Įkraunama...
Įkraunama...

Buto paieškos krizės metu: ieškau bendraminčių

QUOTE(ciburaska @ 2009 11 20, 15:24)
Labai neskubu, ziuriu visus sudominusius var.
Reziume: Fabijoniskese galima rasti uz 150000 Lt remontuotina, Jeruzaleje erzina kvailas isplanavimas su 1 pereinamu kambariu ir siauros gatveles, kuriose 2 masinom sunku prasilenkti, yra gatviu, kurios nakti neapsviestos. Zygio g. Siaures miestelyje nepatinka garso izoliacija, North Star kainos kiek per aukstos (man patinkantys variantai nuo 350 000 Lt.), geresnes kainas siulo Ozo parkas+nemokama parkavimo vieta, bet vieta kaip kam... Antakalnyje kol kas vis dar brangu tiek nauja tiek sena statyba...
Deretis lengviau su tais, kurie neisiskoline bankui (staybos bendrove, gyventojas), kuriems dega, isiskolinusiu bankui rankos labiau suristos - kainos nuleisti neleidzia bankas.


ciburaska, man rodos ne visi Jeruzalėje taip nepatogiai išplanuoti 3 k. butai? Aišku, kai aš tik 2 k. žiūriu, tai gal ir nemačiau. Man Jeruzalėje labai patinka penkiaaukščiai baltais balkonais (jie maždaug nuo 1990 m. statybos, yra ir pvz., 1996 m). Tik va butų juose nelabai kas pardavinėja, o kur atseit pardavinėja, tai kainos iš ekonominio klestėjimo laikų...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svirple: 22 lapkričio 2009 - 11:42
Nebesveikinkit... paskambinau pardavėjams sutart dėl rankpinigių įdavimo laiko (turėjom šnd), sako, deja, atsirado kitas pirkėjas už didesnę sumą.... nu blexa kaip susinervinom. Tai ar negalėjo paskambint pranešt kaip kas. Mes gi vakar norėjom duot rankpinigius, jie atsisakė, nes užimti buvo, dar pasiteiravau ar butas jau mums rezervuotas, sako tikrai taip. Ir atėjo rytojus... nu vadinas ni sudba, tik gaila...
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2009 11 22, 13:26)
Nebesveikinkit... paskambinau pardavėjams sutart dėl rankpinigių įdavimo laiko (turėjom šnd), sako, deja, atsirado kitas pirkėjas už didesnę sumą.... nu blexa kaip susinervinom. Tai ar negalėjo paskambint pranešt kaip kas. Mes gi vakar norėjom duot rankpinigius, jie atsisakė, nes užimti buvo, dar pasiteiravau ar butas jau mums rezervuotas, sako tikrai taip. Ir atėjo rytojus... nu vadinas ni sudba, tik gaila...


nu tikrai blexa, kaip negražiai pasielgė schmoll.gif
užjaučiu jus labai, tikiuosi kad rasit patinkantį variantą už dar pigiau ir džiaugsitės kad taip nutiko.... aišku dabar tai tikrai nemalonu ir nesmagu, niu bet būkim optimistai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rituuukas @ 2009 11 22, 20:46)
nu tikrai blexa, kaip negražiai pasielgė schmoll.gif
užjaučiu jus labai, tikiuosi kad rasit patinkantį variantą už dar pigiau ir džiaugsitės kad taip nutiko.... aišku dabar tai tikrai nemalonu ir nesmagu, niu bet būkim optimistai 4u.gif

Labai tikimės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2009 11 23, 00:06)
Labai tikimės  4u.gif


Niu aš irgi tikiu, kad atsiras geresnis arba toks pat, bet pigesnis butas, ypač tokiu metu...
Atsakyti
QUOTE(Smailiukas @ 2009 11 19, 16:13)
Jungiuosi i ieskanciuju gretas.
Ieskom Vilniuje, 3 kambariu, didelio, statybos nuo kokiu 1999m. Moketumem apie 300 tukst.
Jau senokai ziurineju skelbimus. Tai sakyciau galu gale atsirado is ko rinktis uz tokia kaina. Man kiek sudetingiau su apziurejimu  esam ne lithuania.gif

Mes ir panasaus varianto ieskome thumbup.gif
Atsakyti
ciburaska gal gali parašyt daugiau apie Ozo parką, kodėl vieta ne kokia , kokios 3 kambarių kainos, ir kaip bendras vaizdas
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

Ar galima prisijungti prie jūsų smile.gif Aš ir MB ieškome nuosavo būsto, stebim kainas jau gerą pusmetį. Bet mes ne vilniečiai ir ne Vilniuj ieškom, ieškom Panevėžy 4u.gif

Iš pradžių stebėjom kainas 3 kambarių buto savao gimtam miestely, 50 km nuo Panevėžio. Bet geriau pagalvojus - na nėra jame jaunam žmogui jokių perspektyvų unsure.gif Kad ir kaip jis mielas širdžiai būtų. Pradėjom ieškoti Panevėžy.

Panevėžy 3 kamabarių butas ne mūsų kišenei. jei ir sukrapštytume tiek, tai juk dar ir apstatyti reik doh.gif Pradėjom domėtis soduose namų kainomis aplink Panevėžy. Su viltim ieškom, gal kada rasim kokį prieinama kaina ir ne mažesnį nei 70 kv. unsure.gif su įvestu į vidų vandeniu.

Dviejų kamabarių Panevėžy mums išeina, nu bet taip nesinori dviejų doh.gif

Rimtom paieškom užsiimsim (pradėsim važinėt, žiūrinėt) kokį balandžio mėnesį, gegužės. Ieškom už 60 tūkst-80 tūkst. Jei idealiai tinka ir nereiks labai remonto, tai galim mokėti maksimaliai. rolleyes.gif

Nelabai aš čia į temą, juk apie butus visos blush2.gif na bet ir mes negarantuoti, kad gausim namuką, tada reiks čiupt butuką dviejų kambariukų verysad.gif

Sėkmės visoms. 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 11 25, 14:03)


Sveikutia 4u.gif linkiu sėkmės surandant savo svajonių namuką už prieinamą kainą 4u.gif
Atsakyti
Šiandien buvom apžiūrėti broliui buto smile.gif Dviejų kambarių. Kaina tik 28 tūkst. (čia mūsų mažam miestukyje rolleyes.gif ) Bet buto stovis, tai remontuotinas. 15 metų buvo nuomojamas, tai galit įsivaizduoti. Reikia keisti visus langus, duris visas, sienos tos senovinės tokios kaip seniau dažydavo su visokiais išraitymais. doh.gif Bus darbo, bet užtat turės savo kampą wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 11 25, 18:21)
Šiandien buvom apžiūrėti broliui buto  smile.gif  Dviejų kambarių. Kaina tik 28 tūkst. (čia mūsų mažam miestukyje  rolleyes.gif ) Bet buto stovis, tai remontuotinas. 15 metų buvo nuomojamas, tai galit įsivaizduoti. Reikia keisti visus langus, duris visas, sienos tos senovinės tokios kaip seniau dažydavo su visokiais išraitymais.  doh.gif  Bus darbo, bet užtat turės savo kampą  wub.gif


jooo, išties darbo nemažai bus, bet kaip tu pati sakai svarbiausia savas kampas, ir aš noriu rasti tokį remontuojamą butą už gerą kainą 4u.gif
Atsakyti
Jungiuosi ir as i jusu gretas. Ieskom pirkti naujos statybos buto Klaipedoje. 2 kambariu iki 200 000 arba 3 kambariu iki 230 000. Siuo metu gyvenam Dragunu kvartale tai mielai jame ir apsistotume visam laikui, bet domimes ir kitais nauju namu rajonais. Vieta nera pagrindinis kriterijus... Noretumeme ne mazesnio nei 50 kv./m buto su balkonu ar lodzija, virsutiniuose namo aukstuose. Pasiulymu atrodytu nemazai skelbimuose, bet noretus keltis i jau gyvenama buta, nes mazesne irengimo kaina... Uz banko paskola...
Atsakyti