Įkraunama...
Įkraunama...

Biologique recherche

QUOTE(laumika @ 2011 06 16, 09:51)
Merginos, kas naudojat sia kosmetika, gal kas galetumet man atsakyt- tai ji visiskai naturali, ar tik su naturaliomis veikliosiomis medziagomis ?  g.gif Vienur vienaip raso, kitur kitaip, sunku susigaudyt  g.gif


na mažai ten brudo. Pirkau didelį indelį kremo, tai kosmetologė sakė, kad reik įsidėt į mažesnį indelį, o likusį į šaldytuvą, nes kitaip suges, tai didelį kiekį laikau šaldytuve. mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal galit naudojusios kremukus parasyt atsiliepimus?
Man tai labai pagerino veido bukle pora proceduru ir P50, placentinis kremas. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo susidomejus: 16 birželio 2011 - 21:48
aš naudoju Losjoną P50W, jis skirtas jautriai odai, padeda atstatyt ph pusiausvyrą ir matinį atspalvį. Ir kremą Dermopurifiante riebiai odai. Patinka man tai, kad nesausina odos, naikina raudonas dėmeles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mistica @ 2011 06 17, 10:48)
aš naudoju Losjoną P50W, jis skirtas jautriai odai, padeda atstatyt ph pusiausvyrą ir matinį atspalvį. Ir kremą Dermopurifiante riebiai odai. Patinka man tai, kad nesausina odos, naikina raudonas dėmeles smile.gif

kiek ilgai naudojat krema? Jie rekomenduoja kremus keisti. As naudoju placentini, dabar imsiu misriai odai su kolagenu. Placentinis sutvarke mano odos drekinima - nebereikia nieko papildomai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2011 06 17, 12:28)
kiek ilgai naudojat krema? Jie rekomenduoja kremus keisti. As naudoju placentini, dabar imsiu misriai odai su kolagenu. Placentinis sutvarke mano odos drekinima - nebereikia nieko papildomai  thumbup.gif


mėnesį kolkas. dar daug liko. ax.gif Šiaip su kosmetologės rekomendavimu nebent keisiu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mistica @ 2011 06 17, 13:48)
mėnesį kolkas. dar daug liko.  ax.gif Šiaip su kosmetologės rekomendavimu nebent keisiu. smile.gif

man maniskio uzteko 2 men., tepiau veida, kakla ir dekolte.
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2011 06 17, 12:55)
man maniskio uzteko 2 men., tepiau veida, kakla ir dekolte.


losjonas pas mane 150ml, o kremas 250ml. ax.gif Šiaip šita kosmetika susidomėjau, apsilankius pas kosmetologę ir gavus mėginukų. Priemonės tikrai vertos dėmesio. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mistica @ 2011 06 17, 14:43)
losjonas pas mane 150ml, o kremas 250ml.  ax.gif Šiaip šita kosmetika susidomėjau, apsilankius pas kosmetologę ir gavus mėginukų. Priemonės tikrai vertos dėmesio.  thumbup.gif

aisku, o mano kremas 50 ml.
Atsakyti
O kur perkate sia kosmetika?
Atsakyti
aš pas kosmetologę. ax.gif Bet mačiau galima ir internetu užsisakinėti.
Atsakyti
Pradėjau ir aš šią kosmetiką naudoti. Kremą ir serumą "iribiol" naudoju jau nuo lapkričio mėnesio. Dar pas kosmetologę veidą valiausi, irgi su šia kosmetika, tai pagaliau atsikračiau spuogų, kurių buvau prisidariusi, užkimšdama poras. Tik tiek, kad kaina kandžiojasi.
Atsakyti
LAba diena! Sakykit o kuris salonas vilniuje dirba su sia kosmetika? MAn reikia uzsisalyti kremuka rolleyes.gif
Atsakyti