Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinis pleistras

man tai sitas pleistras visiskai netiko - istinau visa, rankos, kojos kaip pagalves pasidare, kad net pirstu lankstyt normaliai negalejau ... daugiau nieku gyvu jo nesiklijuosiu
Atsakyti
Sweikos smile.gif
As isvis girdejau tokias kalbas ir visai linkusi tiketi, kad tas KT yra nesveikas sveikatai... nes juk logiskai pagalvojus, jis zudo ne tik tai, kad negaletum pastoti, bet ir zudo gerasias lasteles, ir girdejau, kad po ju ilgalaikio naudojimo, sunku susilaukti mazylio 2.gif
Gal tai ir netiesa, bet vistiek tuom eksperimentuoti baisu...
As ir pati isbandziau, bet naudojau tiktai menese, bet po jo negalejau paziureti i tai, nes matesi kad netinka man, manistino tas vietas, labai niezejo...
Saugokites pagundu blink.gif
Atsakyti
Naudoju pleistrą jau 3 mėnesius. Iš pradžių - pirmą mėnesį - buvo kažkas negerai - susimaišė visai ciklas, mėnesinės tęsėsi virš 10 dienų. Svaigo galva, truputį pykino. Konsultavausi su ginekologu internetu - sakė, kad trūksta hormonų, todėl tokios ilgos mėnesinės.
Bet dabar jau praeina tas šalutinis bjaurus poveikis. Mėnesinės normalios ir reguliarios.
Tikiuosi, bus gerai, nes labai jau patogu naudoti. biggrin.gif Nesinervuoji kasdien, kaip dėl tablečių - pamiršiu, nepamiršiu.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lorikas: 10 sausio 2005 - 16:50
Man pleistro naudojimas patiko. Ir potraukis man nedingo blush-anim-cl.gif
Blogumas tame, kad man isryskejo kitas salutinis poveikis. Kuno niezulys sad.gif
Kazkokia bezobrazija... Jau menesis, kaip jo nebenaudoju, niezulys gal kiek sumazejo, bet dar nepraejo.
Atsakyti
Labutis,
Na va,pagaliau ir aš jį užsiklijavau...Dar tik savaitė,bet jokio niežulio,tinimo tikrai nepastebėjau schmoll.gif Tiesa tikrai vienas nemalonus dalykas -tie klijai(ar kas ten)aplink tikrai palieka nekokį estetinį vaizdą...
Žiūrėsim kaip bus toliau...
Atsakyti
QUOTE(Mader @ 2005 01 18, 08:50)
O man idomu pasidometi del pleistru. KAip jei laiko ar nebaisu kad nusilups? smile.gif


man tai buna baisu, kai reikia nulupt, nes atrodo, kad visa oda kartu nulupsiu smile.gif pagulejus valandike vonioje krasciukai atlimpa, bet isdziuna ir kuo puikiausiai prilimpa atgal. Ir saunoje kaitinausi, taip pat nieko... as labai patenkinta, o tuos klijus, kurie aplink aplimpa pukais as pagramdau nagu ir nuimu pincetu smile.gif
Atsakyti
Man nepatiko. Estetinis vaizdas isties nekoks. Krastai apkibe, susiraukslijes ir t.t. Nulupimas baisiau uz depiliacija, po to beveik savaite oda paraudus (nors ta problema gal del odos jautrumo). Jo buvimas apskritai erzino. Visa menese tepliojo. Vienas pliusas - krutys padidejo.
Atsakyti
Jau kokia puse metu naudoju pleistra.Prilimpa jis man tikrai gerai, kas rase, kad atlimpa, tai gal ant odos riebos klijavo, oda turi buti sausa, niekuo neistepta.Kai jis pasislenka, taip truputi kliju matosi, bet jie graziai nusiima pakrapscius.Pirma karta kai as ji klijavau , tai uzsiklijavau ant uzpakaliuko, nu pasakysiu labai nepatogu, nes tualete maunantis triusikelius netycia ji nuplesiau, bet po to vistiek puikiai prilipo.Dabar atradau, kad patogiausia ant rankos, prie peties, visikai netrukdo ir nejauciu.Tiesa kai nuimu, tai ta vieta tikrai biski persti ir siaip kazkoks jausmas...Bet visgi pasiliksiu as prie jo.Nes anksciau 5 metus geriau Diane, po to 3metus cilest, tai skrandis pradejo streikuot kai nuejau issitirt pasake, kad gleivine suerzinta nuo per didelio kiekio geriamu vaistu. Va taip...
O del pastojimo tai ginekologe sake, kad nustojus gerti kontraceptikus tai pirmos savaites laaaaaaabai pavojingos tuo atzvilgiu.Dar zinau atsitikimu, kad jei pastoji ir geri KP, ziurint aisku kiek laiko, tai nieko tokio, mazylis gimsta sveikas.

As uz pleistra thumbup.gif console.gif thumbup.gif
Atsakyti
Noriu paklaust naudojančių KT. Ar jums kraščiukai neatsiklijuoja? Vieną mėnesį tenaudoju šią priemonę, bet visi trys pleistrai po milimetrą aplink atsiklijavo blink.gif . Ir tikrai klijavau ant sausos, švarios odos...
Atsakyti
Man ginekologė jo nerekomendavo, nes turinčioms antsvorio ( blush2.gif ) jis neduoda patikimos apsaugos. Taigi , gal be gydytojos rekomendacijų geriau pačiai nesirinkti. O taip viliojo...
Atsakyti
Negąsdink blondine, nes ir mano svoris neidealus.
Dėl antsvorio - man atrodo pleistro vartojimo lapelyje rašoma apie svorį, bet reikia nemažą svorį turėti, kad negalėtum naudoti KP.
Atsakyti
Na, man ginekologė pradžioj pati apie pleistrą užsiminė, o paskui pridūrė apie antsvorį, kad poveikis silpnėja. Tai aš galvoju, jei garantijos nėra, tai geriau rinksiuos ką nors kitą, dabar intensyviai mąstau apie Mireną.
Atsakyti