Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip mylėti svetimą vaiką kaip savo?

ieskoti nera sunku,jei zinai kad kazkada rasi smile.gif as tikiu kad rasiu iejima i jos sirdele.siuo metu mes tarsi esame salia viena kitos,bet ne kartu.derybos su ja vienintelis priejimas artyn.tai,kad as jai vis dar svetimas zmogus,juntu kasdien.bet zinau, kad ji auga,kasdien daugiau supranta,ateis tas laikas,kai mes busim artimos. smile.gif visa sirdim to meldziu,nes kartais buna skaudu kai atsitrenki i siena,ir veliau vel turi eiti prie jos
Atsakyti
Jatau kaip miela, kokia jūs mama wub.gif
manau duagelio dukryčių svajonė 4u.gif
Linkiu didžiausios sėkmės su Dukryte ir Sūnučiu.
Irt parašykit kaip po praleisto laiko seksis.. rolleyes.gif
Atsakyti
smagu buvo smile.gif ir sypsenu buvo,ir apsikabinimu... ji tokia meilute,kad neimanoma jos nemylet,neimanoma nesistengt. ta diena prie musu priejo pagyvenusi moteris ir pasake: kokia dukryte panasi su mama tongue.gif galbut mes ir nelabai panasios , bet kaip tai pagloste mano sirdele. wub.gif o gal ir panasios, bent jau noriu tuo tiket. isimintina man buvo viena jos fraze: as taip stengiuosi buti gera, bet taip sunku... vadinasi ne man vienai reikia pastangu,mes abi stengiames ir abi einame prie to paties,prie vieno tikslo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rasele25 @ 2010 01 10, 20:13)


Nuostabu, kaip gražu, o akip santykiai dabar?
Atsakyti
ji mandagi su manim,bent jau del to dziaugiuos. ji padekoja uz kiekviena dalyka:kai supinu kasytes,kai paduodu valgyti, kai aprengiu,tada isgirstu aciu.net nezinau ar tai is mandagumo, ar todel,kad ji vis dar jauciasi svetima. santykiai tikrai nera blogi, mes nesipykstam.bet vakare kai atsigula i lovyte ji pasako:labanakt teti.palinkiu jai labos nakties,bet atsakymo nesulaukiu.tiek to.gal kada busiu jo verta.o gal ji man palinki mintyse.gal ji tiesiog bijo pripazint mane kaip mama
Atsakyti
QUOTE(rasele25 @ 2010 01 10, 22:23)
ji mandagi su manim,bent jau del to dziaugiuos. ji padekoja uz kiekviena dalyka:kai supinu kasytes,kai paduodu valgyti, kai aprengiu,tada isgirstu aciu.net nezinau ar tai is mandagumo, ar todel,kad ji vis dar jauciasi svetima. santykiai tikrai nera blogi, mes nesipykstam.bet vakare kai atsigula i lovyte ji pasako:labanakt teti.palinkiu jai labos nakties,bet atsakymo nesulaukiu.tiek to.gal kada busiu jo verta.o gal ji man palinki mintyse.gal ji tiesiog bijo pripazint mane kaip mama


viskas susitvarkys, pamatysit.
Atsakyti
Sėkmės jums ir kantrybės 4u.gif
Atsakyti
didelis didelis aciu smile.gif juk liaudies ismintis sako: nera to blogo,kas neiseitu i gera tongue.gif
Atsakyti
Perskaiciau visa jusu istorija,kokia jus nuostabi mama wub.gif

Manau ateistokia diena,kai busite ne tik drauges ,bet ir MAMA su DUKRA thumbup.gif sekmes jums 4u.gif
Atsakyti
Pabandykit pabuciuot pries miega ir pasakyt tyliai, kad ja mylit mirksiukas.gif , aisku, kad girdetu. Gal ir atsakymo sulauksit smile.gif .
Atsakyti
Tokio amziaus vaikui, jei teisingai Froido teorijas prisimenu, yra normalu noreti uzkariauti priesingos lyties teva ir atimti ji is "konkurento". Mergaite ne pries Jus nusiteikusi, tai tiesiog jos vystymosi etapas. Zinoma, faktas kad nesate jos bio mama, gal kiek paastrina situacija.
Atsakyti
Ismoksim dar viska,juk augam su kiekviena diena smile.gif
Atsakyti