Įkraunama...
Įkraunama...

Žaislai 4-5 metų vaikams

Sūnus panašų konstruktorių jau turi...

Aš tai planuoju senelio paprašyti traukinuko medinio su raidelėmis arba kokio muzikinio žaisliuko (iš čia) Ir mokinsimės žodelius dėliot, ir muzikuosim smile.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
man ir reiktu dovaneles 4.5m. mergaitei, ir niekaip nesugalvoju ka jai nupirkti.. labai megsta ivairias lavinimui skirtas knygutes, bet kad ji ju jau ir taip daug turi, leles nelabai domina, iskart nulauzia joms galvas biggrin.gif o ir siaip daug ivairiausiu zaislu turi, net neisivaizduoju kuo sikart per kaledas nustebint... gal galit kas patart? 4u.gif
Atsakyti
mano tokio amžiaus sūnui tai reikia tik LEGO. nu ir Bakuganų prašo, tai Kalėdoms tik tuos dalykus ir gaus. su Lego fantazija neišsenkanti, tik pirk, tų rinkinių įdomiausių begalė.
Atsakyti
QUOTE(klefija @ 2009 11 18, 19:38)
sveikutes 4u.gif
man ir reiktu dovaneles 4.5m. mergaitei, ir niekaip nesugalvoju ka jai nupirkti.. labai megsta ivairias  lavinimui skirtas knygutes, bet kad ji ju jau ir taip daug turi, leles nelabai domina, iskart nulauzia joms galvas biggrin.gif o ir siaip daug ivairiausiu zaislu turi, net neisivaizduoju kuo sikart per kaledas nustebint... gal galit kas patart? 4u.gif


O mano "persijungė" neseniai į Barbes, tad dabar turiu iš ko rinktis - jai reikia Barbės su sparnais, Keno, mašinos. Galvoju, kad ir baldų neatsisakytų. Ir labai vertina lėlių drabužius.

Žaidžia su LPS, tačiau nieko naujo didelio šiemet neplanuoju pirkti, nebent tik gyvunėlį, kuri galima puošti lipdukais ir dar ten kažkuo.

Taip pat nusprendžiau, kad užsakynėsiu Lego. Pora rinkinukų. Bet net nežinau, ar ji žais su jais.

Dar yra idėja pirkti lėlės galvą šukuosenoms daryti. Pernai dukterėčiai padovanojo tokią, bet dar ir su rankomis (ir su daugybę aksesuarų), tai maniškė buvo sužavėta. (ir man pravertų, nes dar neviską išmokiau daryti smile.gif)

Žiūrėjau dar į interaktyvius gyvūnus, tačiau nežinau, ar verta. Turiu omenyje TOKĮ , jis augantis ir vardą "išmoksta" sakyti, bet vis tiek galvoju, kad primityvus tokiam amžiui.

Kol kas tiek idėjų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jelenka: 20 lapkričio 2009 - 07:15
QUOTE(Jelenka @ 2009 11 20, 07:14)
Žiūrėjau dar į interaktyvius gyvūnus, tačiau nežinau, ar verta. Turiu omenyje TOKĮ , jis augantis ir vardą "išmoksta" sakyti, bet vis tiek galvoju, kad primityvus tokiam amžiui.

Kol kas tiek idėjų.

turim tokį, jis to nevertas schmoll.gif pirkau Jonely už 70 lt, ir tai manau neverta buvo. visų pirma jis be proto sunkus - vaikas jo nepakelia. ta visa elektronika mechanizmai viskas sveria. su tais vardais irgi nežinau, per kompą prie jo kažkaip reikia ten jungtis instaliuotis. ir bent mūsiškis kalba vokiškai, tai vaikui nulis emocijų ką jam ten pasakoja. o šiaip...paloja, pasididina, tą kaulą "pačiulpia" ir visas įdomumas... nepatariu jam leisti tokius pinigus.
maniškiai dar gaus Kalėdoms lietuviškus kompus - sūnus tą sudėtingesnį su spiderman, o dukrytė mažesnė tai tris paršiukus. va čia tikiuosi bus to verta investicija ax.gif
Atsakyti
Mamos, patarkit?

turim 5 metuku dukterecia! ka padovanoti jai?
Patys vaiku neturim dar - tai nelabai isivaizduoju ko noretu... g.gif
Knyguciu turi per akis, lelem nezaidzia (apskritai, is zaislu amziaus jau isaugo kazkaip per greit - sako meskiai ir leles, tai jau leliukam tik, o as jau didele doh.gif ) Kompiuteri vaikiska gavo pernai metais... Rupi puostis labai - karoliai, ziedai visokie, kosmetika dekoratyvine doh.gif .... Bet nenoriu, kad per anksti Olialia taptu, kad vaikyste dar pasidziaugtu...

Turim tokia unikalia mergaite.... smile.gif
Atsakyti
Aš tokią irgi turiu lotuliukas.gif Turim visko : lėlės-kūdikiai jai neįdomūs, nors turi ir Baby born, ir Anabelę, ir dar lėlių, vežimus du - nedomina nei sportinis, nei gulimas. Dar su barbėm pažaidžia, bet per gimtadienį padovanotas barbių namas ir mašina nedažnai sulaukia jos dėmesio. Labiau rūpi puoštis, dažytis, nors mum dar tik keturi su puse. Nu neišmanau ką padovanot, ponių, šuniukų, littlest pets shop irgi turi visą kolekciją su namu. Ir visteik nelabai žaidžia. Galvoju gal koks lego rinkinys sudomintų, tik mergaitėm nelabai yra pasirinkimas verysad.gif Broliui dvyniui Lego city rinkinys jau nupirktas - didžiulės remonto dirbtuvės thumbup.gif Bet mergina tai tikras galvos skausmas doh.gif
Atsakyti
Ech mes irgi turime problemu su dovanomis, nes nebeįmanoma kuo nors nustebinti. Tuoj gimtadieni 5 svesim, tai gaus riedučius, lego, auskariukus, apvalų akva su dviem žuvytėm (čia visų - mūsų ir svečų dovanos), per Kalėdas dar susirinks kokių smulkmenų. O šiaip iš visų gautų dovanų kol kas labiausiai pasiteisino lėlė Anabelė (žaidžia nuo metukų), o nepasiteisino akumuliatorinė mašina doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fleita: 11 gruodžio 2009 - 11:10
na as saviskei kuri turi daugiau negu rekia,nupirkau,puzle bapuganu:)smile.gif:)daktaro zaidima,plastelino zaidima,knyga,ir uzteks:)gal kokiai kitai progai ka naujo isras:))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo z.lineta: 11 gruodžio 2009 - 11:44
QUOTE(euforbija @ 2009 12 09, 19:30)
Mamos, patarkit?

turim 5 metuku dukterecia! ka padovanoti jai?
Patys vaiku neturim dar - tai nelabai isivaizduoju ko noretu...  g.gif
Knyguciu turi per akis, lelem nezaidzia (apskritai, is zaislu amziaus jau isaugo kazkaip per greit - sako meskiai ir leles, tai jau leliukam tik, o as jau didele  doh.gif ) Kompiuteri vaikiska gavo pernai metais... Rupi puostis labai - karoliai, ziedai visokie, kosmetika dekoratyvine  doh.gif  .... Bet nenoriu, kad per anksti Olialia taptu, kad vaikyste dar pasidziaugtu...

Turim tokia unikalia mergaite....  smile.gif



as suku galva del tokios pacios.........jei kazka prisuksit, parAsykit...mano ideja kol kas mp3 grotuvas...nes dainos ir sokiai neatsiejama gyvenimo dalis tongue.gif
Atsakyti
ar 5m vaikui tiktų jau alias? žiūrinėjau alias junior, galvoju gal verta pabandyt nupirkt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristiniux @ 2011 09 18, 14:34)
ar 5m vaikui tiktų jau alias? žiūrinėjau alias junior, galvoju gal verta pabandyt nupirkt g.gif


Tiktų jei tik vaikas turės su kuo žaisti. Mano dukrytė gavo per 5-ąjį gimtadienį, tai labai patiko jai. Ir namie žaidėm, ir į darželį nešėsi. biggrin.gif
Atsakyti