Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėtojos"lobių" inventorizavimas

Zundyte, mačiau turi nusipirkus siuvinėjimo enciklopedja, tai norėjau paklausti kaip tau ji? daug naudngų patarimų? vnž, ar apsimoka ją pirkti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(i2kas @ 2010 02 06, 22:00)
Zundyte, mačiau turi nusipirkus siuvinėjimo enciklopedja, tai norėjau paklausti kaip tau ji? daug naudngų patarimų? vnž, ar apsimoka ją pirkti  4u.gif

man Kalėdų senis atnešė tą enciklopediją blush2.gif blush2.gif ...o šiaip tai žinok daug naudingo ten radau ir ne tik apie siuvinėjimą kryžiuku,labai noriu išmokt mereškuot(nežinau ,kaip kitaip vadinasi,tingiu dabar į tą knygą žiūrėt)tai ten radau aiškų aprašymą..mokykloje per darbų pamokas mereškavom,prisimenu ,kd labai patiko ir gerai sekėsi ,bet dabar nė kiek neatsimenu kaip tai daroma ,tikiuosi išmokt
žodžiu ten pasakojama apie įvairias siuvinėjimo technikas,ne tik kryželį....


o beje gi knygyne nueik ir pavartyk,ar būtų naudinga būtent tau ta knyga...tai ir žinosi pirkti ar ne... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(letena95 @ 2010 01 27, 15:58)
Sveiki nutariau nusipirkti visas DMC spalvas ir susidūriau su problema kur pirkti, kad būtų pigiau?
Turiu draugę Anglijoje, bet ji sakė, kad nelabai apsimoka..
Lietuvoje būtų labai didelė suma jei viena spalva 1,80 lt.
O gal palaukt kol krizė praplauks gal tada atpigs?




As ebay radus sita pardaveja
Jau rasiau kazkurioj temoj,bet cia matau, kad yra daugiau ieskanciu smile.gif
Siandien pagal apskaiciavima gimdyt turejau, bet nesiruosia grazuolis lauk. tai gal jau MB paguodos dovanos prasyt reikia blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(simon4 @ 2010 02 07, 01:30)
As ebay radus sita pardaveja
Jau rasiau kazkurioj temoj,bet cia matau, kad yra daugiau ieskanciu  smile.gif
Siandien pagal apskaiciavima gimdyt turejau, bet nesiruosia grazuolis lauk. tai gal jau MB paguodos dovanos prasyt reikia  blush2.gif  g.gif


Cia bobike yra, kiek pamenu is darbo Ebay laiku , ir padori bobike, esu is jos pirkusi.

mamulia, nesinervink, plyz. Kaip sumokejai? Davai pasakyk per Paypal, nors kol dirbau Ebay anos saskaita buvo tikrai tyra.
p.s mano lobiai bus continued, nors zundyte mane perspjove, nors tuo paciu pasijutau ne vienisa.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Toli: 07 vasario 2010 - 00:51
QUOTE(zundyte @ 2010 02 06, 14:08)





bigsmile.gif Na ir lobynas thumbup.gif Net uzpavydejau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Toli @ 2010 02 07, 00:38)
p.s mano lobiai bus continued, nors zundyte mane perspjove, nors tuo paciu pasijutau ne vienisa.



QUOTE(KristinuleV @ 2010 02 07, 09:52)
bigsmile.gif Na ir lobynas  thumbup.gif  Net uzpavydejau rolleyes.gif

na baikit merginos ,net gėda pasidarė blush2.gif ,kad gi specialiai čia lyderiaut nė nemaniau,po truputį susikaupė tas turtas,ir tikrai ne aš viena čia tiek turto turiu,gal tik ne visos pasirodo... blush2.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
maciau kazkuri turite dmc numerelius,tai vat perspet noriu,kad kiek veliau jie atsoka ir nukrenta,tad klijuoju as iskart su super glue...(as cia tik seip perspeju,kad gal iskart klijais klijuot).siulu galiukus as uzvynioju atgal ant rites.

lobynas mergos jusu suuuuper!!!!medziageles jus maiseliuose laikot? as vis perku po 50cm(plotis 1.50 cm),ir nesugalvoju kaip laikyti,kad nelabai susilamdytu ir pan...
Atsakyti
QUOTE(banni @ 2010 02 07, 12:34)
maciau kazkuri turite dmc numerelius,tai vat perspet noriu,kad kiek veliau jie atsoka ir nukrenta,tad klijuoju as iskart su super glue...(as cia tik seip perspeju,kad gal iskart klijais klijuot).siulu galiukus as uzvynioju atgal ant rites.

lobynas mergos jusu suuuuper!!!!medziageles jus maiseliuose laikot? as vis perku po 50cm(plotis 1.50 cm),ir nesugalvoju kaip laikyti,kad nelabai susilamdytu ir pan...

nu man per 1.5 metų,tik vienas numeriukas nukrito mirksiukas.gif mirksiukas.gif
o medžiagos kaip pirktos maišeliuose taip ir laikau blush2.gif ,nematau problemos jei persilenkia ,juk paskui viskas išskalbus išsilygina,nesuku smegenų dėl tokių smulkmenų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Toli @ 2010 01 27, 21:23)
Atsisiunciau visa kolekcija is Japonijos. Siulai ne padielkos, originalai. Matkelis isejo maziau nei 1 litas, jei gerai suskaiciavau, tai kazkur apie 90 centu. Ech kokd grozis.  biggrin.gif



Va va va smile.gif

As irgi radau, kad galima per ebay siustis ir tikrai gaunasi apie 90cnt cia jau su parsiuntimu. Raso, kad originalai ir Fr. Tai kodel neskirti ES? Ar spalvos nuo ES esanciu DMC paletes nesiskiria? Kaip kokybe? Ar tikrai DMC? Taip vilioja uzsisakyti, tik kadangi min 100vnt siulu, tai nemazai. Jei originalai tai tikrai verta smile.gif
Atsakyti
Na, iš patirties sakyčiau taip: tikrai DMC, tikrai kokybiški, tik nebūtinai gaminti Europoje ir atspalviai gali kiek skirtis. Tiesa, nebūtinai.
Atsakyti
QUOTE(Paaulinute @ 2010 02 05, 18:15)
Oho ir kas buvo toks gerulis ir tau tiek siūliukų pridovanojo???  thumbup.gif  drinks_cheers.gif


Uosvis lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Pasisekė ax.gif
Atsakyti