Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvės ir laidotuvės

sutinku ir as, kad si tema labai skaudi. labai skaudus isgyvenimai. bet turbut baisiau negali buti, kaip penktadieni palaidoti mama, o sestadieni dalyvauti savo paciu vestuvese... verysad.gif taip nutiko vieniems mano pazistamiems. netiketai mire jaunikio mama, pentadieni ja palaidojo, o sestadieni vestuves.... net negaliu isivaizduoti kokia turejo buti vestuviu nuotaika... labai liudna, kai nutinka tokios nelaimes verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mamis* @ 2012 07 08, 11:43)
sutinku ir as, kad si tema labai skaudi. labai skaudus isgyvenimai. bet turbut baisiau negali buti, kaip penktadieni palaidoti mama, o sestadieni dalyvauti savo paciu vestuvese...  verysad.gif  taip nutiko vieniems mano pazistamiems. netiketai mire jaunikio mama, pentadieni ja palaidojo, o sestadieni vestuves.... net negaliu isivaizduoti kokia turejo buti vestuviu nuotaika... labai liudna, kai nutinka tokios nelaimes  verysad.gif


ir neatkele.. ? blink.gif doh.gif apsurdas kazkoks.. jei jau taip atsitinka, tai.. nzn.. kosmaras kazkoks.. nu taip, lt praras, bet kaip galima svest, kai diena pries palaidoji MAMA?! blink.gif doh.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2012 07 09, 18:34)
ir neatkele.. ?  blink.gif  doh.gif apsurdas kazkoks.. jei jau taip atsitinka, tai.. nzn.. kosmaras kazkoks.. nu taip, lt praras, bet kaip galima svest, kai diena pries palaidoji MAMA?! blink.gif  doh.gif  unsure.gif

Hmm, as isivaizduoju, kad tokiu atveju tos vestuves turejo but nebent tokio tipo kaip susirasymas ar priesaika baznycioj, ir net be puosniu drabuziu, be sveciu. Nebent. O siaip tai as, kaip ir, manau, dauguma, atsaukciau viska, ir isvis nebutu svarbu nei kiek pinigu nueitu vejais, nei niekas... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(aridax @ 2012 07 09, 20:55)
Hmm, as isivaizduoju, kad tokiu atveju tos vestuves turejo but nebent tokio tipo kaip susirasymas ar priesaika baznycioj, ir net be puosniu drabuziu, be sveciu. Nebent. O siaip tai as, kaip ir, manau, dauguma, atsaukciau viska, ir isvis nebutu svarbu nei kiek pinigu nueitu vejais, nei niekas...  schmoll.gif


vestuves ivyko, bet aisku nuotaika, tai nekokia buvo... galvojant apie save, tai aisku, kai mirsta pats brangiausias zmogus - MAMA, tai atsaukti reiktu ir noretusi, bet pagalvoti reikia ir apie svecius, kurie irgi daug isleido (dovanos, rubai, makiazai ir pan.). tada atsiduri aklavieteje sad.gif na situacija tikrai nepavydetina sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Mamis*: 11 liepos 2012 - 19:09
QUOTE(*Mamis* @ 2012 07 11, 20:09)
vestuves ivyko, bet aisku nuotaika, tai nekokia buvo... galvojant apie save, tai aisku, kai mirsta pats brangiausias zmogus - MAMA, tai atsaukti reiktu ir noretusi, bet pagalvoti reikia ir apie svecius, kurie irgi daug isleido (dovanos, rubai, makiazai ir pan.). tada atsiduri aklavieteje sad.gif na situacija tikrai nepavydetina sad.gif


doh.gif doh.gif koks skirtumas.. gi panaudos tie sveciai viska, tik veliau.. joa, situacija tikrai nepavydetina.. bet as atkelciau viska
Atsakyti
QUOTE(Drakulaite @ 2004 04 19, 06:28)
Suplanavom su busimu vyro vestuves rugpjucio pabaigoje, bet stai savaitgali mire jo mociute (dalyvavome laidotuvese),tad dabar iskilo klausimas ar padoru butu vestuves kelti,zinoma kviesim ir jo tevus ir teta su dede,kurie ir priziurejo mirusiaja,nezinom  ka daryt....galvojam visgi vestuves kelti, juos pakviesti ir tegul jau jie patys sprendzia-nori dalyvaut ar ne... stai sia savaite turejom pranest apie sia dziugia naujiena, o dabar net nezinom kaip tai padaryti...
as galvoju, kad gal nieko tokio jau-tai buvo senas zmogus ir mirtis nebuvo netiketa,su ja jau seniai susitaikyta.....
ek...nezinau net ka galvot-gal kas turit ka patart,gal ir dar kam nors taip buvo nutike...
juk jei nutarsim daryt kt metais, tai juk vel gali kas nutikt (ir mano seneliai labai silpni) taip kad galim dar artimiausius 5 metus likt nevede....
ka daryt???


darykit, kaip ir suplanave. Juk mociute - ne mama, ne tetis... be to, rugpjucio pabaiga tikrai pakankamai laiko, jei laidotuves buvo balandi...

o siaip po artimiausiuju ( mamos ar tecio) mirties priimta bent pusmeti palaukti.
Atsakyti
Sveiki,o geras kaip nustebau kad radau tokia tema.Ir ka jus manot Ogi mano pacios vestuves buwo su laidotuvem. verysad.gif
Zodziu buwo taip kad mano mociute labai vis klausinejo kada mes tuoksimes ir vis sake.Vaikeli tuokis kol as gyva.Ir stai nusprendem tuoktis pranesem mociutei ir pora savaiciu iki ju ji atsigule i ligonine ir man dar joje budama sake:Zinok vaikeli,jei numirsiu ant vestuviu tai jus mane dekit i saldytuva o po vestuviu palaidokit! O jei iki ju tai palaidokit ir sveskit! blink.gif Aisku as sakiau ka tu nusikalbi ir t.t. bet atsitiko kaip atsitiko ja palaidojom 4dieni o 6dieni buwo musu vestuves buwo 120zmoniu.As i isterijas kad vestuviu nebus,bet PATS kunigas atejo su mumis pasneketi ir pasake:Kad jokiu budu vestuviu neatkeliam nes tai mociute ir nieko nepadarysi vieni gimsta kiti mirsta ir dar kad mat ji pati sake kad tuoktis tai ale jos tokia valia ir reikia tuoktis.Man zinoma buwo skaudu ziureti kai Mano mama ir tetos(mociute turejo 8vaikus) liudejo ir dar kai tik muzikantai dainuodavo apie Mama ir dukra budavo visiems asaru pakalne.Bet kaip pati mociute pasake Kad JUS anukai linksminkites o dukros tegu nesoka ir negeria taip pagerbs mane o jus anukai jauni ir sokit baliavokit.
Laaaaabai myliu mociute ir esu jai dekinga kad ji buwo baisiai suprantinga ir padejo mums sakydama kad linksminkimes ir t.t.
Vestuves aisku nebuwo is paciu paciu linksmiausiu bet ir neverke istisai visi prie stalu..
Tokios mat mano vestuves.. ax.gif
Atsakyti
Man šiemet ir teko panaši situacija, pradėjom planuoti vestuves ir netikėtai mano tėtis pakliuvo į avariją ir po poros savaičių ligoninėje mirė, nors iki vestuvių dar buvo likęs geras pusmetis, tačiau mes su MB nusprendėme nukelti vestuves į kitus metus, nes kažkaip nesinorėjo nieko švęsti ir nors gal kam ir keistai atrodys, toks mūsų apsisprendimas, bet net ir praėjus geram pusmečiui po tėčio mirties jaučiuosi ne kaip,o vestuvės tik būtų kėlę slogius prisiminimus, nes tėtis visada buvo pas aktyviausias kitų vetsuvėseir man per daug prisiminimų, reik laiko...
pvz.:prieš pora metų mano pusbrolis su būsima žmona vestuves susiplanavo per pora mėnesių, nes jo žmona laukėsi ir likus iki vestuvių savaitei numirė senelis, jį palaidojom trečiadienį,o pusbrolis šeštadienį tuokėsi, bet jo veidas neatrodė labai laimingas, nuvykom prie CMB pasveikinti,o jis iš tiesų neatrodė, kad džaiugtųsi savo švente...
būna gyvenime įvairių sitaucijų ir mes žmonės esam bejėgiai ką nors pakeisti...ir kaip kiekvienas pasielge, tai jo pasirinkimą reikia gerbti...
Atsakyti
Labas visoms,
norėčiau patarimo. Neseniai mirė mano mama, skausmas yra labai didelis, bet žinau, kad čia niekas nepadės. Dar blogiau yra dėl to, kad rugpjūčio 10 buvo planuojamos mano vestuvės, kurių mama labai norėjo ir laukė. Po mamos mirties iki vestuvių praeis apie porą mėn.,bet dabar nežinau ką daryti. Šnekėjome su tėvu ir senele (mamos mama), jie pasakė, kad mano, jog atšaukti nereikėtų, juk mama taip jų laukė, taip visiems gyrėsi verysad.gif . Aišku čia nebūtų vestuvės, labiau susirašymas ir pasisedėjimas ramiai kavinėje, aplankyčiau mama kapinėse, nes vistiek mano vestuvėse ji niekad nedalyvaus, o norisi, kad nors kažkaip būtų šalia.
Kaip manote, ar gerai nenukelinėti vestuvių? Žinau, kad ir po metų tos nuotaikos nebus ir vestuvių diena susigraudinsi, nes jos nebus šalia verysad.gif Senelė sakė, kad blogai yra nukelinėti tokią "šventę". Gal kas patarsite?
Atsakyti
Ko gero vėlokai atrašau, bet mūsų artimieji gyvi būdami linki mums laimės ir džiaugsmo. Manau, kad ir po savo mirties jie mums nelinki atsisakyti gyvenimo džiugesio. Todėl manau, kad jai pačių emocinė būklė leidžia švęsti vestuves, tai tą ir reikėtų padaryti. Įsivaizduokite, ką jums į klausimą "ar vis tiek švęsti vestuves?" būtų atsakęs mirusysis.
Atsakyti
Jokių kalbų negali būti dėl šventimo, kai išeina patys brangiausi žmonės - Mama arba Tėvas. Tai butų ne šventė, o kančia, bent man.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aniri89: 15 rugpjūčio 2013 - 12:22
Reikia Jūsų patarimo. Situacija tokia. Mano mamai ir tėčiui birželio 6 d. sukanka 60 metų, šventė suplanuota, svečiai sukviesti, viskas užsakyta. Šventė svarbi ne tik dėl dvigubo jubiliejaus, bet ir todėl, kad mama ir tėtis labai neturi sveikatos - mama ką tik po širdies operacijos, tėtis šiuo metu gydosi 4 stadijos vėžį. Planavom, kad gal atšaukti viską, bet tėtis buvo prieš - gyventi reikia dabar , vieni miršta, kiti gimsta, gyvenimas dėl ligų nesustoja. Taigi nutarėm nieko neatšaukinėt, tėvai mano alkoholio nevartoja o ir šiaip ne;labai linksminasi nešoka tiesiog negali, bet visada visuose baliuose yra komapnijos sielos, komunikabilūs, bendraujantys, taigi visi laukai šios šventės, galimybės pabūti kartu, pabendrauti. Viskas kaip ir būtų gerai, bet vakar sužinojom, kad po antro insulto silpna yra mano močiutė-mamos mama. Ką daryt? Gal išgyvens iki birželio, o gal jau ir ne. Pagal dabartinę situaciją, gyvens apie mėnesį. ŽINAU, KAD REIKĖTŲ VISKĄ GAL ATŠAUKTI, BET... mano tėvai irgi silpnos sveikatos ir taip pat klausimas, kiek gyvens. Žiauru, bet tokia realybė. Aš šventės atšaukti nenoriu, noriu kad jie kartu jaustųsi mylimi, gerbiami, kad suprastų, kokie svarbūs ir reikalingi ne tik mums su sese, bet ir kitiems. Tačiau kas bus, jei močiutė numirs likus mėnesiui ar savaitei????? ką jūs darytumėt??? verysad.gif
Atsakyti