Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų namų interjeras (II tema)

QUOTE(vikosiuks @ 2010 02 13, 22:43)



as kazkokio panasaus noreciau
Atsakyti
sveikos 4u.gif daznai paskaitineju jusu tema,todel nutariau ir as paprasyti jusu patarimo.dedu savo foto ir laukiu nuomoniu kas ne taip,nes man paciai kazkas kliuna ax.gif cia mano svetaine sujungta su virtuve ir valgomuoju.aisku dar daug ko truksta ant sienu,bet rodau tai,kas yra dabar 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reksnyte: 17 vasario 2010 - 14:59
Reksnyte, man patinka jūsų spalvinė gama. Užkliuvo gal tas, kad baldai atrodo per daug masyvūs, arba jų per daug g.gif Staliukas idomus, bet geriau gal žiūrėtųsi ant kojelių - lengvesnis atrodytų ir optiškai neužimtų tiek vietos. Kažkas lyg baldų išdėstyme ne taip - kažkodėl tie foteliai man kliūna, bet dar neapsisprend-iau kas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(xjurga @ 2010 02 17, 18:00)
Reksnyte, man patinka jūsų spalvinė gama.  Užkliuvo gal tas, kad baldai atrodo per daug masyvūs, arba jų per daug  g.gif  Staliukas idomus, bet geriau gal žiūrėtųsi ant kojelių - lengvesnis atrodytų ir optiškai neužimtų tiek vietos. Kažkas lyg baldų išdėstyme ne taip - kažkodėl tie foteliai man kliūna, bet dar neapsisprend-iau kas  biggrin.gif

drinks_cheers.gif man ir spalvytes ziurisi graziai, o va baldai tokiai patalpai per masyvus g.gif Bet manau cia jau nieko nepakeisi...Gal tikrai kitaip eitu isdestyti juos patalpoje. Zinoma truksta grozybiu ant sienu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xjurga @ 2010 02 17, 18:00)
Reksnyte, man patinka jūsų spalvinė gama.  Užkliuvo gal tas, kad baldai atrodo per daug masyvūs, arba jų per daug  g.gif  Staliukas idomus, bet geriau gal žiūrėtųsi ant kojelių - lengvesnis atrodytų ir optiškai neužimtų tiek vietos. Kažkas lyg baldų išdėstyme ne taip - kažkodėl tie foteliai man kliūna, bet dar neapsisprend-iau kas  biggrin.gif

taip,sutinku,kad per masyvus doh.gif bet pirkom dar tada,kai gyvenom kitur ax.gif o del baldu isdestymo,tai man irgi nepatinka schmoll.gif gal kas koki brezinuka imestu blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(sania @ 2010 02 17, 18:36)
drinks_cheers.gif man ir spalvytes ziurisi graziai, o va baldai tokiai patalpai per masyvus g.gif Bet manau cia jau nieko nepakeisi...Gal tikrai kitaip eitu isdestyti juos patalpoje. Zinoma truksta grozybiu ant sienu smile.gif

sienos dar laukia savo eiles biggrin.gif o kaip siulytumet isdestyt baldus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(reksnyte @ 2010 02 17, 14:58)
sveikos  4u.gif  daznai paskaitineju jusu tema,todel nutariau ir as paprasyti jusu patarimo.dedu savo foto ir laukiu nuomoniu kas ne taip,nes man paciai kazkas kliuna  ax.gif cia mano svetaine sujungta su virtuve ir valgomuoju.aisku dar daug ko truksta ant sienu,bet rodau tai,kas yra dabar  4u.gif

tokiai mazai erdvei akivaizdziai per daug masyvus baldai, vieno fotelio jau butu per akis, o ruda sienos spalva tik dar labiau priartina ta siena ir optiskai sumazina erdve, bent jau nereikejo dazyti iki pat lango remo,
o kas ten per laiptai, kokia ju funkcija?

galima butu pabandyti:
televizoriu pastatyti lygiagreciai staliukui prie tamsiosios sienos,
salia tv spinteles nuo lango puses palikti tik viena gele - dracena,
fotelius sustumti taisyklingai viena salia kito, arba palikti tik viena, arba perkelti abu i prisinga langui puse (nezinau kokios galimybes toje puseje),
vietoj bambuku galetu buti torseras arba nedidelis stalelis su ne visai maza staline lempa ax.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 17 vasario 2010 - 17:39
QUOTE(vida777 @ 2010 02 17, 19:37)
tokiai mazai erdvei akivaizdziai per daug masyvus baldai, vieno fotelio jau butu per akis, o ruda sienos spalva tik dar labiau priartina ta siena ir optiskai sumazina erdve, bent jau nereikejo dazyti iki pat lango remo,
o kas ten per laiptai, kokia ju funkcija?

galima butu pabandyti:
televizoriu pastatyti lygiagreciai staliukui prie tamsiosios sienos,
salia tv spinteles nuo lango puses palikti tik viena gele - dracena,
fotelius sustumti taisyklingai viena salia kito, arba palikti tik viena, arba perkelti abu i prisinga langui puse (nezinau kokios galimybes toje puseje),
vietoj bambuku galetu buti torseras arba nedidelis stalelis su ne visai maza staline lempa  ax.gif .

laiptai i antra auksta ax.gif ten kur bambukai,sienoje yra nisa su stiklinemis lentynomis.priesingoje langui puseje yra virtuve ir valgomasis ax.gif aciu uz pasiulyma 4u.gif
va cia foto is kitos puses
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reksnyte: 17 vasario 2010 - 18:10
QUOTE
kur pardavineja tokius fainus tapetus?


uzlipk ant patinkancios nuotraukos su fototapetu ir spustelk desini klavisiuka, tada uzlipk ant ypatybes (properties) ir rasi tinklapi is kurio ikelta foto, nukopijuok ir imesk tinklapio pradzia i google ir ismes tuos tinklapius is kuriu ikeltos foto
is tikro tai labai daug fototapetu siulo lenkai, nerealiai graziu ir gerom kainom.
Papildyta:
QUOTE(reksnyte @ 2010 02 17, 15:58)
sveikos  4u.gif  daznai paskaitineju jusu tema,todel nutariau ir as paprasyti jusu patarimo.dedu savo foto ir laukiu nuomoniu kas ne taip,nes man paciai kazkas kliuna  ax.gif cia mano svetaine sujungta su virtuve ir valgomuoju.aisku dar daug ko truksta ant sienu,bet rodau tai,kas yra dabar  4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image


o man labai graziai atrodo, turint omeny kad tokius didelius baldus ispraudete i tokia maza erdve, tai tikrai skoningai pagyvinot su ta salotine spalva, man patinka, tik as gal fotelius pristumciau prie sienos esancios po laiptais, o spintele su televizoriu pastatyciau ju vietoje netoli lango. arba pakabinciau ant sienos po laiptais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2010 02 17, 19:50)
...tik as gal fotelius pristumciau prie sienos esancios po laiptais...

ar neapims keistas jausmas, kai kas nors "lips ant galvos" biggrin.gif ?
nors kita vertus, gal ne visai malonu ir i lipanciojo tarpkoji is priekio ziureti g.gif ...
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2010 02 17, 22:11)
ar neapims keistas jausmas, kai kas nors "lips ant galvos"  biggrin.gif ?
nors kita vertus, gal ne visai malonu ir i lipanciojo tarpkoji is priekio ziureti  g.gif ...

na kad nelabai matosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(reksnyte @ 2010 02 17, 20:14)
na kad nelabai matosi  biggrin.gif

jeigu protingai ziuri biggrin.gif ...
bet gal dar ten tureklu truksta? kaip jus naudojates jais bigsmile.gif ?
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2010 02 17, 22:27)
jeigu protingai ziuri  biggrin.gif ...
bet gal dar ten tureklu truksta? kaip jus naudojates jais  bigsmile.gif ?

taip,bus tureklai biggrin.gif o mes ipratom ir jau nebereikia beveik biggrin.gif jie nera statustik gal foto taip atrodo ax.gif
Atsakyti