Įkraunama...
Įkraunama...

Pagal ką renkatės vaikiną/vyrą?

Man asmeniškai išvaizda paskutinėj vietoj, svarbu vidus o ne išorė, kad su tuo vaikinu man pačiai būtų gera rolleyes.gif
Atsakyti
Aš niekad nesakau,kad išvaizda pirmoj ar paskutinėj,ar kokie turi būt plaukai,ar akys išvis bent jau man yra taip: pamatai,pabendrauji su žmogum ir jis tau arba patinka,arba ne.Jeigu patinka- tai patinka visuma.Ir tada jau nesvarbu jis blondinas,ar brunetas,akys žalios,ar rudos.
Atsakyti
as kaip tik nesakysiu: "rinkis ta kuri myli"
rinkis ta, kuris myli tave, o tu ji ;] nebent gal taip
bet visumoj svarbiausia, kad ir kaip myli atkreipti demesi ir nuolat stebeti is salies, kaip elgiasi, kaip bendrauja su tavim prie draugu ar seimos
ir jei kazkas nepatinka - pamegink pasikalbeti, gal pakeis, o jei nesikeicia - mesk lauk
Atsakyti
Išvaizda man svarbu. Ir manau, kad toms kurioms ne jos meluoja.
Aš niekuomet neprieisiu prie vaikino kurio išvaizda manęs netraukia ir nelabai bendrausiu jei prie manęs prieis (čia kalbant apie potencialius vaikinus, ne šiaip draugus).
Juk pirmiau pamatai žmogų. Visada pasižiūriu į batus ar nuvalyti ir į rankas ar švarios, tada šiaip kas traukia.
O tik tada, po pamatymo ir suvokimo ar jis patrauklus (čia dažnai sekundžių reikalas), pabendrauji ir supranti daugmaž koks jis yra smile.gif

Neatkreipiu dėmesio į žemus vyrus, šviesiaplaukius, tas kuris nevalytais batai ri purvinomis panagėmis, taip pat į jų aprangą žiūriu, treningai niekuomet schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(CherLoyd @ 2011 12 08, 21:18)
as kaip tik nesakysiu: "rinkis ta kuri myli"
rinkis ta, kuris myli tave, o tu ji ;] nebent gal taip
bet visumoj svarbiausia, kad ir kaip myli atkreipti demesi ir nuolat stebeti is salies, kaip elgiasi, kaip bendrauja su tavim prie draugu ar seimos
ir jei kazkas nepatinka - pamegink pasikalbeti, gal pakeis, o jei nesikeicia - mesk lauk

Va šitas pritariu visiškai drinks_cheers.gif

QUOTE(Dieter @ 2011 12 08, 22:59)
Neatkreipiu dėmesio į žemus vyrus, šviesiaplaukius, tas kuris nevalytais batai ri purvinomis panagėmis, taip pat į jų aprangą žiūriu, treningai niekuomet schmoll.gif

Man tai nesvarbu ar ten šviesus, ar tamsus, ar ten koks visoks, svarbu išvaizdos visuma - arba traukia arba ne, o konkrečios detalės neturi reikšmės smile.gif Prieš kelias dienas klube pašokdino vaikinas - ir mandagus, ir malonus, ir matos kaip žmogus super, ir dar ir džentelmeniškas (matosi, kad natūraliai, o ne pavaidinant) wub.gif Bet va žiūrėjau aš į jį ir galvojau, kad bus puikus vyras kažkuriai kitai hihihi.gif
Atsakyti
O as kaip ir neturejau pasirinkimo...mes iskart sutapom ir buvo labai stipri chemija tarp musu. na aisku isvaizda ir visa kita turi reiksmes, bet svarbiausia man buvo, kad su juo jauciau kad viskas yra taip kaip turi buti, mes sutampam, man su juo lengva ir budavo taip gera kai prisiliecia, net jei tai nekaltas prisilietimas wub.gif
bet jei kalbant ne tik apie MB bet apskritai, tai man labai svarbu kiek pastangu vaikinas ideda, kiek demesio rodo, na kad kviestu i pasimatyma, kad dometusi manimi, kad neuzbaigtu santykiu del to kad viena karta neatsiliepiau i skambuti ir pan. aisku as irgi atsilyginu tuo paciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TexSy @ 2011 12 17, 19:46)
O as kaip ir neturejau pasirinkimo...mes iskart sutapom ir buvo labai stipri chemija tarp musu. na aisku isvaizda ir visa kita turi reiksmes, bet svarbiausia man buvo, kad su juo jauciau kad viskas yra taip kaip turi buti, mes sutampam, man su juo lengva ir budavo taip gera kai prisiliecia, net jei tai nekaltas prisilietimas wub.gif
bet jei kalbant ne tik apie MB bet apskritai, tai man labai svarbu kiek pastangu vaikinas ideda, kiek demesio rodo, na kad kviestu i pasimatyma, kad dometusi manimi, kad neuzbaigtu santykiu del to kad viena karta neatsiliepiau i skambuti ir pan. aisku as irgi atsilyginu tuo paciu smile.gif


super smile.gif pritariu kiekvienam žodžiui smile.gif
Atsakyti
Pagal mamą biggrin.gif
Atsakyti
Pagal dabartinę savo patirtį galiu pasakyti, kad išsirinkau dėl požiūrių panašumo, kurie buvo išsiaiškinti tikrai ne per pirmus pasimatymus (per kuriuos beje man maniškis net labai nekrito į akį nors tu ką) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kernel @ 2009 11 18, 00:41)
Sveikos moteriskes,
Na gal kai kam tema atrodys kvailoka... Nes sakysit, gi rinkis ta kuri myli, ta ko tau reikia... na bukit geros, nerasykit sito,  as ta ir pati zinau,man svarbu kiti dalykai,
Man siuo metu  reikia rinktis, nes yra pora vyruku, kurie abu lb rimtai su  nori su manim buti, issirinkt sunku, nes atrodo, tiek vienas, tiek kitas geras variantas, bet bijau suklyst. Na tiesiog noriu labiau gal patyriusiu merginu nuomones, i ka labiausiai reikia atkreipti demesi renkantis zmogu visam gyvenimui, nes man butent tokio reikia..
Pagal ka jus rinkotes, i ka labiausiai atkreipete demesi, i ka neatkreipete, nors gal but reikejo, kokiu klaidu pridarete,,, na man idomu viskas ka galit pasakyt is savo ir ne savo patirties

Pagal prota ir nuosirduma lotuliukas.gif
Atsakyti
bendravimą, tvarkingumą.
Atsakyti
Aš dar pagalvojau, kad man labai svarbus atsakomybės jausmas ir žodžio tęsėjimas. Negalėčiau būti kartu su plevėsa pažaduku.
Atsakyti