Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos darželiai

Rūta, ar imunitetą stiprinat kaip nors.
Atsakyti
QUOTE(Vendetta @ 2009 11 16, 10:19)
Rūta, ar imunitetą stiprinat kaip nors.



o kaip siulote? g.gif nes seimos gydytoja , pulmonologas , elergologas gydytojai pakele rankas, Misis irgi supasavo....

man panasu i elergija ir panasu kad su sildymo sezonu dziaugsmai prasidejo doh.gif nepersalimas pas ja tai faktas, nes kosulys butu i kanors nusedes o dabar koseja nekoseja, sloguoja nesloguoja, slapias kosuslys susas, sloga vandenukas arba zaliai geltona doh.gif 3-4 dienos nieko ir val kasnors islenda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2009 11 16, 12:23)

man panasu i elergija ir panasu kad su sildymo sezonu dziaugsmai prasidejo  doh.gif  nepersalimas pas ja tai faktas, nes kosulys butu i kanors nusedes o dabar koseja nekoseja, sloguoja nesloguoja, slapias kosuslys susas, sloga vandenukas arba zaliai geltona  doh.gif  3-4 dienos nieko ir val kasnors islenda  doh.gif

verysad.gif 4u.gif
gal per maži esate unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kri$tina @ 2009 11 16, 10:33)
verysad.gif  4u.gif
gal per maži esate unsure.gif



Labai noriu tuom tiketi unsure.gif sirdis plysta kai darzelyje kalba apie sokancius vaikus kiek jie ten mokosi, o mano pupa namie namie namie doh.gif iseinam pasivaikscioti tai isterijos kaip plesiai i darzelio puse pas lialiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2009 11 16, 10:23)

Aš saviškiams dariau pneumo skiepą, tai labai padėjo.
Atsakyti
QUOTE(kri$tina @ 2009 11 16, 10:33)
verysad.gif  4u.gif
gal per maži esate unsure.gif

ka reiskia per mazi g.gif
Atsakyti
QUOTE(asaraa @ 2009 11 16, 11:00)
ka reiskia per mazi  g.gif



as gal kitaip pasakyciau, kiek ieskojau informacijos ir kiek lkalbejau yra vaikau kuriems pirmieji metai darzelyje (nesvarbu amzius) tokie kaip musu buna "neaiskios kilmes" kosuliai ir slogos doh.gif su laiku isaugama
Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2009 11 16, 12:05)
as gal kitaip pasakyciau, kiek ieskojau informacijos ir kiek lkalbejau yra vaikau kuriems pirmieji metai darzelyje (nesvarbu amzius) tokie kaip musu buna  "neaiskios kilmes" kosuliai ir slogos  doh.gif  su laiku isaugama

mums tokie buvo pirmi metai darže doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pacankike @ 2009 11 16, 12:09)
mums tokie buvo pirmi metai darže doh.gif



nu va radom kolega , tik pirmieji tokie? antraisias bedu maziau buvo?
Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2009 11 16, 13:18)
nu va radom kolega , tik pirmieji tokie? antraisias bedu maziau buvo?


Pirmus metus buvo taip: 1 mėnesį eidavom daržan 1-1,5sav, likusį mėn namie doh.gif
Antrus metus geriau susirgdavom į du-tris mėn 1-1,5sav,
Na o dabar jau keliaujam trečius metus, tai jau sirgom vieną kartą kosulių/smurglijimusi ir + vėjaraupiai
Papildyta:
QUOTE(Vendetta @ 2009 11 16, 11:19)
Rūta, ar imunitetą stiprinat kaip nors.

mes ir stiprinom pirmus metus, gėrėm miltelius, nebepamenu pavadinimo doh.gif , čia tokie pat kaip skiepas -pneumo, šūda, nieko jis mums nepadėjo....praktiškai pirmus metus prasirgom/prasdedėjom namie.....aišku aš pradžiai galvojau ką daryt, stresavau, daug visko buvo doh.gif
Atsakyti
ir mes pirmus pradėję sirgti - metėm, paskui su ribomunyliu pralankėm pakankamai normaliai.. dabar tfu tfu - jau kaip reikalas lankom.. o ankčiau: sloga-kosulys-gerklė-tempa swoon.gif
Atsakyti
mano abu pirmais metais lankymu nepavadinsi saavitė darže pusantro mėn namie, mažas tupi va jau mėnuo nei sergam nei nesergam, bet va neišsikapstom sloga kosulys ir neaišku kas kaip doh.gif , ir kada išeisim mes ten verysad.gif
Atsakyti