Įkraunama...
Įkraunama...

Žaislai 4-5 metų vaikams

Mergaites, pasidalinkit idejomis ir patirtimi, ka dovanoti tokio amziaus vaikams?

Turiu mergaite, bet ir berniukiski zaislai irgi domina.

Kelias idejas turiu, bet gal Jus idomesniu pasakysit 4u.gif , be to man dar mociutems reikia pasufleruoti.

Kol kas spejau uzsisakyti tik viena Barbie lelyte TOKIA

O kadangi netrukus po Naujuju metu dar ir 5-metyste svesim, tai reikia dvigubai daugiau ideju smile.gif Kokiu 5-6 stambesniu dovanu.

Is leliu turim BB ir Chou-chou, Bratz (nesidomi). Virtuvele turim, LPS irgi daug.


Atsakyti
sveiki,na ir manoji tokio amziaus,zaislu kaip ir turi visus imanomus,bet nori ji,dar po 10 tokiu paciu,tik spalvos gali keistis:)
bet as jai pirksiu dovanom manau drabuziuku lelems,pataliuka lelei,puzles,knygas,nebezinau ka dar galeciau nupirkt,per daug jau turi ir nebeidomu jai,taigi ir bus smulkmenos,nes ner ka pirkt,o Jus galite vezima lelei irgi rubu,lego,dvirati gal didesni jei isaugat ar paspirtuka,o gal rieducius arba nusivest i vandens parka,net ir nezinau,arba sakykim sokiu kostiuma ir leit i sokius,suknele pasipuost gimtadieniui.
Atsakyti
mano tai vis praso leles princeses, baldu lelems, drabuziuku as pati pasiuvu ar numezgu smile.gif dar svajoja apie leliu nama 4u.gif
Atsakyti
Manau kad tokio amžiau mergaitei galima ir koki papuošala padovanoti,ir nebutinai iš tauriujų metalų smile.gif
Atsakyti
Berniukam mes neseniai atradom nerealius žaislus - konstruktorius Meccano

http://www.meccano.com/products/build/

Čia yra visokio amžiaus vaikams thumbup.gif
Mano keturmetis tiesiog neatsitraukia lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Jolancike @ 2009 11 14, 21:56)
Berniukam mes neseniai atradom nerealius žaislus - konstruktorius Meccano

http://www.meccano.com/products/build/

Čia yra visokio amžiaus vaikams  thumbup.gif
Mano keturmetis tiesiog neatsitraukia  lotuliukas.gif


atrodo labai šauniai. o kur jų galima įsigyti?
Atsakyti
Maniškė ir panašaus amžiaus. Turi ir viską, kas tik įmanoma: džipą su akumuliatorium, dviratį, kalbančią lėlę, vežimus net 2, lovytę lėlei, virtuvę, pianiną ir t.t. Labai sunku ką ir naujo sugalvoti. Dabar fotoaparato užsimanė, tai teks pirkti skaitmeninį vaikišką smile.gif Dar labai mėgsta knygutes su užduotėlėmis
Atsakyti
QUOTE(Jolancike @ 2009 11 14, 21:56)
Berniukam mes neseniai atradom nerealius žaislus - konstruktorius Meccano

http://www.meccano.com/products/build/

Čia yra visokio amžiaus vaikams  thumbup.gif
Mano keturmetis tiesiog neatsitraukia  lotuliukas.gif



QUOTE(muminukas @ 2009 11 15, 13:22)
atrodo labai šauniai. o kur jų galima įsigyti?


tikrai atrodo viliojantis žaislas thumbup.gif ir mane domina ar čia reikia užsisakyti iš užsienio, ar ir pas mus galima rasti g.gif kaina nelabai kandžiojasi? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolancike @ 2009 11 14, 21:56)
Berniukam mes neseniai atradom nerealius žaislus - konstruktorius Meccano

http://www.meccano.com/products/build/

Čia yra visokio amžiaus vaikams  thumbup.gif
Mano keturmetis tiesiog neatsitraukia  lotuliukas.gif

Geruliai- pasak mano sūnaus, taigi ir mane domina kur rast pirkt juos... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 11 15, 13:22)
atrodo labai šauniai. o kur jų galima įsigyti?



QUOTE(edvina @ 2009 11 15, 17:42)
tikrai atrodo viliojantis žaislas thumbup.gif ir mane domina ar čia reikia užsisakyti iš užsienio, ar ir pas mus galima rasti g.gif kaina nelabai kandžiojasi? blush2.gif



QUOTE(ausriukas_ka @ 2009 11 16, 19:20)
Geruliai- pasak mano sūnaus, taigi ir mane domina kur rast pirkt juos...  blush2.gif


Lietuvoje šitais žaislais prekiauja Limpopo parduotuvės, daugiau niekur nemačiau. Mes ten ir pirkome. Aišku, galima pirkti ir internetu, yra Ebay ir daugumoje internetinių parduotuvių, prekiaujančių žaislais. 4u.gif

Va šitokį Meccano mes pirkom šeštadienį Akropolio Limpopo už 62,30 Lt, be nuolaidos jis kainuoja 89 Lt.
Atsakyti
ai, tai dar visai padori kaina, ne kosmosas smile.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 11 17, 19:43)
ai, tai dar visai padori kaina, ne kosmosas smile.gif aciuks.gif


Brangiausius mačiau už 259 ir 279 Lt be nuolaidos, bet ten jau patys didžiausi rinkiniai nuo 8 metų mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolancike: 17 lapkričio 2009 - 19:55