Įkraunama...
Įkraunama...

Patarkit nagų kramtukėms ir krapštukėms:)

sveikos,
labai stengiuosi atprasti nuo sio bjauraus yprocio 4u.gif bet vis dar retkarciais, ypac susinervinus, vel pakramtau blush2.gif
gal kas zinot kokiu ypatingu priemoniu nagams?
Atsakyti
Gal šitas tiks 4u.gif
Atsakyti
mačiau iš BŪK firmos yra nagų lakas kramtukams smile.gif bet nežinau, ar padeda, bet kelis litus tekainuoja, negaila bus, jei nepadės ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baltija: 27 spalio 2005 - 15:40
Pabandyk nueiti i kokia didesne vaistine ir ten nupirk nagu laka,o jis bus tuo efektivus kad bus kartaus skonio ir nesinores kramtyt nagu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2005 10 27, 16:01)




aciu, reiks nusipirkti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš pati taip pat ilgą laikąramčiau nagus, bet žinote ką aš padariau-nuėjau ir prisiauginau nagus, o akrilinių jau nesugrauši biggrin.gif , nes nagų graužimas yra daugiau psichologinė problema ir įpratimas, tai vat kurį laiką pabuvau su priaugintais ir man šis įprotis pasimiršo, o dabar turiu savo ilgus ir gražius nagučius.
Atsakyti
Na, aš irgi su ta bėda vargstu, bet tikiuosi, kad jau žengiu į išrišimą rolleyes.gif Tas kartus lakas bent jau man nepadėjo, gal tik pirmas keletą dienų. O labiausiai nepatiko, kad ruošiant maistą jis kartais apkarsdavo! doh.gif Neberasdama kitos išeities prisiauginau akrilinius. Manau, kad padariau klaidą pataupiusi pinigėlius ir nuėjusi pas ne pačią geriausią manikiūristę. Nagus tai "pylindavo" iki skausmo, odeles nutrindavo iki kraujo blink.gif , o paties nagu kitoj pusej buvo tokie nelygumai, kuriuose kaupdavosi nešvarumai. Tai man vis kildavo pagunda tuos nelygumus dantimis panaikinti, ko pasekoje lūžinėdavo tipsas blink.gif na, mėnesį vis dėlto ištvėriau, nagai truputį ataugo, dabar, tikėdamasi, kad tai paskatins nekramtyti, tepu juos nail teku ir laukiu stebuklo.

Uf, nu ir prirašiau... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(silver 27 @ 2005 10 28, 11:42)
Aš pati taip pat ilgą laikąramčiau nagus, bet žinote ką aš padariau-nuėjau ir prisiauginau nagus, o akrilinių jau nesugrauši biggrin.gif , nes nagų graužimas yra daugiau psichologinė problema ir įpratimas, tai vat kurį laiką pabuvau su priaugintais ir man šis įprotis pasimiršo, o dabar turiu savo ilgus ir gražius nagučius.


as irgi esu apie tai girdejusi...tikrai sake padeda...thumbup.gif
Atsakyti
nusipirkau ir as ta kartuji laka is buk serijos, bet labai jau jauciasi tas kartumas visur, kur tik su nagu prilieti...lupos, maistas...bet naguciai auga biggrin.gif tik svoris krenta, nes maistas kartus pasidare biggrin.gif biggrin.gif gal ir gerai biggrin.gif ir nagus turesiu ir svorio numesiu biggrin.gif
Atsakyti
aš irgi graužiau labai nagus ir dabar dar kartais pagraužiu blush2.gif bet tas lakas šiaip padeda tik tiek kai valgai tikrai būna nemalonus skonis jei netyčia prisiliečia
Atsakyti
svabiausia nesstresuoti...man cia taip buna, pastresuoji ir jau ziuri, kad nago neturi...bet toks gyvenimas, stresas visur sad.gif
Atsakyti
Vaje vaje, nusigrauzdavau nagus labai baisiai. Geda budavo kam ir rankas parodyti. Stengdavausi susikaupti ir auginti, bet nagai vistiek silpni budavo, sluoksniuodavosi, tai ir vel griauzdavau.. blink.gif
bandziau save skatinti nusipirkdama ivairiu dildziu laku ir pan.. Buvau Droge nusipirkusi kartu laka (apie 15lt), kartumas baisingas, bet vistiek, kai tik nenulakuodavau, tai iskart ir nugriauzdavau..

neistveriau ir prisiauginau geliu.
Kai susinervinu nukramtau ir ta geli.. Visai smagu - tokiais gabaliukais lupasi lupasi..
Bet kai pakeiciau kelis kart tipsus ir savas silpnas nagas dabar is viso suplonejes ir bijau, kad kita karta nebebus ant ko klijuot, labai saugau.. doh.gif

Gal kaip nors..

P.S.: mano tevas neissigyde sito iprocio... g.gif
Atsakyti