Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėtojos"lobių" inventorizavimas

QUOTE(Toli @ 2010 01 31, 01:17)
Susivyniojau, vakar baigiau. Uzpildziau keturias dezutes, ir dar visoms keturioms dezutems laikyti nusipirkau tokia grazia deze su rozemis. Na greitu laiku pasimaivysiu.  tongue.gif



laukiu nesulaukiu doh.gif nors seile pavarvinsiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2010 01 31, 01:33)
laukiu nesulaukiu doh.gif nors seile pavarvinsiu wub.gif


Labas, padruske. 4u.gif Rodysiuosi, rodysiuosi. Atrodo, kad pagaliau suradau sistema savo siuvinejimo reikmenims laikyti, o dar ir savo siuvimo masinkai tasiuka issigyjau, tai busiu tokia organizuota siuvinetoja. biggrin.gif

Bliamba, norejau seller'io ID ideti, o parduotuve tuscia ano. blink.gif Na jei atsigaus anas, imesiu, nes manau, kad kaina labai gerai, praktiskai puse LT kainos net ir su siuntimu.
Atsakyti
Bet tokių siūlų, pirktų internetu, atspalviai gali kiek skirtis nuo tų, kurie pardavinėjami Lietuvoje, nes gamina tuos DMC skirtingose vietose (jau buvo atvejų, kai šitaip nusipirkusios siūlus merginos ieškojo konkretaus numerio ir kodo, kad galėtų baigti konkretų darbą).
Atsakyti
QUOTE(Zemugne @ 2010 01 31, 10:13)
Bet tokių siūlų, pirktų internetu, atspalviai gali kiek skirtis nuo tų, kurie pardavinėjami Lietuvoje, nes gamina tuos DMC skirtingose vietose (jau buvo atvejų, kai šitaip nusipirkusios siūlus merginos ieškojo konkretaus numerio ir kodo, kad galėtų baigti konkretų darbą).

aš turėjau patirties tame -siuvinėjau rinkinį kinietišką DMC siūlais ,jų liko ir pradėjusi siuvinėt namuką,nutariau sunaudot likusius siūlus,sunaudojau..o nusipirkus čia lietuvoj to pačio numeriuko siūlus atspalvis ryškiai skyrėsi,vienas gelsvai žalsvas ,kitas melsvai žalsvas ,ir gan ryškus skirtumas ,žodžiu, ryškiai matosi ,kad ne toks pats atspalvis,net įsižiūrėt nereikia.,bet kai pas mane ten tų žalių atspalvių milijonas ,tai suėjo ,net nesimato ,jei nežinai ax.gif ...o va dabar parvežė čia viena forumietė siūlų iš paryžiaus ,dasipirkau kokių trūko čia ,tai absoliučiai vienodi ,niekuo nesiskiria,visi atspalviai atitinka,taigi jei darbelyje svarbu atspalvis,geriau siuvinėt vieno pirkimo siūlais..
Atsakyti
Del atspalviu nesigincysiu. Man kazkaip tie siulai tokie ryskiai gaivus atrodo. O siaip as daugiau nedideliu/vidutiniu darbeliu megeja ir tuos siulus labiausiai pirkau, kad tureti. blush2.gif Na kam auksas, kam skudurai, kam antikvariatas, o mano silpnybe-pirkiniai siuvinejimui. Gal net labiau patinka nei siuvineti. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Toli @ 2010 01 31, 23:58)
Del atspalviu nesigincysiu. Man kazkaip tie siulai tokie ryskiai gaivus atrodo. O siaip as daugiau nedideliu/vidutiniu darbeliu megeja ir tuos siulus labiausiai pirkau, kad tureti. blush2.gif  Na kam auksas, kam skudurai, kam antikvariatas, o mano silpnybe-pirkiniai siuvinejimui. Gal net labiau patinka nei siuvineti. blush2.gif


na ka, diagnoze ryski lotuliukas.gif pala, tai tu dabar ir siusi dar? mirksiukas.gif galesi siules persisiut tasioko, geda man bus dar didesne blush2.gif
o del siulu apibudinimo...kazkur varpai jau skambino, kad sirdi tau paglosto zaluma wub.gif na dek, uzmusk cia mus savo kolekcija doh.gif

p.s jei kada atsibostu tau kolekcija, tai adreso nepamesk, negi geram daiktui leisi prazut lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 01 vasario 2010 - 17:07
Sveikos,

Va žiūrinėjau kasiulai.lt ir radau akciją -
http://www.kasiulai....ams-p-3578.html

*****, o aš praeitą savaitę sena kaina užsakiau sad.gif
Na ką... nieko jau nepadarysi smile.gif
Atsakyti
Dovyda myliu tavo tasiuka. Siandien graziai susilanksciau ir palinkejau sau, kad kuo greiciau tavo grozi issitraukciau. Man jis ziauriai mielas.

Zora abzora rodo savo atnaujinta kolekcija.

Beprotes inventorizacija. Pirma dalis...
Nemaza dali savo turto susikroviau i sias dezes. Specialiai pirkau skirtingas, nes taip idomiau. smile.gif
user posted image
Labiausiai del siuvinejimo issigijau nesenai siuvimo masina, o dar neseniau ir krepsi jai (as bename, tad daznai kraustausi, dabar bus 8 kartas per maziau nei 4 metus)
user posted image

O cia pati baltoji gulbe.
user posted image

Roziu dezeje laikau visa DMC kolekcija plius apie 30 silkiniu siulu.
user posted image
user posted image

Bijunu dezeje laikau schemu knygutes, atskiras schemas, siuvimo enciklopedija ir segtuva su man patikusiomis schemomis is mano perkamu siuvimo zunalu.
user posted image
Mano siuvimo bibilija, kuria da neteko pasinaudoti.
user posted image blush2.gif Na bet pirkau su 75% nuolaida... blush2.gif

To be continued... pavargau.




Atsakyti
TOLI ooohooo blink.gif Nu čia didžiausias lobis iš visų matytų thumbup.gif Ir dar ne pabaiga unsure.gif Dėžutės kokios rožinės wub.gif Kaip čia ir užmigt daba tiek pamačius g.gif
Atsakyti
Aciu, Tute,

Dezes is Dunnes, tos pacios didziausios ir tikrai dideles ir kokybiskos-10 euru, kitos 5 ir 7 eurai.

Ai, kaip bevaikei senmergei tai bent pazaisti yra su kuo bekaupiant ir berusiuojant savo zaislus. blush2.gif blush2.gif

O del rozines, tai nuosirdziai nekenciau jos, bet staiga kazkas nutiko mano senmergisam makufely ir eme ana man patikt. Ryskiai vaikeju. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Toli @ 2010 02 02, 22:58)
Aciu, Tute,

Dezes is Dunnes, tos pacios didziausios ir tikrai dideles ir kokybiskos-10 euru, kitos 5 ir 7 eurai.

Ai, kaip bevaikei senmergei tai bent pazaisti yra su kuo bekaupiant ir berusiuojant savo zaislus.  blush2.gif  blush2.gif

O del rozines, tai nuosirdziai nekenciau jos, bet staiga kazkas nutiko mano senmergisam makufely ir eme ana man patikt. Ryskiai vaikeju.  lotuliukas.gif

O ir man reiks Dunse pažėt. Čia Airijoj,jei kam kils klausimų. Aš galvojau tu čia kokių labai brangių užsitavarinai. Nu kaip už tokią kainą,tai labaaabai fainos. Rožinė irgi graži mirksiukas.gif Man tik įdomu,kaip tu į LT viską parsiveši,jei vdruk sugalvotum grįžti g.gif hihihi.gif
Atsakyti
apkakosim tema galutinai, alia mano mamukas ir tevukas cia sedi. jei kas priekaistaus, nusiimu triusikus ir prasom spardyti mano sedimaja. Ka tik pagimdytoja sudejo arklini siuntini ir kilas ar tai 2 eurai ar panasiai. na zinai, kad ir 50 kilu uz tokia kaina persisiusti-niekis. smile.gif Na as kaip linkusi i statistika apie grizimus n kartu galvojau, tai mane kad ir brangiausi grizimai i LT negasdina-maximum 5 eurai uz kg.

Labai labai atsiprasau uz off topic'a. 4u.gif
Atsakyti