Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvės ir laidotuvės

Sveikos merginos. Nežinau net kaip pradėti. Su MB suplanavom vestuves birželio 2 d. Jau daug ką užsakėm, nes ruoštis pradėjom prieš gerą pusmetį. Ir kaip perkūnas iš giedro dangaus visai nemaloni žinia - mirė mano MB tėvukas verysad.gif Aišku ši žinia sukrėtė visus, nes mirė visai netikėtai, nei sirgo nei ką, ištiko insultas ir per parą žmogaus netekom. Dabar labai prasta situacija ir su vestuvėmis, reikia ar atšaukti ar nukelti. Net negaliu su MB nieko aptarti, tėvai jo gyveno Anglijoje, tai šiuo metu jis tvarko visus dokumentus ten, nežinia dar kaip čia bus su laidotuvėm, visai nesmagu man net tokią temą užvedinėt apie vestuves. Prašau jūsų patarimo verysad.gif Gal kam buvo tokia ar panaši situacija.
Atsakyti
QUOTE(andida @ 2012 03 20, 16:51)
Sveikos merginos.

Tik pasitikslint pradziai noriu - mire Tavo busimojo tevas, ar senelis?
Jeigu tevas, vestuves tikrai deretu nukelti bent jau iki rudens (tiktu nebent paprasta metrikacija, jei labai reik ar norisi).

Jeigu senelis - teks kiek luktelt Tau paciai, ir tada pasisneket su busimuoju, ka jis galvoja. Kadangi laiko nemazai, tai tiek pavelint, tiek ir atsvest siaip jau butu galima.. Aisku, viskas priklauso nuo to, kaip jauciasi artimieji.

As musu situacija su MV seneliu aprasiau ankstesniame psl.
Atsakyti
QUOTE(aridax @ 2012 03 21, 11:51)
Tik pasitikslint pradziai noriu - mire Tavo busimojo tevas, ar senelis?
Jeigu tevas, vestuves tikrai deretu nukelti bent jau iki rudens (tiktu nebent paprasta metrikacija, jei labai reik ar norisi).

Jeigu senelis - teks kiek luktelt Tau paciai, ir tada pasisneket su busimuoju, ka jis galvoja. Kadangi laiko nemazai, tai tiek pavelint, tiek ir atsvest siaip jau butu galima.. Aisku, viskas priklauso nuo to, kaip jauciasi artimieji.

As musu situacija su MV seneliu aprasiau ankstesniame psl.



Mire mano busimojo vyro tevukas, vat ir as manau kad bent pusmeciui reikes nukelti vestuves. Siandien buvau pas kuniga su juo pakalbejau apie sia musu situacija. Kazkokiu tai nurodymu is jo puses nebuvo, pasake viskas priklauso nuo busimojo vyro, kaip jis jausis ir kaip jausis jo seima bei artimieji.
Atsakyti
Istiesu labai nemaloni tema si. verysad.gif
Mes planavome vestuves siai vasarai. Praktiskai viskas buvo uzsakyta - restoranas, muzikantai... Staiga pakirstas insulto mire MB tevelis. Aisku visi mes soke, labai geras zmogus jis buvo, daznai imdavau pavyzdi is jo. Bet musu vestuviu sprendimas buvo toks: mes atsisakeme baliaus, gyvos muzikos, zodziu visos pompastikos.
Liko tik vestuviu ceremonija, musu dvieju fotosesija bei vakariene restorane teveliu, liudininku bei poros artimiausiu mums zmoniu tarpe (10 zmoniu isviso). Kita diena isvyksime i kelione. Si sprendima priememe pasvere visus pliusus ir minusus. Ir tai tikrai nereiskia, kad nemylejome tevelio, arba negerbiame jo... Jis gyvena musu sirdyse.
Atsakyti
..kaip tik tokia situacija atkeliavo ir pas mus.. uzvakar mano mociutei buvo insultas, ji dbr guli ligonineje... ir neaisku kaip ji, ar pasatisys, ar kaip.. aisku labai tikimes, kad pasitaisys... tikiu smile.gif
o musu vestuves birzelio 1 d. viskas uzsakyta.... o mociute taip lauke tu vestuviu musu...
o sesuo man pasake "ir dar cia tos tavo vestuves.." .. jauciuosi tokia kalta.... verysad.gif
bet vestuviu neatidesim... gyvenimas tesiaisi, manau mociute pasitaisys i gera... labai tikiu..
Atsakyti
QUOTE(akutivo @ 2012 05 03, 14:40)
..kaip tik tokia situacija atkeliavo ir pas mus.. uzvakar mano mociutei buvo insultas, ji dbr guli ligonineje... ir neaisku kaip ji, ar pasatisys, ar kaip.. aisku labai tikimes, kad pasitaisys... tikiu smile.gif
o musu vestuves birzelio 1 d. viskas uzsakyta.... o mociute taip lauke tu vestuviu musu...
o sesuo man pasake "ir dar cia tos tavo vestuves.." .. jauciuosi tokia kalta....  verysad.gif
bet vestuviu neatidesim... gyvenimas tesiaisi, manau mociute pasitaisys i gera... labai tikiu..

Kur tu cia dabar i tokia tema ilindai verysad.gif
Pasitaisys tikrai tavo mociutes sveikata, pamatysi viskas bus gerai 4u.gif O i replikas visokias tai maziausiai kreipk demesi, nors kazkaip be rysio visai pasake... g.gif unsure.gif
Atsakyti
oj mergaitės, ir mūsų situacija ne kažkokia. štai istorija:

Mano porą metų vyresnė sesuo serga jau 10 metų, bet aš visą laiką pergyvenau širdy, ir vestuvių norėjau labai kuklių, nes ji jau kuris laikas lovoje, ir šnekėdavo silpnai, ir pati visa silpnutė, aišku, apsipratom per tą laiką su ligą, bet vistiek skaudu ir man ir tėvam. tuo tarpo mano jaunasis labai giminiškas, svajojo visada apie vestuvių balių, nu ir aš nusileidau, pradėjom viską organizuot (sodyba, muzikantas, vedėjas, nors man bloga pagalvot išvis apie tokias vestuves, su tetom ir t.t., suklydau, kad nusileidau, nes dbr savo bloga nuotaika ir "man tas pats" ir jam šventę sugadinsiu)
tai va, bet vestuvės liepą, o dabar mano sesutei smarkiai pablogėjo, išvežė į slaugos ligoninę ir jau jokio gydymo, ji viską reaguoja, tik jau nešneka, ir nežinia, kiek čia tęsis taip, ar savaites ar metus...
ką daryt su tom vestuvėm, man ir tėvai sako neatšaukt, ir vyras sako "gi žinojot, kad pablogės", o viduj taip negera...
neįsivaizduoju žodžiu, prikvieta tų giminių 50, ir iš užsienio atvažiuoja, košmaras
Atsakyti
QUOTE(Snaily @ 2012 05 03, 17:09)
Kur tu cia dabar i tokia tema ilindai  verysad.gif
Pasitaisys tikrai tavo mociutes sveikata, pamatysi viskas bus gerai  4u.gif O i replikas visokias tai maziausiai kreipk demesi, nors kazkaip be rysio visai pasake... g.gif  unsure.gif



Nu matai radau, tokia tema, atitinkancia.. smile.gif uztat ir pasidalinau.. turbut norejau, kad kasnors pasakytu, kad nesijausciau kalta.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fortun@ @ 2012 04 01, 16:31)
Si sprendima priememe pasvere visus pliusus ir minusus. Ir tai tikrai nereiskia, kad nemylejome tevelio, arba negerbiame jo... Jis gyvena musu sirdyse.
aš manau, kad šis sprendimas yra vienas teisingiausių 4u.gif
mano vestuvės taip pat buvo palydėtos laidotuvių verysad.gif ilgai svarstėm, galvojom, galų gale kreipiausi patarimo į savo a.a babytę 4u.gif čia kaip senais laikai, kai patarimo kreidavosi į giminės seniausiąjį. Man babytė pasakė- jauni gyvena savo gyvenima, senimas- savo ir jeigu žmogus, sulaukęs garbingo amžiaus yra protingas, įgavęs patirties, jis tikrai nesupyks, kad žengsite savo, kupino vilčių ir džiaugsmo keliu. Taigi, atšokdami vestuves, mirusiojo tikrai neįžeisite, o aplinkiniai neturėtų rūpėti, nes gedulas ne paroda, gedėti reikia širdyje....
Atsiminsiu visą gyvenimą šituos žodžius, mes savo vestuves atšokome, jau nemažai metų praėjo.

p.s nors sutinku, kad galite patirti aplinkinių spaudimą. Mūsų atveju buvo taip, jog artimieji (ir beje, ne patys artimiausi blink.gif sugebėjo net vestuvių dieną išsireikšti, jog esą nebuvo padoru taip anksti kelti doh.gif bet taitik jų žodžiai jų sąžinei doh.gif

šią vasarą tuokiasi abu mano broliai ir še tau- abu bočeliai prie mirties...tai negi viską atšaukti... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stikliukė: 12 gegužės 2012 - 09:32
mano MB senele ypac garbaus amziaus beveik 100 metu , nors neguli "patale" bet mes su MB irgi pamastome ne duok Dieve kas su senele nutiktu verysad.gif
Atsakyti
Dar daugiau nei prieš metus pati ieškojau čia patarimų.. visgi vyro tevelis mire likus maziau nei 3 menesiams iki vestuviu. ka tik paminejome jo mirties metines. sprendima buvo tada sunku priimti, ar tuoktis, ar nukelti, bet situacija buvo tokia, kad sirgo labai ir mano mociute ir dede, a.a. jiems jau dabar, ir atrode, kad jei nukelsim, vel bet kada istiks nelaime. pasirinkome ramu varianta,- susituokeme baznycioje ir pavakarieniavome su artimiausiais, ir teveli pagerbeme. nemanau, kad nusidejome, ar parodeme nepagarba, ir vyras taip norejo, ir jo mama. o ta diena zinoma, neapsiejome be susigraudinimo asaru, kad tevelio nera salia, bet visgi tikiu, kad ta diena jis buvo su mumis.
Atsakyti
labas mergaites smile.gif

zinokit ir mes turime lb panasia situacija. Iki musu vestuviu liko 25 denos man rodos, o maniskio tetis ligonineje atsidure, skrandzio vezys itariamas, bet neaisku ar piktybinis ir kiek issipletes.. nznau ka daryti, maniskis sako neatsaukti vestuviu nes nereikia guldyti zmogaus i graba kol jis dar nemires, bet sako nors ir bus blogai vis tiek susituoksime bet sventes nebus.... nznau as blogai jauciuosi, atrodo tas jausmas kad negaliu net i nusijuokti yra... Gal ka patartumete? verysad.gif
Atsakyti