Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos darželiai

QUOTE(Baltike @ 2009 11 05, 13:12)
O kaip tada suprasti šitai g.gif :

Nugi man tai atrodo normalu, kad ten niekas kiekvienos dienos neseks, atvedei tu tą dieną savo vaiką į prailgintą, ar ne... Manau tėvai, kuriems reikalinga 12 val grupė, turėtų parašyt prašymą ir mokėt už tas valandas bendrą mėnesinį mokestį. O NEmokėti tik išskirtinai atvejais, kurie ir buvo išvardinti aukščiau nurodytam dokumente smile.gif

2. Nustatyti, kad už paslaugą nemokama, jeigu:

2.1. vienam šeimos nariui tenka mažiau nei 1 valstybės nustatytų remiamų pajamų dydžio per mėnesį;

2.2. vaikas dėl ligos, mokinių ar tėvų atostogų nelanko įstaigos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jėga: 05 lapkričio 2009 - 13:43
QUOTE(jėga @ 2009 11 05, 13:41)
Nugi man tai atrodo normalu, kad ten niekas kiekvienos dienos neseks, atvedei tu tą dieną savo vaiką į prailgintą, ar ne... Manau tėvai, kuriems reikalinga 12 val grupė, turėtų parašyt prašymą ir mokėt už tas valandas bendrą mėnesinį mokestį.

Ir aš sutinku, kad taip būtų logiška. Pagaliau raskite auklėtoją, kuri sutiktų už papildomus 2 ar 3 litus sėdėti 1,5 valandos, jei tik tiek vaikų tądien prailgintoje grupėje pasiliks. Bet mokėti 25 litus už tai, kad vaikas iki pusvalandžio užsilaikytų grupėje kelias per mėnesį g.gif . O kad ir kaip stengiamės savo reikalus suderinti, bet mums tokių dienų pasitaiko. Ir vaikų ne vienas, o du... Prižgintienės išdėstytu mokėjimu atveju mums prailginta grupė thumbup.gif , priešingu atveju ieškotume auklės, o gal net darželį keistume. O dabar toks jausmas, kad jie patys galutinai nežino, ką daro...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baltike: 05 lapkričio 2009 - 14:10
QUOTE(jėga @ 2009 11 05, 12:57)
drinks_cheers.gif 
Mūsų grupė nedirba 12 valandų režimu, tai ir galvos dėl to nesuku smile.gif

Mūsų kol kas dirba 12 val. rėžimu, bet po Naujųjų metų, neatsiradus pageidaujančių prailgintos grupės, tokios jau nebebus , o jei ir bus norinčių tai jau neaišku, kurioje grupėje jie bus priglaudžiami smile.gif
Atsakyti
QUOTE(asaraa @ 2009 11 02, 20:39)
siandien jau lopsiuke reikejo pasirinkti ar vaika vesiu nuo 7.00 - 19.00, ar nuo 7.30 - 18.00.

doh.gif swoon.gif
kokios nepatogios valandos- siaubas kažkoks doh.gif aš vaiką atvedu apie 7:15, bet atsiimu visada iki 17:30 būtinai (dažniausiai net iki 17 val)...nebesusivokiu aš čia- valdžia išvis išsidirbinėja...
Atsakyti
Na va, mes jau po vakaruškos, labai šiemet smagiai buvo thumbup.gif Dabar lauksim Kalėdų newyear.gif bigsmile.gif Kurios bus gruodžio 23d.
Atsakyti
QUOTE(Čiunčia @ 2009 11 05, 20:31)
Na va, mes jau po vakaruškos, labai šiemet smagiai buvo thumbup.gif  Dabar lauksim Kalėdų  newyear.gif  bigsmile.gif Kurios bus gruodžio 23d.

Mes ir jau po vakaronės, linksma vakaronė buvo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . Pas mus ir kalėdos bus gruodžio 23d. Jus gal i Volungėle einat? smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Margarita 25 @ 2009 11 05, 19:35)
Mes ir jau po vakaronės, linksma vakaronė buvo thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif . Pas mus ir kalėdos bus gruodžio 23d. Jus gal i Volungėle einat? smile.gif  smile.gif

Taip, į "Volungėlę" biggrin.gif Jūs prieš mus atšokot drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Čiunčia @ 2009 11 05, 19:31)
Na va, mes jau po vakaruškos, labai šiemet smagiai buvo thumbup.gif  Dabar lauksim Kalėdų  newyear.gif  bigsmile.gif Kurios bus gruodžio 23d.

Aš ir sakau, kas ten dainuoja... hihihi.gif

Pas mus vakaronė praeitą savaitę buvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2009 11 05, 21:40)
Aš ir sakau, kas ten dainuoja... hihihi.gif

Pas mus vakaronė praeitą savaitę buvo ax.gif

Aha biggrin.gif
O čia priešmokyklinukams ar mažesniems buvo ?
Atsakyti
QUOTE(Čiunčia @ 2009 11 05, 21:51)
O čia priešmokyklinukams ar mažesniems buvo ?

Mažiukams smile.gif Priešmokyklinukų aš neturiu. tongue.gif

Nu kaip... dabar galvoju. Mūsų grupės dauguma - 2004 metų gimimo. Tai kaip ir bendraamžiai laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jėga: 05 lapkričio 2009 - 21:55
QUOTE(jėga @ 2009 11 05, 21:53)
Mažiukams smile.gif Priešmokyklinukų aš neturiu. tongue.gif

blush2.gif aišku tada smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Čiunčia @ 2009 11 05, 21:55)
blush2.gif aišku tada  smile.gif

Tai jau jūs nuo kito rudens į priešmokyklinę žygiuosit? Pas kurią eisit, pageidaujat? ax.gif
Atsakyti