...šalia jo visad jaučiu pusiausvyrą, aš emocinga ir impulsyvi...o jis gerai pagalvoja prieš ką nors darydamas. šiaip jiems tinka ir posakis "ramus velnia slepia " hihihi.gif iš ties jei esame abu nusiteikę padiskutuoti ir nenusileisti..tai emocijų neišvengsi smile.gif
o ašškinti kaip gyventi...niekam nepatinka būt mokomam...taip kažkada išgirdom iš brangios psichologės, kuri paskaitą vedė apie šeimyninius santyklius...esu įsitikinusi, kad tai tiesa.

Vandenis stiprios valios, mėgstantis naujoves, įžvalgus, darbštus, siekiantis idealų.
Išties esu būtent tokia. Geriausi partneriai vandeniui: kiti oro ženklai Dvyniai, Svarstyklės, taip pat Žuvys, Avinas, Šaulys, Ožiaragis. Sunkiai sutaria su Tauru, Skorpionu ir Liūtu.
čia šiek tiek apie vandenę moterį:[COLOR=orange]
Ji yra atlaidi sau, mėgsta nenuobodų gyvenimą, kupiną ypatingo jaudulio, nuotykių. Yra itin supratinga, emocinga, ir tuo seksuali. Ji visad krypsta į kraštutinumus, nežygiuoja kelio viduriu. Savo mylimajam gali sukurti pavydėtinus namus, netgi tapti šeimininke ir sudaryti tobulumo įspūdį. Gali pradėti ypač rūpintis kitų žmonių gyvenimu.
patarimai vyrui kaip su ja sutarti :[COLOR=orange]
Ją sunku apgauti, todėl būk tiesus, atviras, garbingas, bet nevaizduok naivuolio. Didžiausias jos priešas – bandymas ją sutvardyti. Priimk ją tokią, kokia yra, atnešk gėlių, pagirk jos moteriškumą ir būk geras kantrus klausytojas.

iš savo patirties galiu pasakyti..kad išties su mumis vandenėmis reik daug kantrybės hihihi.gif
Atsakyti
nors tiesa sakant tai tiksliai nezinau ar as skorpione ar saulys nes wienur parasyta kad saulys kirtu skorpione gal jus zinosit tiksliai lapkricio 22 diena 4u.gif bet esme ta kad as myliu sawo wyra jis myli mane bet uzsispyre kaip nezinau kas amzinai nenusileidziam wienas kitu nuomonei biggrin.gif ir taip amzinas karas biggrin.gif nezinau ga jus papasakosit kaip jum sekasi santuokinis gywenimas smile.gif nezinau man wandeniai wyrai tokie juokingi wisada su baereis nu kiek pazystu o as tokie rimtuole nzn net ax.gif kaio jus manot? ar tinka musu zenklai santuokiniam gywenimui?
Atsakyti
na tu dar skorpionas mirksiukas.gif ... as vandene ir turejau drauga skorpiona, galima pasakyti islaikem 2 metus, nes pastoviai nuomoniu nesutapymas buvo.. jis irgi kartais juokavo, bet as nelabai suprasdavau ji, kazkaip galvojau jis specialiai ironiskai mano.. o jis nesuprasdavo mano juoku.. ir pastoviai galvojo kad as ant jo pykstu. doh.gif ir jis viska turejo planoti o pas mane buvo kartais kad sgalvoji dabar spontaniskai ir padariai ax.gif tai mes nusprendeme likti draugais, kas iki siol tesiasi .. tai kad mano nuomone draugai thumbup.gif santuoka schmoll.gif

nors as gyvenu dabar su "liutu" irgi pagal horoskopa netinkame o gyvename tfu tfu kol kas thumbup.gif !
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tasa_01: 19 rugsėjo 2006 - 23:57
jo jo panasei ir pas mus tik kad as ji beproto myliu ir jis mane blush2.gif smile.gif
Atsakyti
na mamos reiskit sawo nuomone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cobriuke @ 2006 09 23, 14:59)
na mamos reiskit sawo nuomone  4u.gif



Sveiki..
As taip pat esu skorpione o mano draugas vandenis... Mes jau penki metai bet as vis dar neturiu to tikrumo jausmo..... Ar jis tas su kuriuo galeciau but visada, ar tai tik pripratimas be kurio nebegaliu..... Ir susitaikymas ir prisitaikymas prie visko.....
Man viskas turi buti aisku, konkretu, jei daroma kas, tai be priekaistu nuo pradzios iki galo, tvarka, galima sakyiti netgi sioks toks buitinis rezimas.
O jam viskas dzinkt. Kur jo daigtai dzinkt, ka valgys dzinkt, ka apsirenks ar apsiaus dzinkt, ka veikti laisvalaikiu tu sugalvok. Vienu zodziu viska darysiu taip kaip tu pasakysi ir jei ko nerandu rasiu, nes tu pasakysi kur padeta. O neduok tu dieve jei pasakysi ka nors bloga apie ji , tai kai uzsiputos. Pabandyk pakritikuoti ar paneigti jo nuomone tai arsi ginyba ar uzsiraukimas. O seip kaip zmogus jis toks gerietis, jautrus, myli vaikus, paslaugus, atsakingas, pareigingas, bet ar seimyninis nezinau....
o koks yra seimyninis vyras? tas kuris nesedi bare su draugais ar tas kur skuta bulves?
Atsakyti
tep,as skorpionas,mb vandenis biggrin.gif ale del nuomoniu nesutapimo tai doh.gif doh.gif doh.gif ziauru doh.gif
Atsakyti
Aš skorpione, jis vandenis = karas namie kartą į savaitę. Bet jis būtent tas žmogus..... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noire @ 2007 01 09, 11:23)
Aš skorpione, jis vandenis = karas namie kartą į savaitę. Bet jis būtent tas žmogus..... biggrin.gif

jo,kariaujam ir mylim biggrin.gif
Atsakyti
As taip skorpione, o vyras vandenis... jau sesti metai kartu, is pradziu buvo labai sunku, daba kazkaip pazystam viens kita, tai lengviau... zinau tik viena vandenio zodis butinai turi but paskutinis, tai as retkarciais del sventos ramybes leidziu jam ji pasakyt ir tada viskas ok biggrin.gif
O siaip pas yr vienas l neiprastas dalykas, musu vardai gal panasus ir gimimo datos beveik vienodos.. tie patys metai mano 10.27, o jo 01.27... tai kazkokia mamos pazystama sake kad mes esam l vienodi zmones, tik as turiu daug moterisku savybiu, o jis vyrisku ir del to viens kita l traukiam... nzn ar tai galima... tongue.gif
Atsakyti
Aš skorpionė, vyras vandenis. Nė karto nebuvo jokio karo. Sutarimas thumbup.gif wub.gif kokių reta. Kartu 7 metai, santuokoje 5 drinks_cheers.gif ne nuo zodiako ženklų sutarimas priklauso, o nuo žmonių ir jų noro būti kartu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Evelinute:) @ 2007 02 28, 14:09)
O siaip pas yr vienas l neiprastas dalykas, musu vardai gal panasus ir gimimo datos beveik vienodos.. tie patys metai mano 10.27, o jo 01.27... tai kazkokia mamos pazystama sake kad mes esam l vienodi zmones, tik as turiu daug moterisku savybiu, o jis vyrisku ir del to viens kita l traukiam... nzn ar tai galima... tongue.gif


pas mus tas pats tik su 10 29 ir 01 29, ir vestuvių datą rinkomės 29 mirksiukas.gif
Atsakyti
mes tai siaip megstam skaiciu 27, nes dar gyvenam 27 name, o vyras dirba 227 kabinete... smile.gif
Atsakyti