Įkraunama...
Įkraunama...

Patarkit nagų kramtukėms ir krapštukėms:)

as ta kartuji laka naudoju (pavadinimo neatsimenu, bet tas pigus is maximos) , nu yprocio jau po truputi atsisakau, nors pradzioj irgi rasiau, kad kartus, lupasi..tegu lupasi, ne karve kainuoja, dar karta nusilakuoji, o kartumas irgi duoda savo, nekisi nagu kur nereikia smile.gif taigi, manau, kad tik kantrybes reikia, ne is karto si liga pagydoma..bet as gyvas pvz kad isgydoma smile.gif
Atsakyti
man ta prolema jau baisiai kamuoja, niekaip negaliu atprasti. Atrodo savo isorei priekaistu neturiu, nu bet nagai..... blush2.gif baisus.
man padejo viena syk destytojos pastaba per paskaita, garsiai pareiske, tu ka kramtai nagus??? doh.gif is gedos galejau numirt. tai nuo tos dienos neberamciau. turejau super nagus ilgus.Bet ....po kurio laiko vel nukramciau. Tada nusprendziau pasidaryt akrilinius. Pusmeti stabiliai klojau pinigus ir rankos atrode liuks. Bet po to vel nukramciau, kai nusiemiau dirbtinius.
taigi dabar vel atejo nagu auginimo metas.... po vaikelio auginimo grizau i darba, reikia vazinet, bendraut su zmonem, pasiryzau uzsiaugint.nusilakavau bespalviu laku, pries kisant i burna pasiziuriu kad blizga, ir nekramtau, bent jau stengiuos. Viskas musu valioj, negi tokios mes silpnos. kad negalim atsikratyt bjauraus iprocio??? g.gif .
visoms kramtukems, apisprendimo ,valios, ir graziu naguciu. 4u.gif
soryy kad daug prirasiau wub.gif
Atsakyti
Mano klausimas gal ir ne visai į temą, bet turiu tokią problemą - mano kolegė labai graži, protinga moteris, bet kiekvieną dieną graužia nagus, sėdėdama darbe... Negaliu pakęsti to garso ir vaizdo, tikrai pykina... Tačiau nesinori imti taip tiesiai ir sakyti - BAIK! doh.gif
Kažin, ar įmanoma ką nors padaryti šiuo klausimu... gal kaip nors dviese diplomatiškai pasiūlyti - mano mama medikė, gal kažkaip privesčiau neįžeidžiant, kad priemones reikia naudoti ar kažką...
Atsakyti
Sveikos kramtukes, istoju ir as i jusu rateli biggrin.gif
Itariu nagu kramtymas paveldimas doh.gif Mano tetis neistraukdavo ranku ir burnos. O ir nemazai jusu sake ta pati. Man asmeniskai niekas nepadejo. Lakai- toks bjaurus dalykas, kad vyrui valgyti neimanoma pagamint, viskas tuo laku atsiduoda! O priauginti naguciai tik tam kartui. Tiesa, prisiauginus nagus mesytes aplink nagus "sutvarkau" ax.gif

QUOTE(Svaigule @ 2007 02 28, 12:36)
Mano klausimas gal ir ne visai į temą, bet turiu tokią problemą - mano kolegė labai graži, protinga moteris, bet kiekvieną dieną graužia nagus, sėdėdama darbe... Negaliu pakęsti to garso ir vaizdo, tikrai pykina... Tačiau nesinori imti taip tiesiai ir sakyti - BAIK! doh.gif
Kažin, ar įmanoma ką nors padaryti šiuo klausimu... gal kaip nors dviese diplomatiškai pasiūlyti - mano mama medikė, gal kažkaip privesčiau neįžeidžiant, kad priemones reikia naudoti ar kažką...


Sakyk nesakius- dzin jai bigsmile.gif Kai mano mama, o dabar vyras, pradeda priekaistaut- tik susipykstam doh.gif
Kazkur skaiciau, kad psichologo nuomone nereiketu pastebejimu daryti, o tiesiog pasiulyti kazkuo kitu uzsiimti. Ibruk jai i rankas koki zurnala paskaityt, bent kuriam laikui pailsesi nuo to vaizdo ir garso mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš nagų negraužiu (nes dantis nusilaužčiau), bet krapštinėju odeles, nagus, kažkokiu kitus daiktelius. Kaip man to atsikratyti? Odą kartais iki skausmo nulupinėju ir atrodo negražiai. Ką man daryti?
Atsakyti
Aš iš Eurokos nusipirkau laką kramtukam, labai padėjo, nes buvo tikrai labai labai neskanus ir dar ilgai burnoj tas skonis išlikdavo unsure.gif taip ir atpratau assa.gif bet vėliau tą likusį laką padovanojau draugei, tai dabar vėl... 000189.gif
Beje, jis kainavo apie 5 litus 4u.gif
Atsakyti
Aš irgi kramtau, ir mano dukra kramto, tai dabar abi lakuojamės tuo "skanumynu". tongue.gif
Atsakyti
Aš nuo vaikystės kramčiau nagus, šita yda man perėjo iš mamos... Tikrai būdavo baisu su draugas kurnors sėdint išsitraukt rankas iš kišenių ir parodyt nagus, nes matydavau kad jie juos pastebi... Tačiau dabar kažkaip pasistengiau ir susiėmiau nebegraužti nagu.. Jau praėjo keli mėnesiai, nagučiai gan dailiai auga, o kai matau kad jie vis gražėja, kad dėl jų jau nebėra jokios gėdos, nebėra noro net kramtyti ir sugražinti tų laikų, kai jausdavau diskomforta. smile.gif) ir visa tai tik valios pastangomis. Taigi mergaitės linkiu ir jum didelės valios bei kantrybės! ir po kurio laiko turėsit gražius nagučius, kurių nebenorėsit nukramtyt thumbup.gif thumbup.gif
P.S. Sorry, kad tiek prirašiau biggrin.gif
Atsakyti
As visada kramciau nagus,tyodel neturecjau graziu,gelinius uzsidejau,o va daba breketus uzdejo,tai noreciau nenoreciau,negaleciau kramtyt,tai jau nusiemiau gelinius,bandysiu savus augintis lotuliukas.gif
Atsakyti
as tai nuo vaikystes kramciau nagus... o dabar tai ne nagus kramtau o odeles aplink nagus....
daug ka bandziau... bet. kai labai norejosi tai ir kartusis lakas netrukdydavo.. cool.gif
Atsakyti
Nagus ir odeles kramciau apie 15 metu... Prisiaugindavau, tai su visais geliais/akrilais pavarydavau blush2.gif Bet kazkas atsitiko, jau keli menesiai, nei is sio nei is to, nustojau thumbup.gif Gal todel, kad su dvejais vaikuciais laiko nebeliko kramtymui.. nezinau biggrin.gif Dabar negaliu atsiziureti savo graziais nagais smile.gif
Sekmes visoms kramtukems smile.gif
Atsakyti
geriausias atpratimas nagu prisiauginimas, pati taip isigydziau sia sunkia liga ir isgydziau kelias savo klientes jos man pritare kad padeda thumbup.gif
Atsakyti