Įkraunama...
Įkraunama...

Pagal ką renkatės vaikiną/vyrą?

Visi sako - "Žiūrėk į vidų, o ne į išorę", iš dalies sutinku, bet ne visiškai. Jei man nepatinka vyro išvaizda - nieko ir nesigaus. Labai kreipiu dėmesį į ūgį, sudėjimą, elgseną, svarbu, kad būtų geras humoro jausmas. smile.gif
Atsakyti
manau uz viska svarbiausi jausmai, nereiktu skubeti pasirinkti smile.gif Na zinoma turi demesio skirti i zmogaus isvazida ,bet daugiau ziurek i charakteri ir elgesi. mirksiukas.gif As pati turejau rinktis ,pasirinkau ta kuriam jauciau daugiau nei kitam,nepasigailejau.
Atsakyti
QUOTE(Clevermotherr @ 2012 06 20, 22:33)
Labai kreipiu dėmesį į ūgį,



niekada nekreipiau, bet niekada ir neturejau zemaaugiu, taciau visada sakiau, kad nu jau tik ne koks 2 metrinis, o se tau, kad nori... prisisaukiau butent toki biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(NakedA @ 2012 06 11, 15:07)
o man kazkaip su amzium kito kriterijai  g.gif  kai buvau -niolikine ,man patikdavo tamsus , auksti ,grazus vaikinai ,nesirinkdavau pagal charakteri ,svarbu mane "vezdavo" buvimas kartu  tongue.gif 
O dabar kai jau yra seima ir visa kita ,tai labiausiai vertinu 1- istikimybe ,2 - pasitikejima , 3- rupestinguma ir supratinguma ,o isvaizda nebesvarbi ,svarbu viduj koks zmogus ,ar nuosirdus ,ar geras tau .

Zinoma skiriasi kriterijai, kai esi -niolikos ir velesniame amziuje smile.gif Blogiausia, kai nuo mokyklos laiku kaikurie vaikinai taip ir nesuauga ir nesupranta, kad neuztenka buti tuo ,,klubu berniuku", kai 30 ant nosies.
Atsakyti
QUOTE(Clevermotherr @ 2012 06 20, 23:33)
Visi sako - "Žiūrėk į vidų, o ne į išorę", iš dalies sutinku, bet ne visiškai. Jei man nepatinka vyro išvaizda - nieko ir nesigaus. Labai kreipiu dėmesį į ūgį, sudėjimą, elgseną, svarbu, kad būtų geras humoro jausmas. smile.gif

Taip sako ne su išvaizda gyvensi ,o su žmogumi smile.gif Bet ,kaip sakoma jeigu guliesi į lovą ir vyrui reikia uždėti ant galvos paklodę tada ir nieko gero laugh.gif
Renkuosi pirmiausia ,kad būtų ką su žmogumi kalbėti. Kad nereikėtų traukti žodį po žodį, kad nereikėtų ir pastoviai klausyti ,o manęs negirdėtų. Kad būtų gera kartu. Aš nesu pasaulio gražuolė taip ir man tokio nereikia. Gal ,kažkiek norėtūsi ,kad turėtų kažkokia specialybę, darbą , kad siektų ,kabintūsi į gyvenimą smile.gif
Atsakyti
Žinot, šiandien pro ašaras galvojau... kokia tu turi būti moteris, kad vyras savo noru sugebėtų tau padaryti arbatos puodelį, pavargusiai nuauti batus nuo kojų... atsiųstų filmą, surengtų jaukų vakarą...

Visada turiu paprašyti, gal galėtumei... arba dar blogiau, pati viską nuo a iki z padaryti. Kai rinksitės savo vyrą, atkreipkite dėmesį į jo iniciatyvmą, rūpestingumą. Iš pradžių gal atrodys įveikiamas tas jo tingumas, ir "pasidaryk pats", bet kurią nors dieną, kai jausitės pavargusi ir vieniša, jūs nesuprasite, kodė, nenusipelnėte to... Manau, visos to nusiplenome. Juk kas daugiausiai rūpinasi poroje? Moteris. Vyras yra uola, pinigų kalikas, bet jis neatneš kavos puodelio, nepasisiūlys masažo. Linkiu visoms rasti tokį, kuris savo noru rūpinsis jumis, kuriam stengtis dėl jūsų bus maloni veikla, o ne per sukąsts dantis.
Atsakyti
QUOTE(Juvira @ 2012 11 21, 17:53)
Žinot, šiandien pro ašaras galvojau... kokia tu turi būti moteris, kad vyras savo noru sugebėtų tau padaryti arbatos puodelį, pavargusiai nuauti batus nuo kojų... atsiųstų filmą, surengtų jaukų vakarą...

Visada turiu paprašyti, gal galėtumei... arba dar blogiau, pati viską nuo a iki z padaryti. Kai rinksitės savo vyrą, atkreipkite dėmesį į jo iniciatyvmą, rūpestingumą. Iš pradžių gal atrodys įveikiamas tas jo tingumas, ir "pasidaryk pats", bet kurią nors dieną, kai jausitės pavargusi ir vieniša, jūs nesuprasite, kodė, nenusipelnėte to... Manau, visos to nusiplenome. Juk kas daugiausiai rūpinasi poroje? Moteris. Vyras yra uola, pinigų kalikas, bet jis neatneš kavos puodelio, nepasisiūlys masažo. Linkiu visoms rasti tokį, kuris savo noru rūpinsis jumis, kuriam stengtis dėl jūsų bus maloni veikla, o ne per sukąsts dantis.


Na manau man pasiseke, del to kad rytais gaunu i lova kavytes wub.gif ir jei alkana i darba atveza pavalgyt, pasirupina

O kas liecia pasirinkima, tai saviski pasirinkau, del to kad nuo pat pirmos minutes supratau, kad jis labai artima siela manajai. Kad nuo pat pirmos minutes pokalbio, zinot kai iskart risasi kalba, kai iskart buna tas KLIK kada supranti, kad limpa ir niekas kitas taip nelimpa, yra ir humoro jausmas, ir yra apie ka pakalbeti, ir yra supratingumas ir ugnele akyse kai ziurim vienas i kita smile.gif Seniau kai jaunikle buvau rinkdavausi ''blogiukus'', bet dabar vyriskumo savoka pasikeite 360 laipsniu... Dar vyras turi buti labai nuosirdziai atviras, visada vertinu jei pasakys teisybe. Nemegstu saldzialiezuviu.
Atsakyti
Man svarbiausia issilavinimas, idomumas- kad butu apie ka kalbeti ir is zmogaus ismokti, spontaniskumas, zinojimas, ko nori gyvenime, ir siaip artima siela, sunku ta apibudinti. O isvaizda tikrai neesme, bet buna kad zmones tiesiog fiziskai visiskai nepatrauklus, atgrasus, taigi nemanau, kad eitu sakyti, kad isvaizda visiskai nesvarbu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2012 10 17, 11:52)
Zinoma skiriasi kriterijai, kai esi -niolikos ir velesniame amziuje smile.gif Blogiausia, kai nuo mokyklos laiku kaikurie vaikinai taip ir nesuauga ir nesupranta, kad neuztenka buti tuo ,,klubu berniuku", kai 30 ant nosies.

vajei...senatve, ane???
taigi lb dar jaunas amzius...27, 28 bernui. pieno vaikas.

o rimtai.... vyrus rinkausi pagal rimtus dvasinius dalykus, ir ka...likau viena, uzkalinejanti pinigus. kitasyk pasirinkau muskulinga, kieta, po to ziuriu, ner su kuo kalbetis apie viska....

isvada: vyras negali atitikti visu punktu, tiesiog taip nebuna,. turbut tuomet jis virstu stabu g.gif
manau moteris labiau skaiciuoja rinkdamasi vyra siais laikais rinkdamasi nei vyras - ja. vyrai vargsai, geismu aukos, jie nori silumos, sekso...po to sumoka ziauriai (jei ant kai kuriu uzsisoka). kitos moterys renkasi dar nesigije is savo zaizdu ir tada irgi sumoka kaina...tarkim nori vyro-uolos, kaip kai kuris raso, pinigu kaliko, o ziurek viena diena, ta uola pati tau galvon trenkia, ar tokia apsauga suteikia, kad net i parduotuve neisleidzia.... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 30 lapkričio 2012 - 00:12
QUOTE(given444 @ 2012 11 29, 22:11)
vajei...senatve, ane???
taigi lb dar jaunas amzius...27, 28 bernui. pieno vaikas.

o rimtai.... vyrus rinkausi pagal rimtus dvasinius dalykus, ir ka...likau viena, uzkalinejanti pinigus. kitasyk pasirinkau muskulinga, kieta, po to ziuriu, ner su kuo kalbetis apie viska....

isvada: vyras negali atitikti visu punktu, tiesiog taip nebuna,. turbut tuomet jis virstu stabu  g.gif
manau moteris labiau skaiciuoja rinkdamasi vyra siais laikais rinkdamasi nei vyras - ja. vyrai vargsai, geismu aukos, jie nori silumos, sekso...po to sumoka ziauriai (jei ant kai kuriu uzsisoka). kitos moterys renkasi dar nesigije is savo zaizdu ir tada irgi sumoka kaina...tarkim nori vyro-uolos, kaip kai kuris raso, pinigu kaliko, o ziurek viena diena, ta uola pati tau galvon trenkia, ar tokia apsauga suteikia, kad net i parduotuve neisleidzia.... rolleyes.gif


Nesutinku su Jusu posto dalimi, kur rasote vyras negali atitikti visu punktu.
Aisku kiekvienas turi savo minusu, taip pat ir as ir Jus. Taip ir vyrai, taciau yra minusai tokie, kurie netrugdo kurti grazias seimas. Ir tikrai galima rasti vyra gera, ir kur seima rupinasi ir nera baidykle ir nera vejo pamusalas.
Jus labai negatyviai visa situacija nupaiset cia, ar tik nesate nusivylusi vyriska gimine? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2012 11 30, 00:11)
vajei...senatve, ane???
taigi lb dar jaunas amzius...27, 28 bernui. pieno vaikas.


Kodel senatve? biggrin.gif Tiesiog mano nuomone, 30-metis, kuriam niekas nerupi apart vakareliu ir klubu ir koki neaisku darbeli prasukti, uz kuri gauna pinigu, o juos isleidzia vel tam paciam klube, yra nesuauges zmogus. Galbut turi itakos ir kulturiniai skirtumai, Italijoj gi gyvena iki senatves su mamom, pvz., kas man yra nesuprantama, taip ir jaunesni, jei nededa gyvenimui tvirtu pamatu, atrodo vejo pamusalai.
Atsakyti
QUOTE(popcornas @ 2012 11 30, 10:48)
Nesutinku su Jusu posto dalimi, kur rasote vyras negali atitikti visu punktu.
Aisku kiekvienas turi savo minusu, taip pat ir as ir Jus. Taip ir vyrai, taciau yra minusai tokie, kurie netrugdo kurti grazias seimas. Ir tikrai galima rasti vyra gera, ir kur seima rupinasi ir nera baidykle ir nera vejo pamusalas.
Jus labai negatyviai visa situacija nupaiset cia, ar tik nesate nusivylusi vyriska gimine?  blush2.gif

Pritariu, maniskis visus punktus su kaupu atitinka drinks_cheers.gif . Aisku yra minusu, bet jie smulkmenos, visi ju turi.
Atsakyti