Įkraunama...
Įkraunama...

Įklotai - įdėklai į liemenėlę

Man labai bego pienas maitinat, tai kiek teko bandyt, labiausiai pasiteisino BabyOno naktiniai idekliukai, ir sugeria gerai, ir pro sona nebega.
Atsakyti
Man taip pienas nebego, kad ikloteliai nesugertu, del to ne vienos firmos nepavede.
Tommee tippee, johnsons ir libero man daugmaz veinodi. Tik nuo johnsosn spenelis aplipdavo pukeliais, o libero nepatiko, kad dezutej visi sugrusti palaidi, o ne steriliai supakuoti i maisiukus po 1 ar po 2. Visu siu firmu nepatinka, kad stori ir labai pastebimi per rubus, ypac, is po minkstesnes liemeneles. Chicco ir avent, kaip suprantu, tokie patys, todel nekyla ranka metyt pinigus.
Labiausiai patiko, nes ploniausi, Lansinoh.
Atsakyti
Nusipirkau Tommee Tippee ir Lansinoh , bet dar neisbandziau blush2.gif
Atsakyti
Išbandžiau šiuos įdėklus:
Nature Babycare - geri
Canpol - niekam tikę, kažkos nesusipratimas
Johnson baby - puikiai sugeria ir labai švelnūs, jokio apsipūkavimo. O va dar Maximoje akciją radau. Super bigsmile.gif
Atsakyti
avent naktiniai thumbup.gif
Atsakyti
Skaitau ir niekaip nesuprantu, kodel tokios skirtingos patirtys: isbandziau avent, Jonsons, canpol, chicco, dar kazkoki lenkiska pigu - nu visi veliasi apie kruti.

Man idealiausi Libero, nors jie ir storoki, bet nesivelia ne plaukelio, patys geriausi thumbup.gif
Atsakyti
Kolkas bandziau tik Canpol - kazkokie palaidi man jie, nepatiko- ir Libero - sie geresni uz Canpol, tvirtesni, tik, kad storoki g.gif Dar turiu Lansinoh dvi porytes, bet jus nebandziau - man labai dideli jie atrodo unsure.gif
Atsakyti
mano bandyti-
Canpol - visiška nesamone, aštrūs krašteliai ten kur lipni juosta, braižo krutinę, apsivelia pukais, nuiminėjant man kartais atplysta lipni juosta ir lieka ant liemeneles
Johnson - storoki, veliasi pukai
Avento - uzknisa kad yra lenkimosi žyme iki centro ten nera sugertuko, todel atrodo kad kiaurai bega
chicco - storoki...

pačius pirmus turejau kazkokius angliškus - tiko labai, bet tikra žioplė išmečiau dėžute nepagalvojus kad būna nekokybiškų ir dabar nebežinau kaip vadinasi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ravenė @ 2013 03 14, 14:20)
Išbandžiau šiuos įdėklus:
Nature Babycare - geri
Canpol - niekam tikę, kažkos nesusipratimas
Johnson baby - puikiai sugeria ir labai švelnūs, jokio apsipūkavimo. O va dar Maximoje akciją radau. Super  bigsmile.gif

man irgi johnson baby. bet man begdavo, kai budavau isvykusi, jei reguliariai maitindavau, tai nereikdavo.
Atsakyti
johnsons- dunaudojau kelias pakuote.. nepatiko. stori, veliasi doh.gif
tada tommy tipe.. patiko kad plonoki, kiekvienas atskirai bigsmile.gif
na ir pabandziau chicco wub.gif kolkas favoritai ax.gif
Atsakyti
man libero labiausiai patinka smile.gif
Atsakyti
Labiausiai patinka Lansinoh.
Atsakyti