Įkraunama...
Įkraunama...

Juokingi nutikimai, susiję su gimdymu

Smagu, kad abidvi lotuliukas.gif
Atsakyti
As turejau po keleta dienu vaziuot i cezari, nes pipiras sonu gulejo. Bubo vyro gimtadienis, as po visas parduotuves palaksciau, pazistamu sutikau. Paruosiau puota, na pilva kazkiek skaudejo, bet tikrai ne kaip saremiai. Vakare atvaziavo vyras, pradejom puotaut ir nuejau mazo reikalo su krauju, vyras ikalbejo nuvaziuot i ligonine, del viso pikto. Kai atvaziavom sesele vos paziurejus paklause kur as buvau? 8cm!!!!Tuoj gimdysi. As atsikeliau paemiau rankine, pasakiau kad sian vyro gimtdiena, esu nepasiruosusi ir negaliu gimdyt. Ir......isejau...mane pagavo sesele su vyru jau lauke, greitai zygiuojancia...matyt soko busenoj buvau. Kai kita diena visi pazistami suzinojo kad jau esu mama, nepatikejo, nes juk mate mane ta pacia diena be jokiu pozymiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renata_Bo: 29 liepos 2013 - 11:20
Ko tos moterys tik nepadaro.. lotuliukas.gif Gerai butu, kad butu galima pasirinkti kuria diena gimdyti thumbup.gif
Atsakyti
Aš atvykau į gimdymo namus su sarėmiais kas 3 minutės. Gydytoja apžiūrėjo ir sako, kad dar tik 2 cm kaklelis atsidares ir klausia, kiek laiko mama gimdė. O, sakau, net tris paras. Tai aišku sako gydytoja, einam į palatą pagulėti ar pasivaikščioti - atsistojau ir vanduo pradėjo bėgti per kojas, pajutau, kad vaikutis lenda ir šaukiu, kad jau gimdau, o gydytoja - nusiramink vaikeli, pagimdysi, kai laikas bus. Sakau, aš jau dabar gimdau, o gydytoja, suprantu, kad greitai norisi, bet teks palaukti. Tada pradėjau šaukti, kad vaikas lenda lauk, tai vos ant stalo spėjo užkelti smile.gif

Tai buvo prieš 15 metų, dabar laukiuosi antro, sakoma, kad antras greičiau gimsta biggrin.gif . Bijau, kad nebūtų atvirkščiai g.gif
Atsakyti
Padarius epidura leido pamiegot pora valandeliu priesgimdyvinej palatoj. Vyras vienoj lovoj, as kitoj. Ir kad as uzmigciau doh.gif Man i wc prireike 3kartus, po to pradejau jaust skausmus.. Vyras pavarges mano, tik uzsnusta ir vel pabunda nuo manes. Uzsimiegojes ir taria: leisi man pamiegot ar ne?? blink.gif Tada jau as atsakiau: tai as gimdau gal jau?! blink.gif Juokiames prisimine tai, kad ne laiku ir ne vietoje pamirso esama situacija biggrin.gif

Akusere apsirengusi buvo vienais drabuziais, o kai gimdymas ipusejo, isejo ir persirenge- uzsidejo kepure, ziursta. As tuo metu, kai ilsiuosi nuo stumimo ir klausiu: o kodel Jus persirenget? Akusere keleta sekundziu pasimete, susizvalge su daktare ir pradejo juoktis bei atsake: i gimtadieni pasipuosiau biggrin.gif
Po gimdymo padekojo, kad prajuokinau, sako: per 39darbo metus nei vienai gimdyvei nekilo toks klausimas biggrin.gif

Atejus i gimdykla pajauciau, kad noriu i wc rimto reikalo blush2.gif Sakau noriu kaku, akusere su daktare atsako: labai gerai. Sakau : bet as tikrai noriu kaku , niekad taip smarkiai nenorejau kaip dabar ir ziuriu tokiom akim blink.gif Tuomet paaiskino, kad tai gimdymas biggrin.gif O as net nenutuokiau, kad toks pojutis reiskia gimdyma biggrin.gif blush2.gif

Prijuokinau personala ta nakti biggrin.gif
Atsakyti
super istorijos, prajuokina iki asaru smile.gif
Atsakyti
Drauge pasakojo gimde balandi, gimdykla maza, radiatorius pliekia, karsta nezmoniskai. Sako vaikstau vaikstau, bloga pasidare, ausyse spengti. Atsiguliau ir paprasiau akusere suleiskit man ko nors, nes as tuoj nugriusiu, na nualpsiu. Ta greit laseline prijunge ir palengvejo. Ateina gydytoja, o sako, o ka cia lasinat? Akusere sako vandeni, gydytoja, tipo ššš, ne taip garsiai biggrin.gif
Atsakyti
Aš važiuodama gimdyti prisipyliau vandens į pirmą po ranka pasitaikiusį butelį - nuo giros. Tai gimdykloj visos akušerės ir daktarai, pamatę tą giros butelį, su siaubu balse klausdavo: "O ką jūs čia geriat? Alų???"
Atsakyti
sveikutes 4u.gif

arteja ir man ta svarbioji diena, siaubingai bijau o dar vakar prisiziurejau visokiu vaizdeliu apie naturalu gimdyma tai doh.gif
siandien sedziu cia ir linksminuos skaitinedama nes kitaip is baimes turbut dar metus negimdyciau lotuliukas.gif
Atsakyti
Tiek prisijuokiau iš jūsų istorijų... Net gimdyt mažiau baisu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Pakele nuotaika ! Uzteko 7 psl perskaityti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(marina86 @ 2011 01 10, 19:57)
Cia Klaipedoj taip su praktikantem. Nemanau kad cia kazkoks teisiu pazeidimas, anketoj lyg ir nebuvo to klausimo ar sutinku. Na bet tos praktikantes labai atsargios ir draugiskos buvo, galvoju tegu mokosi. Gal antra vaika pas kuria nors is ju gimdysiu biggrin.gif , visko gali but. Jei visos priestaraus kad jos paziuretu, tai kaip jom ismokt? Beje apziurejo svelniau nei gydytoja, pacios labai bijojo ir nuolat klausinejo ar neskauda.


Geras požiūris iš principo. Labai sveikintinas. Na, gal nereikia, kad keturiese apžiūrinėtų, bet jei dviese tai ne taip jau ir baisu. Galima rimtai savimi didžiuotis, kad prisidedi ugdant ateinančią gydytojų kartą. Tai toks pat pozityvus poelgis, kaip susirinkimas šiukšlių gamtoje ar pagalba skurstančiam, nes šis poelgis sukuria naudą bendruomenei ateityje. thumbup.gif
Atsakyti