Įkraunama...
Įkraunama...

Pagal ką renkatės vaikiną/vyrą?

issirinkau biggrin.gif pagal atsakomybes jausma, uz tai, kad jautrus(uz mane supratingesnis ir jautresnis), uz seiminiskuma, rupestinguma, kad nebijo darbo ir padarytu/daro viska, kad tik buciau laiminga bei aprupinta smile.gif kazkaip zemiski tokie dalykai rupi ax.gif tiesiog ziurejau i ateiti, nes su juo neprapulsiu..ir taip pripratau, po to nejucia pamilau.. smile.gif
o grozis...daugelis sako kad man per prastas, kad mane isivaizduoja su kazkokiu vaikinu is virselio blink.gif bet esu tokios nuomones, kad vyras turi buti vyru, ju man nera graziu biggrin.gif jis turi buti VYRISKAS, ir tik biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mandavoshka20 @ 2012 06 08, 13:17)
issirinkau biggrin.gif pagal atsakomybes jausma, uz tai, kad jautrus(uz mane supratingesnis ir jautresnis), uz seiminiskuma, rupestinguma, kad nebijo darbo ir padarytu/daro viska, kad tik buciau laiminga bei aprupinta smile.gif kazkaip zemiski tokie dalykai rupi ax.gif 



jo zodiako zenklas kartais ne jautis?
Atsakyti
QUOTE(~Aylin @ 2012 06 08, 16:21)
jo zodiako zenklas kartais ne jautis?

ne, bet oziaragis smile.gif irgi zemes zenklo atstovas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mandavoshka20 @ 2012 06 08, 17:09)
ne, bet oziaragis smile.gif  irgi zemes zenklo atstovas smile.gif


turejau oziaragi, idealus santykiai buvo 2 metus, po to, kai prasidejo finansine krize - prasidejo krize ir santykiuose, kol galiausiai issiskyrem ir dabar iki siol neuzbaigti turtiniai reikalai rolleyes.gif tik tuomet ir pamaciau zmogaus tikraji veida.
Atsakyti
QUOTE(mandavoshka20 @ 2012 06 08, 13:17)
vyras turi buti vyru, ju man nera graziu biggrin.gif

blink.gif ?!
Man taipogi patinka VYRIŠKI vyrai, bet perdon...gal jumi vyrai netraukia? toks išsireiškimas biggrin.gif
nėr negražių yra tik tie kurie savim nesirūpina.
Papildyta:
QUOTE(~Aylin @ 2012 06 08, 17:14)
turejau oziaragi, idealus santykiai buvo 2 metus, po to, kai prasidejo finansine krize  - prasidejo krize ir santykiuose, kol galiausiai issiskyrem ir dabar iki siol neuzbaigti turtiniai reikalai rolleyes.gif tik tuomet ir pamaciau zmogaus tikraji veida.

Negąsdinkit lotuliukas.gif Aš tais horoskopais nesivadovauju. Plius anie gi priklauso nuo dienų valanų ir kita fignia
Atsakyti
QUOTE(Eirwen @ 2012 06 08, 22:03)

Negąsdinkit  lotuliukas.gif Aš tais horoskopais nesivadovauju. Plius anie gi priklauso nuo dienų valanų ir kita fignia


negasdinu irnesakyk.gif yra bendros horoskopu tendencijos, visa kita - priklauso nuo pacio zmogaus smile.gif
Atsakyti
[quote=Eirwen,2012 06 08, 23:03]
blink.gif ?!
Man taipogi patinka VYRIŠKI vyrai, bet perdon...gal jumi vyrai netraukia? toks išsireiškimas biggrin.gif
nėr negražių yra tik tie kurie savim nesirūpina.
Papildyta:

na ta pati turejau omeny, kad turi buti besirupinantis savimi biggrin.gif bet ne daugiau nei as pati savimi lotuliukas.gif o tie tokie is zurnalu virseliu kazkaip tikrai netraukia biggrin.gif
Atsakyti
o man kazkaip su amzium kito kriterijai g.gif kai buvau -niolikine ,man patikdavo tamsus , auksti ,grazus vaikinai ,nesirinkdavau pagal charakteri ,svarbu mane "vezdavo" buvimas kartu tongue.gif
O dabar kai jau yra seima ir visa kita ,tai labiausiai vertinu 1- istikimybe ,2 - pasitikejima , 3- rupestinguma ir supratinguma ,o isvaizda nebesvarbi ,svarbu viduj koks zmogus ,ar nuosirdus ,ar geras tau .
Atsakyti
Patinka vyrai prie valdžios, savimi pasitikintys, vadovaujančius postus užimantys, savarankiški- man tai lyg koks fetišas, net išvaizda nebesvarbi... gal dėl to, kad pačiai tenka vadovauti, nešti atsakomybę ir nesinori to daryti visą laiką blush2.gif o nupurto nuo seilėtų mižnių kurie gatavi apsiverkt nuo griežtesnio žodžio ir dar linkę skųstis doh.gif fuij schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Eirwen @ 2012 06 09, 00:03)
nėr negražių yra tik tie kurie savim nesirūpina.

nėr negražių, jie tik ne tavo skonio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sahrazad @ 2012 06 11, 18:29)
gal dėl to, kad pačiai tenka vadovauti, nešti atsakomybę ir nesinori to daryti visą laiką blush2.gif


drinks_cheers.gif labai sutinku, pati vadovauju darbe, tad namuose ir santykiuose kaip tik noriu, kad man butu kazkas autoritetu, kad as buciau svelni ir pukuota ir jausciau ta siena/atrama savo vyre.
Atsakyti
kazkada mane mama moke stebeti, kaip draugas elgiasi su savo seimos moterimis: seserimis, motinomis, senelemis. sakydavo, kad taip jis elgsis ir su manimi. Ir zinot ka? tai simtaprocentine tiesa thumbup.gif
tai liecia ne tik pagarba, nuolaiduma ir vertinima, bet netgi tai, kiek jis gyvendamas su mama leido/leidzia savo mamai reguliuoti jo gyvenima, kiek yra nesavarankiskas-visada atsispindi ir dvieju zmoniu santykiuose. 4u.gif
sita pamoka ir savo dukteriai nuo mazens kalsiu i galva, auksiniai zodziai, patikekit ax.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(mandavoshka20 @ 2012 06 08, 14:17)
issirinkau biggrin.gif pagal atsakomybes jausma, uz tai, kad jautrus(uz mane supratingesnis ir jautresnis), uz seiminiskuma, rupestinguma, kad nebijo darbo ir padarytu/daro viska, kad tik buciau laiminga bei aprupinta smile.gif kazkaip zemiski tokie dalykai rupi ax.gif  tiesiog ziurejau i ateiti, nes su juo neprapulsiu..


iskart pamaniau kad kalbi apie oziaragi, o apacioj pamaciau, kad is tiesu thumbup.gif as irgi uz tai saviski wub.gif
Atsakyti
vyrai man patinka: savimi pasitikintys, rupestingi, turintys atsaomybes jausma, savarankiski, o svarbiausia jog gerbtu mane:)
Atsakyti