Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvės ir laidotuvės

Suplanavom su busimu vyro vestuves rugpjucio pabaigoje, bet stai savaitgali mire jo mociute (dalyvavome laidotuvese),tad dabar iskilo klausimas ar padoru butu vestuves kelti,zinoma kviesim ir jo tevus ir teta su dede,kurie ir priziurejo mirusiaja,nezinom ka daryt....galvojam visgi vestuves kelti, juos pakviesti ir tegul jau jie patys sprendzia-nori dalyvaut ar ne... stai sia savaite turejom pranest apie sia dziugia naujiena, o dabar net nezinom kaip tai padaryti...
as galvoju, kad gal nieko tokio jau-tai buvo senas zmogus ir mirtis nebuvo netiketa,su ja jau seniai susitaikyta.....
ek...nezinau net ka galvot-gal kas turit ka patart,gal ir dar kam nors taip buvo nutike...
juk jei nutarsim daryt kt metais, tai juk vel gali kas nutikt (ir mano seneliai labai silpni) taip kad galim dar artimiausius 5 metus likt nevede....
ka daryt???
Atsakyti
Manau, kad darykit taip, kaip buvot suplanavę. Juk iki rugpjūčio dar beveik pusmetis. Iki to laiko gal atlėgs giminaičių skausmas...
Atsakyti
Gera ir aktuali tema. Man irgi iskilo klausimas ka reiktu daryti panasioje situacijoje. Taciau labiau uz viska neramina klausimas, o kas butu, jei pvz. pries pat vestuves imtu ir numirtu koks nors giminaitis ar artimas zmogus! Vestuves uzsakytos, uz viska sumoketa, atsaukti kaip ir neiseina, bet giminaiciu ir paciu jaunuju nuotaikos.... Nei linksmintis ,nei sokti, nei svesti. Ka tada daryti?!
Atsakyti
ir isvis kaip pasakyti-kadangi as dirbu, negaliu nuvaziuot pas busimus uosvius, tai maniskis pasakys savo tevams-mamai, paskui atsargiai tevui, bet jei jie sakys nepadoru...nezinau ka daryt sad.gif maniskis tikrai klausys tevu...ir isvis kazkokia nesamone...buvom sumaste data, bet parvaziavus paskaiciavau, kad ta diena mano mociutes mirimo metines wink.gif na vienu zodziu nezinau ka daryt...
gal teisingai cia sake amzina studente, juk rugpjutis dar tolokai, gal nieko tokio...
aij.... blink.gif
Atsakyti
sad.gif Pas mus taip buvo viskas suplanuota ,sumoketa .Ir zuvo vyro tevelis (paskendo su keltu estonia ) ,atsisakem muzikantu ir padarem namie be iskilmiu .Bet manau jei giminaitis tolimesnis ,nera reikalo kazka labai keisti .
Atsakyti
Paprastai priimta kad bent pusmetis turi praeiti po ladotuvių iki vestuvių.
Mes irgi su tuo susidūrėm sad.gif .
Atsakyti
Manau, kad nera cia ko atidelioti, menesis laiko pakankamai atiduot pagarba ir pegedet del mirusio asmens. O Jums vestuves kaip supratau rupjuti, taip kad pirmyn, ir viskas.
Atsakyti
Žinau atvejį, kai jaunojo tėvas mirė likus savaitei iki vestuvių. Tai jaunieji nuvažiavoi ant kapo, padėjo gėlių, pasimeldė ir toliau šventė. Tiesa, jaunikio tėvas su juo negyveno, turėjo kitą šeimą.
Nemanau, kad jūsų situacijoj reikia ką nors keisti.
Atsakyti
Mes irgi planuojam vestuves vasara, o va pries menesi mire draugo mociute. Ji gyveno pas mano busimus uosvius ir jau 8metus nesikele is lovos, tad niekam soko nebuvo, laiduotuves praejo ramiai, be jokiu dideliu alpimu ir pan. Vestuviniu planu neatsisakom. Aisku, tuose namuose niekas nesilinksmins. Per Velykas buvo maniskio gimtadienis, tai draugus sukvietem prie ezero kept desreliu. O vestuves siaip ar taip darysim kavinej. Manau, didesne dilema butu, jei artimas zmogus mirtu pries pat vestuves, kai jau viskas uzsakyta, sumoketa. Zinau, kad viena jaunoji mirus mamai, suknele papuose juodom gelytem, padare labai kuklias vestuves.
Atsakyti
As taip pat buvau panasioj situacijoj. Kovo menesi mire mano mociute, o jau geguzes menesi nunesem pareiskimus. Vestuves vyko rugpjucio men. Taip pat, galvojom ar verta tais metais kelti vestuves. Bet paskui nusprendem, kad verta. Juolabiau mano tevai tam nepriestaravo. Net nesiule nukelti vestuviu. Tik mama pasake, kad tie metai pilni ivykiu.
Ir as dabar manau, kad nereiketu nukelti vestuviu. Nes toks gyvenimas, kad seni zmones mus palieka.
Atsakyti
QUOTE (vaivina @ 2004 04 21, 11:37)
Nes toks gyvenimas, kad seni zmones mus palieka.

ir as taip manau...senu zmoniu mirtys nebuna netiketos...tiesiog ateina laikas naujiems gyvenimams, o kitti turi iseiti unsure.gif liudna bet jau taip yra
o siuo atveju viskas gerai- vyro tevai -laidotuves buvo juk ju puseje- jau viska zino ir jau negaili patarimu -pries du metus tuokesi vyro sesuo...taip kad dabar siurpsizas laukia mano tevu, kuriems pranesim si savaitgali...
kaip sakiau jau musu numatyta vestuviu data buvo per pacias mano mociutes mirimo metines, taip kad vestuves paankstinom tongue.gif dabar jau rugpjucio pirmaja puse- manom kad 08 14 thumbup.gif
Atsakyti
Manyciau, kad vestuviu neturetumet atsaukti ar nukelti.
Mirus tevams gedulas nesiojamas metus laiko, taigi tavo busimojo teciui ar mamai(ziurint kurio mama mire) nepritinka sokti ir dainuoti.taciau siais laikais i gedula ziurima supaprastintai ir as tam pritariu, juk svarbiausia kaip jauties sirdeleje...
pries mano vestuves, pries pusmeti mire tecio brolis. jis sirgo ir visi to lauke sad.gif
sventem vestuves su visom muzikom ir tt, tik mano tetis susoko tik tevu valsa, o daugiau nesoko, taip pagerbdamas mirusi broli.
Atsakyti