Įkraunama...
Įkraunama...

Buto paieškos krizės metu: ieškau bendraminčių

Sveikos prisijungusios smile.gif
Tikiuosi, visos rasime svajonių butukus/namukus smile.gif O va aš šiuo metu esu didelėje įtampoje - gal jau radau sau variantą, o gal ir ne doh.gif Papasakosiu visą istoriją kai ji kaip nors baigsis, nes dar niekas neaišku sad.gif
Atsakyti
Mes ir planuojam ieskotis butuko, bet rimtesnes paieskas pradesime pavasari, ieskosime Vilniuje, 3 kambariu, nuo 1990 ir naujesniu metu statybos, galetume moketi iki 200000 litu, jei bus imanoma rasti toki varianta 4u.gif Norejau patarimu jau beieskanciu savo busto, kaip jus ieskote ar patys per skelbimus laikrasciuose, internete ar kreipiates i nekilnojamojo turto agenturas, i kokias Vilniuje geriausia kreiptis, kokia ju butu kaina uz pagalba surandant buta, kadangi planuojame pavasari gryzti menesiui laiko, kazin ar per tiek laiko bus imanoma ka surasti g.gif
Atsakyti
Sveika, *Zuika*
Na aš tai ieškausi savarankiškai, ir tai trunka, kol randi gerą variantąsmile.gif dabartinį radau gal per mėnesį, bet dar neaišku, ar parduos. Mano reikalavimai gana tokie apribojantys, tai sakyčiau, kad ieškausi pasunkintomis sąlygomis. Bet va pastebėjau, kad nu nėra taip, kad jei yra formaliai reikalavimus atitinkantis butas, jį jau norisi pirkti... Reikia rast savąjį smile.gif
O dėl agentūrų, tai nežinau... Aš kai jau ieškau tai tiesiog sulindus į tuos NT puslapius kiauras dienas, matau iš karto naujus variantus ir panašiai... Kažkaip sunku patikėti, kad agentai tikrai tiek dėtų pastangų tau. Kita vertus, jei jie turi kažkokių paslėptų variantų (ne skelbimuose), jei gali gaut tau geresnę kainą, tai gal ir susimokėčiau, - bet abejoju, kad taip yra.
Atsakyti
Dekui svirple, o kokiuose rajonuose geriausia ieskotis, nes Vilniaus nepazystu, pries tai visa laika gyvenome Kaune, tik girdejusi esu, kad naujininku nekoks rajonas, tai ten net neziuresime, o siaip jei rastume patinkanti varianta uz prieinama kaina tai gal tas rajonas ir nera taip svarbu. O uz kokia suma jus ieskotes, tikiuosi jums pavyks greit ji surasti 4u.gif
Atsakyti
Na mes tai labiausiai ieškomės Jeruzalėje, už maždaug 150 000 (2 k., bet remontuotiną).
Dėl rajonų, tai mano nuomone, yra gal kelios rajonų grupės.
1) Jei esate judrūs, norite gero susisiekimo, arčiau centro, tai manau geriausia ieškoti Šnipiškėse (pigiausias ir prasčiausias variantas), Žirmūnuose, Šiaurės miestelyje, Antakalnyje, Žvėryne, Užupyje (paskutiniai du prabangiausi), dar nesu tikra kaip dėl Naujamiesčio.
Tikri miegamieji rajonai, kur daug namų ir mažai gražių vietų yra Pašilaičiai, Justiniškės, Karoliniškės
Atokesni rajonai, tačiau populiarūs dėl ramybės ir pakankamai gražios aplinkos yra Jeruzalė, Santariškės, ir dar lyg tai Pilaitė (gal Pilaitę ir prie miegamųjų labiau galima skirti, nesu tikra).
Prie šių grupių man sunkiai prisiskiria Baltupiai - man toks labai tarpinis gaunasi.
Gal ir ką užmiršau, gal kiti papildys.
Atsakyti
Na del rajonu mazdaug aisku, o dar gal galite parasyti tuos NT internetinius adresus kuriuose jus ieskotes, visa informacija pravers, kai pradesim rimtesnes paieskas. Kartais i aruodo puslapi ilendu pasiziureti ar imanoma mums surasti tinkama varianta uz tokia suma, tai ziuriu visai normaliom kainom yra, nauju su daline apdaila galima rasti nuo 197000 iki 230000 tai lyginant su seniau labai atpige, kaip Vilniuje ir naujos statybos, gal dar kiek papigs nors kazin g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Zuika*: 26 lapkričio 2009 - 13:08
Jungiuosi prie jusu, tik perzvelgus visa tema pastebejau, kad nera bendraminciu is Kauno sad.gif

Jau pusmetukas zvalgomes didesnio busto.
Atsakyti
QUOTE(Skaidra* @ 2009 11 26, 13:52)
Jungiuosi prie jusu, tik perzvelgus visa tema pastebejau, kad nera bendraminciu is Kauno sad.gif


Aha, iš Kauno Jūs pirmoji smile.gif Gal turite kokių pastabų dėl kainų/pasiūlos Kaune?smile.gif

O aš va papuolau rast butą, kad kone aukcionas šiandien buvo (4 norintys mokėt visą prašomą kainą ir daugiau). Gaila, pralaimėjau sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Svirple @ 2009 11 26, 15:49)
Aha, iš Kauno Jūs pirmoji smile.gif Gal turite kokių pastabų dėl kainų/pasiūlos Kaune?smile.gif

O aš va papuolau rast butą, kad kone aukcionas šiandien buvo (4 norintys mokėt visą prašomą kainą ir daugiau). Gaila, pralaimėjau sad.gif


Va as tų aukcionų nelabai suprantu, neteko susidurt. Vakar skambinau prie skelbimo esanciu numeriu tai sake, kelt kaina reikia.

Na mes sekam skebimus, buvom namo paziuret, buto... Is to ilgo ieskojimo, persigalvojom, kad erdvaus buto ieskom, o ne namo doh.gif

Jei papasakotum kaip tu ten Aukcione dalyvavai butu idomu 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skaidra*: 26 lapkričio 2009 - 15:10
Niu gal ne visai taip pasakiau, ne visai aš jame sudalyvavau. Šiaip jis būtų vykęs taip, kad susirenka visi norintieji ir kelią kainą, kas didžiausią, tas laimi. Bet aš jau telefonu pasidaviau, nes kažkas kitas atseit nenorėjo važiuot į tą "aukcioną" nežinant, ar nupirks ir siūlė iškart didesnę kainą, nei galėjau mokėti... Nors vis tiek esu įsitikinus, teisingiau visiems susitikt ir tada derėtis.
Kita vertus, tai pamoka, kad va agentūrai vis tiek rūpi už didžiausią kainą parduot, nes nors aš buvau pirmoji, sutikus mokėt visą siūlomą kainą, jie vis laukė kitų pasiūlymų sad.gif
Papildyta:
QUOTE(Skaidra* @ 2009 11 26, 15:05)
Va as tų aukcionų nelabai suprantu, neteko susidurt. Vakar skambinau prie skelbimo esanciu numeriu tai sake, kelt kaina reikia.


O čia ta prasme, kelt kainą nuo pasiūlytos skelbime?
Atsakyti
QUOTE(Svirple @ 2009 11 26, 16:45)
Niu gal ne visai taip pasakiau, ne visai aš jame sudalyvavau. Šiaip jis būtų vykęs taip, kad susirenka visi norintieji ir kelią kainą, kas didžiausią, tas laimi. Bet aš jau telefonu pasidaviau, nes kažkas kitas atseit nenorėjo važiuot į tą "aukcioną" nežinant, ar nupirks ir siūlė iškart didesnę kainą, nei galėjau mokėti... Nors vis tiek esu įsitikinus, teisingiau visiems susitikt ir tada derėtis.
Kita vertus, tai pamoka, kad va agentūrai vis tiek rūpi už didžiausią kainą parduot, nes nors aš buvau pirmoji, sutikus mokėt visą siūlomą kainą, jie vis laukė kitų pasiūlymų sad.gif
Papildyta:
O čia ta prasme, kelt kainą nuo pasiūlytos skelbime?

Baikit nesamones rasyti ir gasdinti zmones. Arba jus NT agenturoje dirbat arba nesuprantat, kas NT-isnikai blefuoja. Esu pora kart papuoles i tokia situacija ieskodamas buto ir vis dar jie neparduoti. Dabar agenturos emesi naujo budo ale panasaus aukciono organizavimais- gal zmogus supanikuos ir puls pirkti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

mes irgi esam is tu, kurie nusprende pasikeisti busta krizes metu. musu situacija tokia, kad reikia 2 nedidelius butus, kurie buvo pirkti su paskolom, pasikeisti i viena didesni irgi su paskola.

beje, butu keitimo skelbimai rezultatu nedave. vis delto teko pardavineti savus butus ir ieskoti pirkti naujo. su nekilnojamo turto agenturom pardavinedami butus neprasidejom, pirkejus radom patys ir pakankamai greitai.

viena maza buta jau pardavem pries menesi. jau pasirasem preliminaria sutarti del antro mazo buto pardavimo ir preliminaria sutarti del naujo didesnio buto pirkimo. kita menesi jau turetume pasirasyti galutines sutartis ir susitvarkyti popierizmus, paskolas. o popierizmo ir lakstymo, patikekit, tikrai nemazai.

ieskodami naujo buto ivertinom savo galimybes, norus, poreikius, isivaizdavima. vis delto rinkomes ne pigiausius dabar siulomus variantus, o ziurejome, kad mums tiktu ir patiktu, nors tas variantas ir siek tiek brangiau kainavo ax.gif nes pigiausi variantai, prastuminejami butai, musu akimis, turedavo tai vienokiu, tai kitokiu minusu. o nekilnojamas turtas vis tiek toks dalykas, kuri renkiesi ilgesniam laikui biggrin.gif
Atsakyti