Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėtojos"lobių" inventorizavimas

QUOTE(tute28 @ 2010 02 03, 00:50)
Kaip čia ir užmigt daba tiek pamačius g.gif


gerai, kad aš prieš miegą neprisižiūrėjau, bo dabar ir taip iš galvos nebeišeis tos dėželės blink.gif ir ką dabar daryt? nooooooooriu ir aš tokių lotuliukas.gif

Toli, bet turtelis, tai ohoho thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Toli @ 2010 02 03, 01:36)
Dovyda myliu tavo tasiuka. Siandien graziai susilanksciau ir palinkejau sau, kad kuo greiciau tavo grozi issitraukciau. Man jis ziauriai mielas.

Zora abzora rodo savo atnaujinta kolekcija.




na smagu, kad patiko blush2.gif

na bet turtas tai joooooooooooooooo doh.gif dabar lauksiu nesulauksiu kada tau ta kolekcija nusibos lotuliukas.gif

o jau masina kokia faina isigijai thumbup.gif mano tai sena senutele, tai matei, kaip kartais nenori siut, bet as ja paprievartauju ir vis tiek pribaigiu, ka sugalvojus, reiks ir man pamastyt apie nauja g.gif ar brangi?

o jau dezutes!!! gal tu tik siulus rodyk, nes cia zinok jau daug norinciu ir svajojanciu atsiras lotuliukas.gif lauksiu tesinio, su seile nukarusia mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, siuvinėtojos 4u.gif

Na, kaip ir žadėjau, rodau savo kuklų turtelį. Šiandien atsiėmiau siuntinėlį kuriame buvo:
http://public.fotki....i/dscn2708.html

Keletas siūlelių, dėžė jiems, siūlų ritės, siūlų nr. lipdukai, trijų rūšių medžiagos (raudona, rožinė ir balta), karoliukai, pora atvirukų ruošinių. Na šiek tiek Valentino dienai ruošiuosi ax.gif

O pridėjus jau turėtus siūlelius išėjo toks turtas:
http://public.fotki....2710.html#media
http://public.fotki....2711.html#media

Siuvinėju dar tik antrą darbelį tai nedidelis jis. Spalvelių yra dar tik 55. Turiu tik pora žurnaliukų. Medžiagas sudėjau į įmautes ir susegiau į papkę. Ten kur matosi dėžutė žalia, planuoju laikyti siūlelių galiukus likusius, galvoju nusipirkti maišelių tų permatomų ir ten laikyti smile.gif AIj dar nesimato markeris nuplaunamas, jis būtent toj dėželėj...
Na labai smulkiai čia viską aprašiau blush2.gif

Kai tik papildysiu turtelį - vėl pasirodysiu ax.gif
Atsakyti
O as visai pamirsau pasidemonstruoti ka gavau dovanu is amerikos bigsmile.gif
user posted image

dar gavau ir paprastu siulu, bet jie jau sudeti i maiselius, pasirodau tik siuos 4u.gif
Atsakyti
[quote=e.meskine,2010 02 05, 13:38]
O as visai pamirsau pasidemonstruoti ka gavau dovanu is amerikos bigsmile.gif



Vau bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Oho ir kas buvo toks gerulis ir tau tiek siūliukų pridovanojo??? thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
na ,jei visos rodosi savo turtus tai ir aš pasirodysiu,tik neišėjo visko nufotkint nes fotikas išsikrovė lotuliukas.gif ,tai nebus didelio rėmo,markerių,schemų ir žurnalų ,kurių turiu apie30,gal ir daugiau ,neskaičiavau 4u.gif,DMC paletės ,veltinio atraižėlių ir kitų smulkmenų... ,tiesą sakant gal ir nebeatsimenu ,ką dar turiu iš šito pamišimo liudijimų lotuliukas.gif lotuliukas.gif
viskas kartu
user posted image

medžiagytės
user posted image

siūlai devyniems darbams
user posted image

siuvinėjimo enciklopedija ,plastikinė kanva,atvirukai,dėžutės siūlams trys
user posted image

rėmas ,patogus siuvinėti sėdint,nes pakišamas po koja,dėžė ,kurioje l;aikai schemas medžiagas ir siūliukus darbams
user posted image

DMC siūlų atsargos sausainių dėžutėje ,čia jos dar sumažės ,kai baigsiu namelį,o jo tik pusė išsiuvinėta
user posted image

adatinė ,lupa ir smulkmė visokia
user posted image

lenta magnetinė schemai prilipdyt
user posted image

na va gal ir viskas...truputį čia nekukliai išėjo ,bte kad tiek turto turiu ,tai ir rodausi blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Jetus,koks didelis turtas bigsmile.gif blink.gif thumbup.gif Uzpavydejau juodai blush2.gif Tikriausiai su tuo remu ir siuvineji visus darbelius?Ar labai patogus,nenuslenka jis? ax.gif
Atsakyti
Zundyte, ir tu žiūriu prei gopšuolių tongue.gif O siūliukus čia kažkokius rinkinukus pirkai,kads daug vienodų spalvyčių g.gif

Oi laukiam laukiam mes žoros apžoros Toli antros dalies turto. ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Ingius272 @ 2010 02 06, 13:20)
Jetus,koks didelis turtas bigsmile.gif  blink.gif  thumbup.gif Uzpavydejau juodai blush2.gif Tikriausiai su tuo remu ir siuvineji visus darbelius?Ar labai patogus,nenuslenka jis? ax.gif

su tuo rėmu didesnius darbelius siuvinėju,didelius -su dideliu rėmu o ,mažus -su mažu lankeliu,taikau pagal dydį darbelio..o tas pakišamas po koja rėmas labai patogus ,galima nusistatyt kokį reikia aukštį,pasvirimo kampą ,atsisėdu netgi lovoje ir siuvinėju...labai fainiai thumbup.gif

QUOTE(tute28 @ 2010 02 06, 13:33)
Zundyte, ir tu žiūriu prei gopšuolių tongue.gif O siūliukus čia kažkokius rinkinukus pirkai,kads daug vienodų spalvyčių g.gif

nu reikia prisipažint ,kad tikrai esu prie tokių gobšuolių,bet gerąją prasme blush2.gif :patinka paveiksliukas ,ir tikrai žinau ,kad jį siuvinėsiu ,tai siūlus nusiperku,iš kitos pusės juk krizė ,dabar dar galiu sau leist nusipirkt jų,nes turiu tam pinigėlių ,o jei paskui nebeturėsiu? tada ir siuvinėsiu iš atsargų ax.gif ,o kol viską susiuvinėsiu ,tai ir krizė baigsis lotuliukas.gif ,va tokia mano filosofija wub.gif ...o siūlai panašių spalvų ,nes supirkti
pagal schemas ,tai vadinasi ir turi derintis pagal paveiksliuko spalvas.....rinkiniai tik du ,Dimensions arkliai jūros pakrantėje ir taksiukas....
Atsakyti
Zundyt, o kur ta apvala su pasikniuku pirkai? ax.gif ir kainyte ar labai kanda?
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2010 02 06, 19:25)
Zundyt, o kur ta apvala su pasikniuku pirkai?  ax.gif ir kainyte ar labai kanda?

pirkau kasiūluose ,bet va ką tik pasižiūrėjau ,dabar neturi ,bet manau jei užsimanysi tai gali parašyt laišką savininkei,tikrai parūpins,aš irgi paprašiau ir atvežė,bet matyt ne vieną lankelį,nes kurį laiką dar buvo parduotuvėje tokių pačių,o daabr išpirko,nes tikrai patogu thumbup.gif ,o kaina tai nelabai maža,apie 80-90 litų berods mokėjau ,bet juk ne vieniems metams...o be to ,gal pasižiūrėk užsienietiškose parduotuvėse ,ten manau rasi,ir ten tikrai pigiau ,čia man ,be anglų kalbos žinių tenka mokėt daugiau...nu ką padarysi wub.gif
Atsakyti